Истраживање : Срби Хрватима дражи од Словенаца

Pitanje za srbe.... volite li turke? :D (ove sadasnje a ne iz doba osmanlija naravno :roll: )

Ovo nije sprdanje ni provokacija, samo me interesuje kakvo misljenje imate o turcima. ;)
Otvori temu i budi malo precizniji.Ako misliš na letovanje,Turci se ponašaju tako da se turisti u Turskoj stvarno dobro osećaju,maksimalno su korektni prema svim turistima i nema apsolutno nikakve diskriminacije i maltretiranja.Za njihov donos prema turistima mogu da se izreknu samo hvale.
 
Pitanje za srbe.... volite li turke? :D (ove sadasnje a ne iz doba osmanlija naravno :roll: )

Ovo nije sprdanje ni provokacija, samo me interesuje kakvo misljenje imate o turcima. ;)

od kad su nameracili da vam uvedu klasicne vize za 35 eur mnogo mi se dopadaju. :) a i pre toga sam ih gotivio i turska kultura je mnogo kvalitetna i interesantna.
 
http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v83917

Namešteno ''istraživanje''.Koalicija na vlasti u koaliciji sa svojim biznis ortacima iz Hrvatske hoće da odvuče što više glupih Srba na letovanje u Hrvatsku.:think:

MiŠonjo:hahaha:
evo stižu po tebe:arrow:
car_14_0kb.gif

:hahaha::hahaha::hahaha:
zvala komšinica:telefon:...rekla da čuje noću amazonsku onomatopeju iz tvoje gajbe a nikada nije videla da imaš majmune, papige za kućne ljubimce pa se sve boji da ne bi počeo da skaćeš po stubištu il da "odletiš" sa 10 sprata ;):cool:
:hahaha::hahaha::hahaha:

PS ne brini...dobre su ove seke u belom:mrgreen::per:

16050a_0_r0R4F.jpg


a znaš da vole i da vežu ""mušterije"" !? :per::mrgreen::rotf:
 
Tetku Slavoniju.:hahaha:

ona mi je trebala biti venčana kuma (xe8iga pohvalila se da ima para..pa rekoh aj nek meni štogod da...a ne onom smoru Buđmanu Mlađem 25 iljada evra za kampanju) al xebiga zaruke sa Astricom pale u vodu kad sam vidio da mlada isto politički diše:eek: ko i kuma;):mrgreen:

PS pa što mi Slavoniju banovaše:dontunderstand: koga ću sad da zezam? :rumenko: brzo joj skinite ban...moram ju nagovoriti da neda pare onom smoru za kampanju:roll:
 
ЗАГРЕБ – Хрватима су Срби, иако при дну по омиљености, ипак дражи него Словенци, док су им, као и до сада, најомиљенији Немци и Аустријанци, показало је најновије истраживање агенције ГфК спроведено на узорку од 1.000 људи.

Хрватски грађани већ годинама имају најбоље мишљење о Немачкој и Аустрији (овогодишњих 3,3 наспрам 3,4 у 2007. години), али у последње две године дошло је до видљивог помака кад је реч о Србији и Босни и Херцеговини.

Са 2,3 грађани БиХ скочили су на чак 2,9, док су грађани Србије са 1,6 скочили на 2,1.

Словенци су са 2,5 у 2007. пали на просечну оцену 2, при чему су најниже оцене Словенцима дали становници Далмације и региона који се граниче са Словенијом, као и грађани старости од 35 до 64 године.

Французи су са 3,2 пали на 3,1, Британци су задржали 3, а Италијанима је популарност нарасла са 3 на 3,1. Мађари су скочили са 2,7 на 2,9, а толико су добили и Македонци. Американци су задржали оцену 2,8, а Руси су ојачали са 2,1 на 2,4, показало је истраживање.

Што се тиче процената оних који мисле добро, односно лоше о испитаним нацијама, о Немцима и Аустријанцима позитивно мишљење има 94, а негативно пет одсто испитаних.

Позитивно о Французима мисли 96, а лоше 14 одсто испитаних, док о Италијанима позитиван став има 84, а негативан 15 одсто испитааних.

О БиХ позитивно мисли 73, а негативно 24 одсто, о САД 67 одсто позитивно и 33 одсто негативно, а о Русији 49 одсто позитивно и 50 одсто негативно.

О Србима 33 одсто мисли позитивно, а 67 одсто негативно, а на зачељу су Словенци, о којима 30 одсто има позитивно, а 70 одсто негативно мишљење

http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v83917

Namešteno ''istraživanje''.Koalicija na vlasti u koaliciji sa svojim biznis ortacima iz Hrvatske hoće da odvuče što više glupih Srba na letovanje u Hrvatsku.:think:
pa ja nemam te neke strahove ili plemensko sektaske kriterijume za odabir destinacije za odmor ,ali ukoliko neko inace nije hteo da ide u Hrvatskku (ili bilo gde druge ) iz bilo kojih razloga i to sada ucini samo zbog ove ankete onda je stvarno u pitanju kompletna budaletina
 
Imam frenda srbina koji se borio za Hrvatsku u domovinskom ratu i mogu vam priznati nema boljeg druga od srbina a za zlovencima imam samo negativna iskustva kada smo mi Hrvati sa Srbima i bosancima radili sezonski u ZLOveniji njihovi šefovi su ponižavali jedne i druge kao u paklenom šundu a njihovi radnici su se držali odvojeno od nas poput šiptara,šta će oni pored balkanaca a sami su balkanci.
 
Imam frenda srbina koji se borio za Hrvatsku u domovinskom ratu i mogu vam priznati nema boljeg druga od srbina a za zlovencima imam samo negativna iskustva kada smo mi Hrvati sa Srbima i bosancima radili sezonski u ZLOveniji njihovi šefovi su ponižavali jedne i druge kao u paklenom šundu a njihovi radnici su se držali odvojeno od nas poput šiptara,šta će oni pored balkanaca a sami su balkanci.

pokakim se na takvog srbina. btw mi srbi vise volimo slovence nego vas hrvate. jer eto vi ste proterali genocidno 400 000 srba kapiras. malo ste nacisti pa to sto se slovenci odvajaju na poslu nekako ne mogu da uporedim sa koljackim hordama ustasa :D
 
Imam frenda srbina koji se borio za Hrvatsku u domovinskom ratu i mogu vam priznati nema boljeg druga od srbina a za zlovencima imam samo negativna iskustva kada smo mi Hrvati sa Srbima i bosancima radili sezonski u ZLOveniji njihovi šefovi su ponižavali jedne i druge kao u paklenom šundu a njihovi radnici su se držali odvojeno od nas poput šiptara,šta će oni pored balkanaca a sami su balkanci.

To nije Srbin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top