iskreno o devojkama

sta mi se svidja kod zenskih? .....
ijao, mogao bih poeziju o tome da pravim, bre, al necu da pisem ...... ionako me niko ne bi kontao jer vidim ovde svi furaju usne oci dupe grudi i tako to ......c c c c c ........
 
Hm shta znam.. Mene privlaci boja glasa, ochi, iskrenost, i otvorenost.. Dok ono fazoni bulja, grudi i ta sranja su mi i suvise klinacki, ne znam ni ja jednostavno proslo me to.. Znaci volim devojke sa lepom bojom glasa, ono nezan glas, lepe oci, da su iskrene, znaci ono kad je devojka iskrena da ti sansu da je upoznas i to me jednostavno privuce, jer imam zelju da je upoznam ako mi izgleda interesantna, otvorenost iz razloga sto volim o svemu otvoreno da pricam, a ako devojka nije takva, onda bash i nismo jedno za drugo.. Bilo koja tema da dodje, dal ljubav, gluposti neke ili sex, zelim uvek otvoren razgovor.. E tako valjda sam pogodio temu ;)
 
Keeper:
sta mi se svidja kod zenskih? .....
ijao, mogao bih poeziju o tome da pravim, bre, al necu da pisem ...... ionako me niko ne bi kontao jer vidim ovde svi furaju usne oci dupe grudi i tako to ......c c c c c ........

u yebote pa ja ne bi imala prodju kod tebe
hahahah :lol: :lol: :lol: :lol:
i kaze se doope:) a ne dupe:)))
a shta fali ochima pa to je ogledalo dushe ako umesh da chitash:)))
 
meditj se prafi vazna:p:
Keeper:
sta mi se svidja kod zenskih? .....
ijao, mogao bih poeziju o tome da pravim, bre, al necu da pisem ...... ionako me niko ne bi kontao jer vidim ovde svi furaju usne oci dupe grudi i tako to ......c c c c c ........

u yebote pa ja ne bi imala prodju kod tebe
hahahah :lol: :lol: :lol: :lol:
i kaze se doope:) a ne dupe:)))
a shta fali ochima pa to je ogledalo dushe ako umesh da chitash:)))

ma to me iznervirali ovi pacovi sa njihovim fazonima ..... ma okice su najjache :wink:
 
Kad djevojka ima lijepe oci i ugleda te i ne popusta pogled od tebe. Moram i reci kad se djevojka nasmije kad se prvo ugledate, to me privlaci najvise. Telo me bas ne zanjima toliko vazno je da je djevojka lijepotica :lol:
 

Back
Top