Iz kog si ti filma?

topmodelsica:
U Srbiji, osim u Beogradu, pomesala se Turska kultura sa Srpskom, i devojke samo sede kod kuce zatvorene i kao u haremu piju kafe i ogovaraju i spletkare, a kad izadju nemaju pravu veselost i smeh, nego su ozbiljne. U Beogradu je drugacije. Ja sam iz tog drugog filma, iz Beograda.
Ja sam iz tog prvog filma...
 
topmodelsica:
Svako jutro kad ti neko pozeli "Dobro jutro", to je stvarno za tebe neko novo saznanje, podsecanje na nesto, kao da svako jutro ponovo otkrijes Ameriku. Tako je i sa mnom cesto, svako "Dobro jutro" meni je stvarno "Dobro jutro"

Pohvalno je buditi se sa takvim optimizmom..jer svaki zapoceti dan je kao film i svaki je premijera..pa i kada se budis sama bez u emotivnom smislu drage osobe pored sebe ..pozelis sam sebi dobro jutro i pada prva klapa..a kakav ce kraj dnevnog filma biti .. zavisi po najvise od nas samih ..
 
topmodelsica:
A meni je bas to stroga izjava "ja sam u svom filmu i svaki dan je premijera...". Kao da je izjavu dala stroga poslovna zena, koncizna, kao da je na poslu sad a ne na forumu.

Ebi ga Topmodelsice..meni danas ceo dan kao romanticna komedija a ti udarila na Horor..uzivaj i shvatices jednom..:?
 
kučka:
Pohvalno je buditi se sa takvim optimizmom..jer svaki zapoceti dan je kao film i svaki je premijera..pa i kada se budis sama bez u emotivnom smislu drage osobe pored sebe ..pozelis sam sebi dobro jutro i pada prva klapa..a kakav ce kraj dnevnog filma biti .. zavisi po najvise od nas samih ..

Ti si sama u emotivnom smislu?
 
kučka:
Pohvalno je buditi se sa takvim optimizmom..jer svaki zapoceti dan je kao film i svaki je premijera..pa i kada se budis sama bez u emotivnom smislu drage osobe pored sebe ..pozelis sam sebi dobro jutro i pada prva klapa..a kakav ce kraj dnevnog filma biti .. zavisi po najvise od nas samih ..

Ti si sama u emotivnom smislu????? :-(
 
topmodelsica:
U Srbiji, osim u Beogradu, pomesala se Turska kultura sa Srpskom, i devojke samo sede kod kuce zatvorene i kao u haremu piju kafe i ogovaraju i spletkare, a kad izadju nemaju pravu veselost i smeh, nego su ozbiljne. U Beogradu je drugacije. Ja sam iz tog drugog filma, iz Beograda.

:shock: :-o :lol:
Pa sva sreca da u NS nije tako, a nije tako nikad ni bilo. Ne podcenjujem Beograd, ja nisam takav mediokritet ni plicak, ali ova izjava je za Riplija! Pa ja stvarno nemam reci!
Znaci kultura na nivou, a? Mis'im ono, a?
A je l' ta kultura govori o tome koliko su generalizacije idiotska stvar? Da li je pisac ovog posta "pratilac srpske kulture"? A je l' negde u toj kulturi pise da se prisvojni pridevi izvedeni od vlastitih imenica pisu eventualno malim slovom?

Mislim da bilo ko ko ovako razmislja - sa pravim Beogradom i Beogradjanima nema puno dodirnih tacaka. Jedan pravi Beogradjanin sa gradjanskim vaspitanjem ne bi se ovako prosipao... 8-)
 
zasto li nisam iznenadjen? bas sad nesto gledam... ima ekstra stvar... i vidi se da je tu dodato i par kapi duse... par ddelica snova... par daha srece... i... emocija... malo... jel vam se desi nek... e, ma nema veze... kad malo bolje razmislim... zasto ljudi ponekad pokusavaju da dokazu drugima nesto u sta i sami sumnjaju? i, zar nije bolje da neko sam shvati?
 
Ne mogu se pronaci apsolutno u jednom filmu...morala bih malo bolje da razmislim!
Definitivno se svaki dan nadjem u vise filmova, tacnije odlomaka...
Imala sam uloge i to glavne u akcionim, trilerima, komedijama, ljubavnim, erotskim....vazne su mi scene iz filma, oni najjaci momenti, intenzitet dozivljenog...ostale sitnice zanemarujem!
 

Back
Top