intima

ljubljenje je zdravo, toplo, strasno, blisko, intimno, zadirkivajuce, obecavajuce, ispitivacko, nezno, grubo, ispunjeno ljubavlju...:)
ko je sebe uskratio za ljubljenje, mnogo je izgubio

:)
 
za mene je intima kad mogu s nekim da zaspim, držim se za ruke, jedem i pijem kafu! bez zezanja! sex ne vezujem za ljubav i intimu :per:

kad su dvoje stvarno bliski - ali stvarno:cmok2:
...onda postoji sve to;)
ja obozavam da se ljubim. i kad cujem da i muskarac to tako voli - odusevim se.jer, sta je to - bez toga:D mislim da nije moguca situacija, da su dve osobe bliske, a da mogu da odole da se ne ljubakaju svaki cas - bar u pocetku.a i uvek - da mogu te emocije da drze u sebi, ne iskazuju ih. da je taj neko pored, a da smo mi kao pored...
ali kazem, i bez svega ostalog...ili sve - ili nista:p
i rece mi skoro jedan decko, kako je sa devojkom vise godina, i kako je netacno da je prirodno da se te stvari (o kojima ovde pricam) menjaju. a i ja kad sam ih videla - tako su mi delovali zaljubljeno..
 
do dushe kad skine charape i vidim one neosechene nokte,ili sex koji se sveo mesi mesi, trljaj trljaj,..el si svrshila?
mozda i bolje da se lozim na iluziju?

Bila je jena klinka pre par godina na forumu.Redovno je bila euforicna i obavestavala forum kad god joj decko zaprdi kitu.Posle je splasnula.Rutina ubija a niko nije toliko mastovit da moze da godinama osvezava seksualni zivot. Jedino da ide u ekstreme i na silu radi ono sto ne prija.

Ja sam bio u vezi 3 godine i prekinuo to kada smo poceli da se zapisavamo, davimo i mazemo medom i slagom...
 
ima sijaset kombinacija pre, za vreme i posle

kada govori fluid nema mesta priči

kada se upoznaješ moraš da daš delom ili većinom sebe kroz priču, to se podrazumeva

fizikalija nema veze sa zasićenošću. ona nastaje monotonijom svakodnevnog života.

sve zavisi od karaktera partnera

emocije ne mogu da se kontrolišu

sve što sputavaš u sebi ode u svoju suprotnost

a sad odoh u nepočin polje sa mislima o jednoj ženi :)

noć kolega
Ima sijaset kombinacija. U pravu si. Recimo zasićenost koja se nije javila kao posledica monotonije svakodnevnog života, nego monotonije pričanja o svakodnevnom životu. Opasnost koja se kod veze na daljinu manifestuje kao njeno odumiranje, zbog komunikacije koja vrlo brzo počne da opterećuje partnere i zbog nedostatka perspektive, naročito ako partneri nisu igrači istog kalibra, pa dođe do pucanja kad se pojavi prva ozbiljnija teškoća.
A slušam i ono čuveno o trajnosti zajedničkog života - kažu da je to kada zajedno pojedete vagon govana, ali ko je danas spreman na tako nešto, to nikom ne treba, kofa ili dve još i nekako, ali baš vagon...
 

Back
Top