Imamo situaciju....

Uglavom, ono shto sam ja primetila je da se mushkarci nikad, ali nikad ne povlache zbog zzene...chak i ako je gorila dlakava...uvek se povlache zbog njih samih, kada smatraju da nisu dorasli zadatku ili imaju probleme koji umanjuju njihovu mushkost u NJIHOVIM ochima. Od lepre do gubitka posla sve je u igri, sem ideje da bi odbio zzenu koja hoche.
 
zzene bezze da bi bile uhvachene. Shto tezze dodje do plena, lovac ga vishe ceni. Samo ti nastavi da trchish, stichi chesh vech neku.

Aha znaci da menjam taktiku vise nema ono strela luk koplje i cuda.
Vec da se lepo modernizujem uzmem jedan snajeper sa povecim brojem metaka.
I krenem u lov sa nocnim vizirom z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
Hvala Pipi za otvaranje ociju sad su moje nema vise bezanije.
 
E sad chu ja da vam kazzem zashto je on naprasno pocheo da kulira tamo gde je imao siguran prolaz.

U medjuvremenu ga je gurao gde stigne i inficirao malishu pa ima gnojave prishteve po njemu. I kako sad on njoj to da objasni? Kako? Ostaje mu samo da se pravi da kulira dok sr@#$e ne prodje... :bljak:

ako u današnje vreme nemaš picajzle, to znači ni da nisi ebo ko čoek...:rotf:
 
Evo problema.....dvoje se skontaju uz očiglednu dopaljivost jednog prema drugom... sevaju varnice na sve strane.... ali, ne lezi vraže..... jedan bez ikakvog vidnog i bilo kakvog razloga, počne da kulira:cool: onog drugog uz neke mizerne izgovore....a iskuliranom nije jasno šta se dešava.:confused:

Koji bi mogao biti razlog takvom ponašanju jednog od partnera da se tako naglo predomisli i ohladi?:confused:

Zato sto je taj partner cool :cool:
 
eh... vecita polemika...

ili te iskusava, stavlja na probu.. ili mu se ne svidjas dovoljno... ilii ima neku drugu... ili nije raspolozen pa nije za neko druzenje....

mada ja predlazem da popricas sa njim o tome.. tako ces najbolje resiti i znati na cemu si...

p.s. nikad mi nije bilo jasno to ne javljanje... ako smo zajedno i ako ti je stalo do mene, zvoni me pitaj me sta radim, posalji mi poruku... cisto da znam da si ziv *bt...
 
pa mozda i postoje neki razlozi koje ti ne vidis... i mozda ti razlozi tebi izgledaju mizerno, a oni su u stvari pravi razlozi... mozda je posle te prve dopadljivosti i varnica, kad je pocetna odusevljenost prosla, taj neko video i neke druge osobine, koja ova kulirana osoba ima... i ne moraju to samo osobine da budu... to mogu da budu i neke druge stvari.. prezauzetost... daljina... bio sta... i shvatio je da preko takvih stvari kasnije nece moci da prelazi i resio da sasece odma', u korenu... dok te varnice nisu presle u jaku ljubavnu vatru... vatru koja bi samo na kratko ugrejala prazna, ozebla i zaslepljena srca.. jer... 'u zoru i najmanje drvo baca dugacku senku'...
 
Evo problema.....dvoje se skontaju uz očiglednu dopaljivost jednog prema drugom... sevaju varnice na sve strane.... ali, ne lezi vraže..... jedan bez ikakvog vidnog i bilo kakvog razloga, počne da kulira:cool: onog drugog uz neke mizerne izgovore....a iskuliranom nije jasno šta se dešava.:confused:

Koji bi mogao biti razlog takvom ponašanju jednog od partnera da se tako naglo predomisli i ohladi?:confused:

A koji ne bi mogao biti z:D
Milion mogucih razloga...lud je onaj ko razbija glavu oko toga
Ko zna sta misli, ko zna za kim pati, ko zna kakva iskustva ima od pre, ko zna sta mu je zasmetalo, ko zna da li zeli vezu uopste..i td i td
 
Evo problema.....dvoje se skontaju uz očiglednu dopaljivost jednog prema drugom... sevaju varnice na sve strane.... ali, ne lezi vraže..... jedan bez ikakvog vidnog i bilo kakvog razloga, počne da kulira:cool: onog drugog uz neke mizerne izgovore....a iskuliranom nije jasno šta se dešava.:confused:

Koji bi mogao biti razlog takvom ponašanju jednog od partnera da se tako naglo predomisli i ohladi?:confused:
Pazi, desilo mi se dva puta. Prvi put me je, malo je reći, stavio na ignore listu. Danas se javi tu i tamo, isključivo pijan, i porastu mu muda, pa počne da bulazni kako sam ja bila "surova i bezosećajna", valjda sam trebala da ga cimam i smaram doveka.

Loše je kad ljudi nađu slabe izgovore za sopstvenu učmalost. Razviju određenu sliku o sebi među ljudima i pate da je održe, ma šta se desilo. U podsvesti znaju da, ako se ništa ne menja, zapravo izgledaju jadno, a ne žele da "talasaju" menjanjem te slike. Kada nađeš nešto što ti odgovara treba da se boriš za to svim silama, zvocalo. Ali ako je to nešto nevoljno da ti makar malo pomogne, onda ne postoji ništa više što možeš da učiniš. I sa takvim mislima moraš da zaspiš i da se budiš.

:aha:
 
al je još lošije kad čovek zbog nekoliko - nedo bog nekoliko uzastopnih loših emotivnih iskustava počne u svojoj glavi da generalizuje, te to svoje unutrašnje patološko stanje počne da reflektuje na svaku osobu koja makar i pokuša da se približi...:sad2:
 

Back
Top