Izabrali ste ime.Kako?

Ja sam jedan deo zivota proveo u tropima i volim tropska mora ostrva price o gusarima koji nisu samo odvratne ubice silovatelji i slicno nego i dzentlmeni pa pomalo i lukavi ali hrabri kad zatreba ... i jednog dana sam dobio od druga film pirati sa kariba na dvx-u pre nego sto se pojavio u bioskopu i prosto sam otkinuo za celom pricom pozeleo da opljckam nekoliko pokvarenih politicara od pre ali i posle petog oktobra i da se otisnem stazama odmetnika da jedrim toplim morima i da prkosim nihovim osvetnickim poduhvatima i eto rodio se neki novi Captaim Jack Sparrow ... kapetan joca vrabac po meni to je fenomenalan lik malo na karibima a malo na asvaltu beograda tamo plovi slobodan nesputan pravedan i nemilosrdan prema onima koji su ga svojom bezobzirnoscu gurnuli u bezzakonje a kavaljer i veliki prijatelj svima ostalima ... i drugi deo lika je ovde zlopati se sa slicnim neprijateljima ovde sa licemerima i lopovima i otimacima koji sede iza poslanickih klupa iza sudijskih stolova iza saltera i ko zna gde sve ... E al to je samo masta ... mada u svakoj bajci ima koren koji pociva i raste iz istine :wink:
 
Banshee je u irskoj mitologiji vila koja vristi,ima razlicite pojavne oblike,pretskazuje smrt,plasi ljude i sta ja znam sta jos.
nick sam izabrala jer volim keltsku mitologiju,oduvek sam zelela da vidim irsku i svidja mi se ime :)
 
Na b92 je isao crtac koji se zvao "regretsi" ili tako nesto. Tu se svet posmatra kroz oci beba( npr. za bazen misle da je velika nosa i tome slicno). Medju svim bebama je i jedna devojcica od 3 godine koja se zove slicno k'o ja, a posto je ona najstarija i sve zna, kolegijum beba je odlucio da ona njima bude RukAvodilica.
Taj crtac me uvek oraspolozi!I, eto! :D
 
Jednom kada sam igrao Championship Manager, nakon startovanja Italijanske lige osjetio sam potrebu da Italijaniziram moje pravo ime i prezime i ispalo je Milanno Lukarelli...
Sve se deshavalo u klubu koji je tada bio stecishte urbanog dna... okruzen prijateljima ostao sam Lukarelli "per siempre"!!!

i eto...
 
Moj "nick name" je nastao još davne 1999 godine.
U to vreme bilo je jako teško razmišljati o bilo kojim drugim stvarima, zbog zayebane situacije koja nas je sve zadesila, onako... odjedared... :?
Pentium 1 kupio sam godinu dana ranije, ali nisam visio na netu. Pošto sam čuo da se mnogi dopisuju preko neta sa našima iz R.Srpske i sa prijateljima iz Tuzle - koji su redovno slali obaveštenja o svakom polasku aviona NATO alianse, rešio sam da se i ja malo provozam netom... i eto... vozam se i dalje... :D

TO-MAX je trebalo da znači "do krjaja". :wink:

Domaći prijatelji me oslovljavaju sa TOMO,
gastarbajterke i strankinje uvek sa TOMA :D ,
i ja sam još samo dodao X ...

a onda su naši pogodili tačno iznad moje glave onaj famozni f-117A (nevidljivi)...
pa sam se ukenjao od straha! :shock:

Dobro, ne baš... ali bilo je gusto... :wink:
 
"Sicily" D&G - omiljeni parfem!! Inace, obooozavaaamm.m.. parfeme!
A i to "Sicily" deluje i zvuci baaas egzoticno, divlje, a u jedno i nekako milo :) Mada, moze se i dr. protumaciti!! Sicilija je (osim po vulkanima)najpoznatija kao prestonica mafije, pa zbog toga me mogu protumaciti i kao opasnu :)
A mislim da je najbolja fora od svega, u vezi sa mojim nick-om, ta sto SICILY deluje neutralno, pa se ne moze odmah po njemu odrediti moj pol(a u koliko nekoga to zanima, mora procitati bar neko od mojih "pametovanja")! :) :) :wink:
 
Moje nije ni malo senzualno ni sexy ni divlje... Meshavina mog imena i prezimena. Kad sam se upisivala nisam znala da ce to biti moj nick na forumu. Zayeb... Mada, vec sam "naterala" ove na forumu da me zovu samo Tina. :D
 
