Izabrali ste ime.Kako?

ja sam moje slucajno dobio. prvo nisam ni znao sta je to forum: pa ajde reko svuda da stavljam isti nick. I tako gde god sam se prijavio iskopirao sam nick: mslav
mslav je originalno od majke, kad se prijavila na sezampro, oni joj ponudili mesavinu imena i prezimena:
MaricSLAVica
pa sam ja to pretvorio u
MicroSoftLAV pa sam izmislio i ono MSiS kao MaricSiS(tems) ali sam to SiS ukrao od SiliconIntegratedSistems.
:lol: Haos, a?
 
mslav:
ja sam moje slucajno dobio. prvo nisam ni znao sta je to forum: pa ajde reko svuda da stavljam isti nick. I tako gde god sam se prijavio iskopirao sam nick: mslav
mslav je originalno od majke, kad se prijavila na sezampro, oni joj ponudili mesavinu imena i prezimena:
MaricSLAVica
pa sam ja to pretvorio u
MicroSoftLAV pa sam izmislio i ono MSiS kao MaricSiS(tems) ali sam to SiS ukrao od SiliconIntegratedSistems.
:lol: Haos, a?
bas si se izglupirao
 
E, Žvajza :D

Jednom, kad si se pojavio ovde, vozeći se GSP-om (gužva i tzv. isključivanje iz rl) razmišljala o tvom imenu, jel m. ili ž, i nigde nisam stigla u analizi (sad znam :wink:)


Moje ime je ....bezveze. Ovako je nekako JEDRO :lol: jel jel
 
Moj nick je samo prevod sa brazilsko-portugalskog na srpski: na engleskom znachi "rage" tj. "bes" na srpkom,a chita se...pa tako kako je,...Sanha - Sanja
Inache,taj nikname mi je dao trener Capoeire i objasnio mi shta moj ovde nadimak znachi na brazilskom.Malo se zgrozio na pochetku,kad smo se upoznavali,ali je posle skapirao da je to jedno od chestih imena ili nadimaka u Srbiji!
Eto :wink: :lol:

Axe !!!
 
Da, kao i jesen :D

Zamisli... 9 oktobar, kisha pljushti... Uvelo lishce je svuda. Imash discman i u njemu

a) Black Sabbath - Black Sabbath (10/10 za datu atmosferu na datu podlogu)

b) Type O Negative - (shtagod)

c) Paradise Lost - One Second - or - Draconian Times

... i proshla je ponoc.

p/s varijanta, kola + kisha je takodje prihvatljiva.

jesen
jesen
jesen
mmmmmmmm
 
Bilo je leto 2002, noć, a ja sa društvom napolju...
U to vreme sam krenula na net (chat) i trebalo mi je jedno ime, do tada sam ih izmenjalaaa dosta....
Sećam se da smo svi u glas počeli da lupetamo neka imena "koja bi bila prikladna". Ništa.
Ni jedno mi se nije svidelo, a trebala sam da dodam i LP, jer sam ih tada najviše slušala, oni su bili predmet mog obožavanja.

U jednom trentku Jelena je rekla "hoklica!" i to je bilo dovoljno....moram priznati da tada nisam ni znala šta je to, ali...
"pa to je stolica", - "aha"
LPhoklica - divno!
Onda sam otišla u netcaffe, malo chatovala sa novim nikom....prepoznatljivo. Kasnije kada sam došla na ovaj forum imala sam dosta slika hoklice, lepe stoličice nema šta! :P
 

Back
Top