INCEST

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Romansa:
Ja ne solim pamet nikome,samo iznosim svoja razmisljanja.
Znam ja kvalifikovane kojima nije stalo do coveka,vec do odrzanja onog sto su naucili.
Covek je izgubljen u okvirima morala i znanja.

Romansa:
I ne guram se u prvi plan,kao ni inace,plasim se da si previse netrpeljiva,pretpostavljam rezultat sveznanja.
A sad procitaj sta si napisala,sveznalice. I izvini mi se za lepljenje neosnovanih etiketa,za tracenje mog vremena (i tudjeg) da se tebi objasi nesto i trosenje mojih zivaca i energije na tvoje bezobrazluke,mala. Kao i podredjivanje teme sopstvenoj licnosti, samozivo i oholo kao i uvek.Da nisi mala, preuzela bi odgovornost za svoje reci kojima se razmeces.
 
Romansa:
A ako,Pipi,takva osecanja postoje u porodici,na to sam mislila.Onda su,odjednom poremecaj?
Nisu odjednom poremecaj! Oduvek su poremecaj. Mozes ti da volis svog brata, sestru i da, mogu da se jave fleshevi, to je proces odrastanja i sazrevanja. Svaka realizacija ili zamena rodjacke ljubavi za polnu (zaljubljenost u brata kao muskarca) je poremecaj. Blazi ili tezi. Neka mi neko pomogne ovde sa definicijom i do kojih se granica ide.
 
Romansa:
Odgovornost preuzimam u onoj meri u kojoj verujem u svoje stavovoe.
I ne razmecem se...
Nisam kriva ako ti ovaj razgovor ne prija.
Meni razgovor sa tobom jako prija. Volela bih kada bi i ti otvorila svoj um i bila otvorena za razgovr sa drugim ljudima ovde a ne samo sama sa sobom. Ne napadam tebe. Napadam tvoj nacin komunikacije koji se zasniva na manipulaciji i eosnovanim tvrdnjama
 
Ako ti prija,meni je jako drago(nisam ironicna)
I ne sneta mi to sto napadas,svoje greske priznajem,i znam odlicno da jeste manipulacija,ali ona meni prija.Mislim,nista nismo izgubili,mozda nesto dobijemo.
 
Znaci za tebe je ovo cisto filozofija i igra reci?
Hoces da kazes da ni ti ne verujes u ono sto si napisala?
Mogu ja to da razumem, al to onda treba to i da stavis do znanja
a ne da dozvolis da se neki iznerviraju...
 
E.da.
A sto se rata tice,pa ja mislim da vecina(necu reci svi posto se izuzeci podrazumevaju)
dakle vecina ratuje i cini zlo verujuci da se bori za prave ideale i dobro.I verujem da tu lezi opravdanje,u neraspoznavanju dobra i zla.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top