Bustura:
:roll: Razmisljao sam o clanovima foruma.Uopsteno, nevezano za svastaru.Tu ima svakakvog naroda.Samo ime koje su odabrali puno pokazuje njihove karakterne osobine nacin na koji bi da promovisu sebe ovde na forumu.Mozda da nadomeste licne frusreacije idr.
Moj lik je zasnovan na jednom inspirativnom zivotu :lol: Ali iskreno jednog dana cu napisati knjigu o sebi.Zasto zato sto je neka cudna sila koja me vodila kroz zivot ipak zastitila od svakog zla i poroka kojem sam se odao da me neuzme pod svoje.
Bustura.
Zvali su me kao dete Guda.Bio sam kao svinjce zamazan uvek u blatu na drvecu ili u prasini.Kasnije Guster jer sam toliko izdzigljao da sam licio na jednog gustera.Sav koscat dug i mrsav.A povrh svega uvek sam prvi oblacio kratke pantalone.U aprilu.Pa kad se smrznem protegnem se na suncu ko guster da se ogrejem.Vremenom je to preraslo u gustura i na kraju samo jedno stvorenje moj najveci prijatelj i drug kojoj dugujem mnoge stvari u zivotu to je preimenovala u Bustura.Naravno nikome vise ne zove tako.Sem nje.Ali posto smo jako udaljeni i falimo jedno drugom ovako kada pogledam na forumu neki nik i naidjem na Busturu setim se moje najdraze drugarice(ili godine sada naredjuju prijateljice)Nele.
I tako sam ja jako iskren uvek u zivotu pa i na ovom forumu.

Ovde ima puno dragih likova Goodday-samo ime pokazuje koliko je taj lik inspirisan zivotom i dobrim stvarima.Gazdarica koja voli da gazduje pa je na odgovornu funkciju postavljena.Ali zaista jedna draga osoba.Pa neznam onaj Peruzi isto jedan fin momak.Pa Don,nekako izgubljen u prostoru i vrmenu.IMam utisak da taj covek stalno tuguje zbog nekih promasenih ljubavi i stvari.I tako dalje svi su na svoj nacin zanimljivi i specificni.
Ipak zar ima onih ljudi koji su toliko zeljni dokazivanja.Ili da toliko malo inspiracije imaju zivotom pa izaberru ime FARMACEUT strasno.Jos povrh svega njegovo ime nama treba da pokazu da smo u potlacenoj poziciji.Zato sto je on farmaceut.Pih jake li mu struke.Ili DR pa MR.Samim tim sto su izabrali takvo ime pokazali su svoje zanimanje ili Ne.Mozda sao zele da im je to zanomanje.A nije.Ipak smatraju da su superiorniji i pametniji samo zato sto su pod tim imenom.Pa jos na sva usta prozivaju.Oni su uceni imaju pravo da daju savete a mi nismo.Kako neko ko se krije iza imena moze mene napasti kada i nezna koje je moje zanimanje.Mozda se drugi nerazbacuju diplomama i skolama.Mozda su dosli da pobegnu od stresa i svakodnevnice na forum.Pa se opusteno zezaju.Ali neki likovi to nekapiraju pa bombarduju svojim glupim umisljenim a povrh svega neispravnim frazama.Kao sto neka doticna jednom rece svi vi gasarbajteri koji cistite gov na po inostranstvu.Ha pa oni nisu ljudi.Ja zivim u inostranstvu.Zasto zato sto je ovde sve cemu sam tezio.Moja zemlja mi nije dala nista.Zalosno ali je tako.Ipak ako sam razocaran u zemlju od koje vucem korene to neznaci da mrzim narod ili da ga se stidim ne.Naprotiv ovaj forum ozvljava u meni lepe emocije.I budi stalnu potrebu da se vratim ponovo tom istom svom narodu.
Zeleo sam reci obitavaju ovde svakakvi ljudi.I skolovani i manje skolovani.Pametni pa i glupi.Srecni i tuzni.Dobri losi.Bukvalno svakakvi.Ali hvala Bogu zaista mi se cini da dobrih 95% su ljudi u kojima ipak zivot i pozitivna energija buja.I pored kriza i problema.I dobro je da je tako.


Zaista me interesuje sta vas je navelo da bas svoje ime izaberete da bude bas takvo na ovom forumu.Ima li podesna prica ili je izaslo kao zelja potreba ili nesto trece. Naveo sam primere za imena.Ima ih vise i pozitivnih i negativnih.
Ako mi zamerate na prozivci:Sta da vam kazem zamerajte to je moje misljenje.Ja nemogu nista da ucinim. :wink:
Zar je toliko dosadno tu u inostranstvu na privremenom radu (pecalba)?
 

Back
Top