Imamo situaciju....

E, dilajt, prosto mi nekako žao :lol: ne znam što da me ubiješ :lol:

Ču' možda i nisi piglu ono trudiš se... al' me iznerviralo što si toliko opoganio i uprostio nešto što samo ja shvatam koliko je mnogo komplikovanije od običnog "projektujem na buduće veze"...
I da, naravno da projektujem, nema tu ništa loše, to nije osobina ljudska (nekog pojedinca), već sticaj okolnosti na koji instinktivno reagujemo svi, to mu dođe nešto kao refleks: opečemo se dva-tri puta, uzastopno... pa se posle čuvamo. A može i gadnije da se napiše: zajebali je par puta pa postala frigidna/isfrustrirana/ogorčena...

U stvari se jednostavno čuvamo. I ja ću to da radim vrlo svesno, nije u pitanju nikakav suludi podsvesni trip. I mo'š da se trudiš do sutra da od toga napraviš neku nebulozu, to je jednostavno tako u par navrata sigurno bilo kod tebe, kod mene, kod svih ljudi, možda ne kod onih koji su u bilo kom trenutku u životu pronašli istu takvu osobu i ostali s njom do kraja života. Ja sam htela to da budem, ali bojim se da je odavno već prekasno za to...
 
to tvoje tumačenje mog uprošćavanja nečega je obično nepoštovanje tuđeg mišljenja, ma kakvo ono bilo i ma koliko se razlikovalo od tvog...sve je to zbog egoizma...ti i ona podivljala ste vrlo slične...mislite da ste najpametnije na forumu...i na sve oko sebe gledate s visine...a to nije lepo...

...i s obzirom da si mi zbog tog tvog bezobrazluka i uopšte tog nadmenog stava prilično odvratna kao ličnost, neću da se libim da na svaki tvoj bezobrazluk upućen meni...makar i da samo posumnjam da je upućeno meni - ću da te iznapušavam onako najprostije i najodvratnije, makar me trajno banovali...
...jer s takvim ljudima ne vredi drugačije...
 
Poslednja izmena:
Oh lexa,
tako slatka i prelepa,
dok ih nas sve smrtnike obicne inapusava,
ona je uvk tako dostojanstvena,
uvek prepunoa nekog zua de vivr,
je ne sais pas,
a kada na tu vc solju sedne,
ja ocu svoje doope od muke da izjedem,
o zasto aj nisam taj pokolpac,
o zasto sudbino kleta.....

:sad2:
 
evo, ako smem da kazem i ja nesto u odbranu nekog forumasa, isto mislim da je leksa super jedna osoba... sto zbog svojih razmisljanja, isto i zato sto se ne okrece kako vetar duva i sto ima neki svoj stav kog se drzi... sto je retko, ovde, na forumu... zatim, retko kad mogu da primetim da je prosta... sto je, isto, retkost, ovde, na forumu... i retko kad pokusava da ubedi nekoga u svoj stav, sto je, pogodicete, opet retkost na forumu... kaze i pokusa da objasni, ako nekoga zanima... sto bi i trebao da bude nacin...
 
Evo problema.....dvoje se skontaju uz očiglednu dopaljivost jednog prema drugom... sevaju varnice na sve strane.... ali, ne lezi vraže..... jedan bez ikakvog vidnog i bilo kakvog razloga, počne da kulira:cool: onog drugog uz neke mizerne izgovore....a iskuliranom nije jasno šta se dešava.:confused:

Koji bi mogao biti razlog takvom ponašanju jednog od partnera da se tako naglo predomisli i ohladi?:confused:

ovaj drugi mu vise nije interesantan
 

Back
Top