Innocent lovers........it's a lie

Kathrin:
goodday:
divlja-u-srcu:
Dont_Break_The_Oath:
...ali ja uvek kazem da nije jak onaj koji bezi od svake vrste emocija,nego je jak upravo onaj koji prezivi slabost,koji se hvata u kostac sa njom,koji ratuje.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :roll: :cry: :roll: :cry: :roll: :cry: :roll:

svi se mi do jednoga svakodnevno borimo sa slabostima i nema toga ko se ne bori na svoj nachin (a da je zhiv) Medjutim!!! Neko u toj borbi lichi na plachljivu devojchicu koja kuka unaokolo i samosazhaljeva se, a neko se pona$a kao vitez. Bori se i cuti. Ne $iri paniku. Svojim stavom hrabri druge. etotako

 
maliPrinc:
The Oath, tako su se Ivica i Marica zezali sa Vecom Vesticom pa ih sada nigde nema :D
Salu na stranu, nisi ti los frajer ali moj savet ti je da ne iznosis slabosti na ovaj nacin.. to obicno ima kontra efekat od onog koji zelis da postignes.
Zene (generalno) ce ti oprostiti svasta ali slabost nikada. Tako stvari stoje :wink:
nemoj da preterujes.
procitaj pazljivo sta sam napisala pa ces videti da momka ni u jednom momentu nisam zezala.
bila sam u situaciji kao on i apsolutno ga razumem.
smatram da ovo nije nacin da se situacija prebrodi.
treba biti u pokretu,upoznavati nove ljude,pricati,saliti se ali ne i sedeti ispred racunara.
treba vreme i nista po svaku cenu.
ima dobrih ljudi (oba pola)samo ih treba pronaci.
pozdrav svima
 
goodday:
maliPrinc:
Ne kazem da treba bezati od emocija (upravo suprotno), vec da je lose otkrivati svoje emocije do tancina.. ovde po forumu.
Prokomentarisao sam The Oath-ov post jer je ocigledno sta zeli, a ja samo kazem da ce na takav nacin to teze dobiti.

ili da, recimo, ima zivot i van foruma :idea:


Kao sto ti imas, npr :!:

Nego evo najbolji moguci savet za The Oath-a:

Ljubav ne mora da moli niti da trazi. Ljubav mora da ima u sebi snagu da u sebi samoj dodje do izvesnosti. Onda nece biti vise vucena, nego ce ona vuci. :!: :!: :!:


Kod mene funkcionise! :wink:
 
goodday:
divlja-u-srcu:
Kao sto ti imas, npr :!:

Nego evo najbolji moguci savet za The Oath-a:

Ljubav ne mora da moli niti da trazi. Ljubav mora da ima u sebi snagu da u sebi samoj dodje do izvesnosti. Onda nece biti vise vucena, nego ce ona vuci. :!: :!: :!:


Kod mene funkcionise! :wink:
nemoj da ga ponizavash
btw....aj pojasni ono "sebi sebi"

Ko ce mene da spasava kada su emocije u pitanju? Pa vucica,Divlja.

Covece,to je Hesseova recenica iz knjige Demijan,i sasvim je bio u pravu kada je to rekao.
A to sto neko ne razume cinjenice kao sto je ova,,,hmm,,,ja ne znam da objasnim.

Sve je u coveku,sva snaga,sve,ne u bogu,ne u religiji,sve je to laz,ako volis dovoljno privuci ces je,ali naravno ne nekom magijom ili bilo cime nego osecanjima,a to je rec koja se sve vise upotrebljava kada ide neki negativan konekst.
 
Srdj@n:
etotako:
Srdj@n:
P.S. Mora da nisi bio sa dovoljno olosa i pogresnih da bi nepogresivo mogao da znas koja je za tebe ona prava :!: :?:
Znači da svaka devojka koja nije htela njemu ili tebi ili nekom trećem, da se da je ološ i pogrešna?

Ako ne mozes jednu tako prostu recenicu da shvatis kako treba molim te ne uplici se u raspravu :!:

Pise BIO,a biti sa nekim ne znaci da te je neko odbio,nego da si sa njom nesto imao :!:
Pa ja nemam komentar... ti si dovoljno pljuvao po sebi te je posao gotov...
:lol:
 
Ne mozes samo zeljom da privuces osobu, definitivno.
Evo na primer malopre sam otvorio Nadyin profil i zamalo da se zacopam :D Opako izgleda.. tako da mi se odmah javila zelja da gledamo FROM DUSK TILL DAWN zajedno u npr. nekom auto-bioskopu (kakvih ima po Americi) 8)
 
Dont_Break_The_Oath:
goodday:
divlja-u-srcu:
Kao sto ti imas, npr :!:

Nego evo najbolji moguci savet za The Oath-a:

Ljubav ne mora da moli niti da trazi. Ljubav mora da ima u sebi snagu da u sebi samoj dodje do izvesnosti. Onda nece biti vise vucena, nego ce ona vuci. :!: :!: :!:


Kod mene funkcionise! :wink:
nemoj da ga ponizavash
btw....aj pojasni ono "sebi sebi"

Ko ce mene da spasava kada su emocije u pitanju? Pa vucica,Divlja.

Covece,to je Hesseova recenica iz knjige Demijan,i sasvim je bio u pravu kada je to rekao.
A to sto neko ne razume cinjenice kao sto je ova,,,hmm,,,ja ne znam da objasnim.

