Историјски докази да Банаћани нису Срби, и да ја, Богарт, нисам Србин

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dikan:
Čuo sam za vic.
Ja sma mislio da pričaš o istorijskim faktima.
Ipak je Bogart potegao jednu ozbiljnu temu.
Zasad ima mnogo jače argumente od Rufima.

a oko Republike Banat, morate se dogovorite vi Banćani slovenskog i germanskog porekla.
Sad što vas dunavskih Švaba je malo, nisam ja kriv. To pitaj Tita.

Inače ne ljuti se za ovo Švabe.
Mi Šumadinci sve germanske narode tako zovemo.
Nemce, Holanđane, Flamance....
Norvežani, Danci, Šveđani su Švabe sa rogovima ili Vikinzi
a, Englezi iliti Anglosaksomci morske Švabe.


ma boze Dikane,nisam ja uopste u fazonu da se ljutim,niti sam trakav tip,cak ta vise volim da se zezam,ko sto vidis,i na svoj racun ako treba

mada pazi,postoje prave svabe......pokrajina jedna od nekoliko u nemackoj zove se Schwabien a glavni grad joj je stutgart
oni se zovu bas svabe...a pazi trika,kod nemaca,za njih se prica da razvlace dok pricaju......kao nasi vojvodjani..onako pooolaakoo :):):)
a za engleze,holandjane,nemce i ekipu...to ti je sve isto sr. drugo pakovanje

sta kazes za moju tezu,da vi sumadinci,niste srbi ;););)
 
drbob:
Toliko gluposti iznosiš,a ovi tvoji autonomaši ti ne zatvaraju temu.Ja argumentovano,naučno iznesem da su SRBI narod najstariji,i oni meni odmah zatvore temu.A dozvoljavaju ovu tvoju(a verovatno i svoju) nebuloznu maštariju.

...evo ga "narodski covek"!!!...
...pravi covek za kombinat... :lol: :lol: :lol:
 
drbob:
Toliko gluposti iznosiš,a ovi tvoji autonomaši ti ne zatvaraju temu.Ja argumentovano,naučno iznesem da su SRBI narod najstariji,i oni meni odmah zatvore temu.A dozvoljavaju ovu tvoju(a verovatno i svoju) nebuloznu maštariju.

Шалу на страну, у потпуности слажем се са тобом. Овај потфорум је или и сам Бог заборавио, па нико више не прати ни ко, ни шта, ни какве идиотарије пише, или људи који воде рачуна о "реду" у овој најсмрдљивијој рупи ионако смрдљивог форума пате од неке тешке закржљалости нервног система која им је захватила и последњу нервну ћелију пуштањем да се ђукљанско ***** које је бановано од стране других модератора због писања на другим деловима форума, опет региструје и настави неометано да смрди.

У сваком случају, само реакција или изостанак исте на овај пост ће показати о којој се од ове две варијанте ради; пуки немар или тешки кретенизам.

Иначе, нисам "автономаш". Ја волим своју државу.
 
drbob:
Tema ti je za filozofiju,a ne za istoriju.Prate valjda moderatori,za to dobijaju platu?!Mene ne pogađa ništa,naslušao sam se gluposti i budalaština,tako da je ovo pisanje dečja igra.

Ствар је у томе што је оваквих небулозних тема о некој неважној новокомпонованој нацији која не броји ни 300.000 душа на целом свету само на овом потфоруму (Историја) отворено барем педесет. Еј! И све их отвара овај чобанин што у глави има само жицу која му држи уши да не отпадну.

Јеси ли видео оне небулозе, ставку по ставку, у мом уводном посту? Е, само избаци Банаћане и уметни Ђукљане, и за сваку ставку наћи ћеш барем по једну тему, а понекад и више. А све су засноване на намерно и прорачунато погрешној и искривљеној интерпретацији тачних историјских чињеница! Због тога се не слажем да овој теми није место на истом потфоруму по којем се објављују онакве бесмислице које чак немају ни духа ни хумора у себи, већ су на нивоу пијаних разговора најзаосталијих чобанских будала.
 
Ja mislim, ljudi, da vi preozbiljno shvatate forum. Jeste da ima krajnjih preterivanja, ali ovde se treba zabaviti. S jedne strane Rufim, s druge profesor Kovjenić ... :lol: A moderatori su, valjda, dobrovoljci, "mazohisti" koji moraju da čitaju više nego mi, pa još i da ocenjuju nivo grešnosti ...

Čak i na Wikipediji se može pisati mal-te-ne svašta, a tek Krsta. Zezajte se. :lol:
 
Bogart:
Ствар је у томе што је оваквих небулозних тема о некој неважној новокомпонованој нацији која не броји ни 300.000 душа на целом свету само на овом потфоруму (Историја) отворено барем педесет. Еј! И све их отвара овај чобанин што у глави има само жицу која му држи уши да не отпадну.

Јеси ли видео оне небулозе, ставку по ставку, у мом уводном посту? Е, само избаци Банаћане и уметни Ђукљане, и за сваку ставку наћи ћеш барем по једну тему, а понекад и више. А све су засноване на намерно и прорачунато погрешној и искривљеној интерпретацији тачних историјских чињеница! Због тога се не слажем да овој теми није место на истом потфоруму по којем се објављују онакве бесмислице које чак немају ни духа ни хумора у себи, већ су на нивоу пијаних разговора најзаосталијих чобанских будала.

Богарт је потпуно у праву!
Сјајна пародија ово са Банаћанима, пријатељу...
You know, show must go on...
 
drbob:
Toliko gluposti iznosiš,a ovi tvoji autonomaši ti ne zatvaraju temu.Ja argumentovano,naučno iznesem da su SRBI narod najstariji,i oni meni odmah zatvore temu.A dozvoljavaju ovu tvoju(a verovatno i svoju) nebuloznu maštariju.

Dr Bob,calm down. Nisi pazlljivo pratio diskusiju,a ni Bogija ne poznajes dovoljno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top