iskustva i događaji sa asfalta

Pa da,tako su mog ortaka prebili na mrtvo ime.Znate zasto?Bio je u diskoteci gde je bila rok svirka i kako je otisao u wc kada se vracao malo je jace zalupio vrata.Lik iz obezbedjenja mu je rekao 'nemoj da treskas pi*ka ti materina' i zavrnuo mu takav samar da je decku pukla bubna opna
Tu je ustao,bilo je neko komesanje,sve u svemu nije izbila tuca...
Posle 5 minuta dosla je interventna,pokupila lika koji je dobio batine,odveli u stanicu i tukli celu noc.Testisi su mu bili kao paradajz,vadio lekarska uverenja,vukao se po sudovima i nista nije uspeo da dokaze.
Lik zivi u ulici paralelno sa mojom,znam ga jos iz detinjstva,stariji je od mene 3 godine.
 
Vozio sam drugara na aerodrom, i vidim goluba na 50 metara, i sledece sto sam cuo je bum, i zuta mrlja na soferci, umalo nismo izginuli , sreca nisam se mnogo uspanicio. A secam se idem prema slaviji i ladno deda u suzi karavanu , sa sve shajkachom i narodnom nosnjom ide pravo u mene ,naravno u suprotnom smeru. nisam mogao da verujem. chovek misli vozi lepo desnom stranom....kakvih sve ludaka ima
 
Јесте то била интервентна, могуће је да су имали дојаву, али брате, човек није давао повода за иживљавање, био је коректан, радио је како су му рекли. Апсолутно мајмунски поступак колико год им биле одрешене руке. :roll:
Kao što se žandarmerija, SAJ i druge specijalne jedinice uče ubijanju, tako se interventna uči da bije... oni se ne bave prijavama, prekršajima...papirologija je kod njih svedena na minimum...a to sve zarad što veće efikasnosti na terenu...znači fudbalske utakmice, masovne tuče, hapšenja malo problematičnijih likova (mangupa)...
Sve u svemu jeste potrebno, ali loše vođeno...
 
Pa da,tako su mog ortaka prebili na mrtvo ime.Znate zasto?Bio je u diskoteci gde je bila rok svirka i kako je otisao u wc kada se vracao malo je jace zalupio vrata.Lik iz obezbedjenja mu je rekao 'nemoj da treskas pi*ka ti materina' i zavrnuo mu takav samar da je decku pukla bubna opna
Tu je ustao,bilo je neko komesanje,sve u svemu nije izbila tuca...
Posle 5 minuta dosla je interventna,pokupila lika koji je dobio batine,odveli u stanicu i tukli celu noc.Testisi su mu bili kao paradajz,vadio lekarska uverenja,vukao se po sudovima i nista nije uspeo da dokaze.
Lik zivi u ulici paralelno sa mojom,znam ga jos iz detinjstva,stariji je od mene 3 godine.
ostatak života bi posvetio izravnjavanju računa...makar morao da idem na međunarodni Sud...u stvari u državi kao što je na žalost ova, ne vredi se mnogo ni žaliti za ovakve slučajeve...
 
Evo najsvezije iskustvo od juce... Elem, isao sam prema svom placu u okolini Kg-a, padala kisa valovit kolovaz ali pravac. Pretice me Fiat Ducato nov novcat sa preko 100km/h, i u pokusaju da pretekne vozilo koje bilo ispred njega, nalece na neravan kolovoz i momentalno biva isbacen sa kolovoza i prelece preko kanala u njivu! Sva sreca te se nije prevrnuo , ali je zato preorao njivu po mojoj proceni nekih 30-40 metara. Ja stajem da vidim dal' je covek ok, kad izlazi momak 22-23 godine, beo kao krpa! Zamolio me da ne zoverm muriju i da sacekam njegovog kolegu na glavnom putu posto vozi za city express. Sacekao ja ovog da dodje ,da ne ostavljam ovog samog, i pomogao im da vrate kombi na natrag na put. JEDVA smo nekako uspeli jer je bilo blata do glave. Samo branik syeban na kombiju i nista vise! Platise mi kafu i sok u kafani i lepo se rastadosmo. Samo sledecu put pamet u glavu...
 
Evo najsvezije iskustvo od juce... Elem, isao sam prema svom placu u okolini Kg-a, padala kisa valovit kolovaz ali pravac. Pretice me Fiat Ducato nov novcat sa preko 100km/h, i u pokusaju da pretekne vozilo koje bilo ispred njega, nalece na neravan kolovoz i momentalno biva isbacen sa kolovoza i prelece preko kanala u njivu! Sva sreca te se nije prevrnuo , ali je zato preorao njivu po mojoj proceni nekih 30-40 metara. Ja stajem da vidim dal' je covek ok, kad izlazi momak 22-23 godine, beo kao krpa! Zamolio me da ne zoverm muriju i da sacekam njegovog kolegu na glavnom putu posto vozi za city express. Sacekao ja ovog da dodje ,da ne ostavljam ovog samog, i pomogao im da vrate kombi na natrag na put. JEDVA smo nekako uspeli jer je bilo blata do glave. Samo branik syeban na kombiju i nista vise! Platise mi kafu i sok u kafani i lepo se rastadosmo. Samo sledecu put pamet u glavu...

Pih, zayebao si se, mogao si covece da ga slikas pa da ga ucenjujes da ti stalno donosi posiljke free hehe kako sam zloban :twisted:
Sala mala;-)
 
kako biste Vi reagovali da na Vas krene iz kola da maše lik sa ručicom menjača i da Vam sve po spisku?! Juče krenuo da se dere na neku ribu što je krenula iz čista mira da prelazi... Sve bi to bilo ok da je on ručicu izvadio na semaforu, ali u sred vožnje!!! Da li je to normalno?!
 

Back
Top