Sve je u coveku,sva snaga,sve,ne u bogu,ne u religiji,sve je to laz,ako volis dovoljno privuci ces je,ali naravno ne nekom magijom ili bilo cime nego osecanjima,a to je rec koja se sve vise upotrebljava kada ide neki negativan konekst.
ok...kapiram....samo "sebi sebi" me je malo umorilo...
inache...voleti nekoga dovoljno jako..zrelo..biti mudar-ne reci sve..odnosno reci samo koliko je potrebno...nikada vishe...iako znamo..
sve je to lepo....napisano...
ali ne prepoznaju sve osobe to stanje...tako da....kao pravilo ne moze da vazi...
moze da vazi samo kao opis nekog prijatnog osecanja....trenutka...
bitna je pricha...i naravno-pranje sudova
 
nemojte čoveku kvariti temu
ono moje je trenutak slabosti...
hvala Veco,ali...


e sorry svima što upado tako seljački i glupo na temu...posebno izvinjenje autoru teme.

e i NEMOJ SE ŠIŠATI! baš je strava što si svoj i što znaš šta hoćeš i to tražiš!!!
 
maliPrinc:
Ne mozes samo zeljom da privuces osobu, definitivno.
Evo na primer malopre sam otvorio Nadyin profil i zamalo da se zacopam :D Opako izgleda.. tako da mi se odmah javila zelja da gledamo FROM DUSK TILL DAWN zajedno u npr. nekom auto-bioskopu (kakvih ima po Americi) 8)

iju, da ja TEK SAD ovo vidim :shock:
:oops:

ma kaki odlikashi i neodlikashi, ja volem fine i mashtovite... sad, ne znam kako su ih ocenjivali u shkoli :wink:
nego ti auto-bioskopi su mi nekako sumnjivi :P
 
goodday:
Dont_Break_The_Oath:
goodday:
divlja-u-srcu:
Kao sto ti imas, npr :!:

Nego evo najbolji moguci savet za The Oath-a:

Ljubav ne mora da moli niti da trazi. Ljubav mora da ima u sebi snagu da u sebi samoj dodje do izvesnosti. Onda nece biti vise vucena, nego ce ona vuci. :!: :!: :!:


Kod mene funkcionise! :wink:
nemoj da ga ponizavash
btw....aj pojasni ono "sebi sebi"

Ko ce mene da spasava kada su emocije u pitanju? Pa vucica,Divlja.

Covece,to je Hesseova recenica iz knjige Demijan,i sasvim je bio u pravu kada je to rekao.
A to sto neko ne razume cinjenice kao sto je ova,,,hmm,,,ja ne znam da objasnim.

Sve je u coveku,sva snaga,sve,ne u bogu,ne u religiji,sve je to laz,ako volis dovoljno privuci ces je,ali naravno ne nekom magijom ili bilo cime nego osecanjima,a to je rec koja se sve vise upotrebljava kada ide neki negativan konekst.

ali ne prepoznaju sve osobe to stanje...tako da....kao pravilo ne moze da vazi...

Naravno da ne prepoznaju! Da prepoznaju, he, pa to bi bio raj na zemlji, covece! :D
Evo vam jos Hese-a, mislim da samog sebe najbolje objasnjava: :P

Bio je jedan ljubavnik koji je voleo bez nade. On se povukao potpuno u svoju dusu, i mislio je da ce sagoreti od ljubavi. Svet za njega nije postojao, on vise nije video plavo nebo i zelenu sumu, potok mu nije zuborio, harfa mu nije jecala, sve je bilo utonulo, i on je osiromasio i postao bedan. Ali je njegova ljubav rasla, i on je mnogo radije hteo da umre i propadne, nego da se odrekne posedovanja lepe zene koju je voleo. Tada oseti kako je njegova ljubav sagorela sve drugo u njemu, te postade mocna, i privlacila je i privlacila, i lepa zena joj se morala povinovati, i dosla je, i on je stajao rasirenih ruku da bi je privukao k sebi. Ali dok je pred njim stajala, najedanput se sasvim izmenila, i on s grozom oseti i spazi kako je privukao k sebi ceo izgubljeni svet. Ovaj je stajao pred njim i predavao mu se, nebo i suma i potok, sve mu je u novim bojama, sveze i divno, dolazilo u susret, pripadalo mu, govorilo njegovim jezikom. I umesto da dobije samo jednu zenu, imao je ceo svet na srcu, i svaka zvezda na nebu plamtela je u njemu i rasipala veselost kroz njegovu dusu. On je voleo, i pri tome je nasao sebe samog. Vecina njih, pak, voli da bi pritom izgubili sebe.


Ako nesto nije jasno Goody-u, ja cu mu licno objasniti kako to izgleda u praksi! :P
 
Nadya:
maliPrinc:
Ne mozes samo zeljom da privuces osobu, definitivno.
Evo na primer malopre sam otvorio Nadyin profil i zamalo da se zacopam :D Opako izgleda.. tako da mi se odmah javila zelja da gledamo FROM DUSK TILL DAWN zajedno u npr. nekom auto-bioskopu (kakvih ima po Americi) 8)

iju, da ja TEK SAD ovo vidim :shock:
:oops:

ma kaki odlikashi i neodlikashi, ja volem fine i mashtovite... sad, ne znam kako su ih ocenjivali u shkoli :wink:
nego ti auto-bioskopi su mi nekako sumnjivi :P
Ne brini, Julian & ja smo dzentlmeni.
Btw, Julianu je kuce pojelo diplomu sa Harvarda (inace je odlikas, nego je skroman) a ja sam igrao kvorter beka na koledzu ali me izbacili jer sam cesto kasnio na treninge zbog bioskopa :D
 

Back
Top