Italija...fasisticke metode

nisam znala...
inace gotovo svaki turist posjeti madridsko groblje, bila sam i ja, ali nisam bila na antinom grobu, nije mi se dalo traziti...iako me zanimalo kako izgleda i tko ga ureduje...
madridsko, parisko staro i zagrebacko su jedna od "najljepsih" groblja u Evropi


vidi, nije stvar sto je taj lik tamo bio (za to hebrang ne moze odgovarati)
ali glupo objasnjenje u kojem je milion nekih slučajnosti,
ali to slučajno ne moze biti jer na groblju nekog malog sela ces se pomučiti naci nekoga a ne u madridu...


što se grobalja tiče, ne bih otišla niti na jedno ako ne moram..:)

hebrang obiluje tim nekim ''slučajevima'', ako se sjećaš tvrdio je kako nema potrebe ići u inozemstvo na liječenje jer u hrvatskoj postoje svi uvjeti za medicinski tretman a zatim je otisao negdje vani kada se on trebao operirati... ima on toga jos
 
lol.gif
 
волите да посећујете гробља као туристичке дестинације
:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

после се љутиш када ти неко каже да сте болесно-усташко-монгрилско-геноцидна нација

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

ajd ne ispadaj glup...
ako zelis da upoznas neko mjesto, grad i zelis osjetiti kako "dise" moras obavezno posjetiti domacu trznicu i domace groblje...i to ti o tome mjestu isprica vise nego hotelska soba i hrana...
ali, znam tesko je to tebi razumijeti i znati...
 
vidi, nije stvar sto je taj lik tamo bio (za to hebrang ne moze odgovarati)
ali glupo objasnjenje u kojem je milion nekih slučajnosti,
ali to slučajno ne moze biti jer na groblju nekog malog sela ces se pomučiti naci nekoga a ne u madridu...


što se grobalja tiče, ne bih otišla niti na jedno ako ne moram..:)

hebrang obiluje tim nekim ''slučajevima'', ako se sjećaš tvrdio je kako nema potrebe ići u inozemstvo na liječenje jer u hrvatskoj postoje svi uvjeti za medicinski tretman a zatim je otisao negdje vani kada se on trebao operirati... ima on toga jos

nisam se puno bavila hebrangom jer mi nikada nije bio ono sto smatram "dobrim politicarom", tako da i ne vjerujem da ce biti sljedeci predsjednik...
koji god grad sam posjetila, posjetila sam i groblje (i trznicu ) ponegdje prava arhitentonska cuda, a tek napisi...
 
ajd ne ispadaj glup...
ako zelis da upoznas neko mjesto, grad i zelis osjetiti kako "dise" moras obavezno posjetiti domacu trznicu i domace groblje...i to ti o tome mjestu isprica vise nego hotelska soba i hrana...
ali, znam tesko je to tebi razumijeti i znati...

веровала или не где год сам био никада нисам ишао на гробље

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

мени је сад све јасно,:sad2:

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

11vd9.jpg


дуго сам размишљао зашто овде неки кажу за вас "вампирска посла"

п.с. ако вам се толико свиђају гробља што онда они јазавци порушише оно српско.


:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :super:
 

Back
Top