Internet veza preko mobilnog

Placenik pa kako ne razumes.Prati uputstvo pazljivo:
1.Flesujes telefon po uputstvu koje sam ostavio na ovom forumu.To ti je na prvoj strani,a ne na ovoj.
2.Tek onda sabijas konektor,ali samo na kablicu koji daju u telekomu.Ako si ga kupio negde drugde,pokusaj prvo bez sabijanja,a ako nece da radi ti tek onda unisti konektor.Ja mislim da je jasno.
3.Imas detaljno uputstvo na prvoj strani kako da podesis konekciju.Sto se tice ubacivanja drajvera radi sledece:
START>CONTROL PANEL>MODEM>ADD..
Tu ti onda trazi NEXT,pa zatim imas opciju HAVE DISC.Kliknes tu i pomocu opcije BROWSE nadjes drajver u folderu u kom si ga smestio.Kliknes OK.Pa jos jednom.Posle ide NEXT i na kraju FINISH.Time si instalirao drajver za modem.To je to!
Rekao sam ti za ostala detaljnija uputstva da posetis stranu jedan.Pozdrav!
 
Anonymous:
Placenik pa kako ne razumes.Prati uputstvo pazljivo:
1.Flesujes telefon po uputstvu koje sam ostavio na ovom forumu.To ti je na prvoj strani,a ne na ovoj.
2.Tek onda sabijas konektor,ali samo na kablicu koji daju u telekomu.Ako si ga kupio negde drugde,pokusaj prvo bez sabijanja,a ako nece da radi ti tek onda unisti konektor.Ja mislim da je jasno.
3.Imas detaljno uputstvo na prvoj strani kako da podesis konekciju.Sto se tice ubacivanja drajvera radi sledece:
START>CONTROL PANEL>MODEM>ADD..
Tu ti onda trazi NEXT,pa zatim imas opciju HAVE DISC.Kliknes tu i pomocu opcije BROWSE nadjes drajver u folderu u kom si ga smestio.Kliknes OK.Pa jos jednom.Posle ide NEXT i na kraju FINISH.Time si instalirao drajver za modem.To je to!
Rekao sam ti za ostala detaljnija uputstva da posetis stranu jedan.Pozdrav!
Grkicu sto sada nece da mi nista otvara,jutros je sve bilo ok.Sada nista ne otvara,konekciju imam...
 
Evo i ja sam se konektovao i to na sledeci nacin : Otisao sam u "Roaming" i tamo su mi flesovali telefon na SW 20 i sredili pin na kablu . Uzgred budi receno SW 20 mi je na SRPSKOM ( odakle im !!! ).Zatim sam skinuo drajver za modem ( standard 56000 v.90 ( koji XP prepoznaje kao hardverski ) kojeg nema u XP-u sistemski ) . Zatim sam otisao na sajt MTS-a i tamo skinuo uputstvo za povezivanje , a zatim se povezao bez problema . Ali , iako mi pokazuje 115 kb/s , odlicno mi otvara samo sajt 064MTS . Nijedan drugi , ni domaci , ni strani nemoze da otvori. Ako neko zna kako da se ubrza protok neka javi . Inace , sve to je na XP pro sa SP1. :lol:
 

Back
Top