Iran se oglušuje o ruske nuklearne prijedloge

Tad je kazna protjerivanje iz ummeta (zajednice muslimana) i zabrana kontaktiranja sa osobom kja izabere Srbina.mada znam da muslimanka nikada nece izabrati Srbina ali ako se tako nesto desi onda je mjera protjerivanje iz zajednice.
.

lepo sa tvoje strane sto si nam predocio taj humanizam dzihada, sherijata i ostalih "civilizacijskih dostignuca"islama..kad si ti koji si koliko-toliko pismen takav, mogu da zamislim kakvo je tek stanje u glavama onih nepismenih vehabija..do sad sam bio prilicno skeptican prema dobrim namerama islama, od sad postajem njegov ljuti protivnik..
 
Zelio bih se izvinuti Albancima zato sto sam ih psomenuo u vezi tebe.Mozda si albanaca a mozda nisi ali si covjek izato trebas da primis kritike sto imas islamofobiju.Civilizacijsko dostignuce Islama je veliko i Islamske drzave bi se razvile u jedne lijepe drzave samo kad bi bilo manje ratova u islamksim drzavama i zato je potrijebno da se muslimani osvijeste i da znaju ko im je brat a brat im je samo musliman.Muslimani su vema pismeni i ako hoces se uvjeriti u kvaltet sudjenja Serijata mozes otici u saudjsku Arabiju i uvjeriti se da kakvo je sudjenje izmedju muslimana.Muslimani znaju organizirati drzavu i znanja im u tome ne fali samo je potrijebno da se oslobode okova stranog utjecaja i da zive na najljepsi nacin.Nafte ima koliko god hoces i zato ce muslimani da zive uvijek ugodno i lijepo. Muslimanima nije tesko da klanjaju i da se ponasaju po islamskim propisima.Za Serijatje najvaznije da se osoba ponasa moralno i da nije kriminalac.Moral je pola vjere.
 

Back
Top