Imam devojku, a cimerka hoce sex sa mnom

Moja najbolja drugarica mi je pre par meseci postala cimerka, zivi sa mnom i jos dva druga u stanu. Mi se inace svi dugo i dobro poznajemo. I to je sve bilo ok dok ona pre par meseci nije lagano pocela da mi se priblizava i na kraju je rekla da oseca nesto prema meni i da zeli sex sa mnom i tako to. Ja posto imam devojku odbijam je, ali ona se vec mesecima trudi i ne vidim bas izlaz iz te situacije. Sta imate da kazete na tu temu? Ja je vec par meseci kuliram, ali ona nista, i dalje zagrejana. Mislio sam da ce da je prodje to, ali nista. Sve vise i vise hoce.

Pa opali to kuče od žene već jednom. Zguza je napuni vazduhom da joj prdi posle.

- - - - - - - - - -

A kad je opališ odma devojci da kažeš kako ti je drugarica pušila i sve ostalo i onda navali da se zabavljaš sa drugaricom. Dođe ti isto, imao jednu ili drugu, devojka je devojka.

- - - - - - - - - -

Pa bas zato sto je samo seks izgubiti nekoga koga volis zbog usputnog seksa jer ne mozes da se kontrolises je glupo.Gde ti je karakter,gde ti je emocionalna zrelost :)

Daj šta si navalila ovde da nas osvešćuješ otići ćemo u monahe.
 
Ono sto me najvise usmerava da to uradim je to sto sam sa mojom devojkom jedino imao sex i voleo bih da probam nesto drugo. A ona je inace super. I plasi me ako budem propustao sanse da cu nekad da se kajem.

Ako je tako onda se rukovodi onom "pitaće te starost gde ti je mladost bila". Zato uradi to dok možeš. Neće ni ta drugarica večno da ti se nabacuje.
 
Moja najbolja drugarica mi je pre par meseci postala cimerka, zivi sa mnom i jos dva druga u stanu. Mi se inace svi dugo i dobro poznajemo. I to je sve bilo ok dok ona pre par meseci nije lagano pocela da mi se priblizava i na kraju je rekla da oseca nesto prema meni i da zeli sex sa mnom i tako to. Ja posto imam devojku odbijam je, ali ona se vec mesecima trudi i ne vidim bas izlaz iz te situacije. Sta imate da kazete na tu temu? Ja je vec par meseci kuliram, ali ona nista, i dalje zagrejana. Mislio sam da ce da je prodje to, ali nista. Sve vise i vise hoce.

pitaj devojku za savet
sta ona misli da l da jbes cimerku
 
Jes, pa da onda izgubi i devojku i cimerku. Bolje prvo da opali cimerku, pa da pita devojku za savet.

moze i tako
nek sam proceni

- - - - - - - - - -

A zato se ti nikad ne zdrzavas na jednoj

pa ko mu brani

- - - - - - - - - -

nek **** pa dokle dogura
samo da nam posle ne kuka kako nije znao da je voli dok je nije video srecnu sa drugim
 
Moja najbolja drugarica mi je pre par meseci postala cimerka, zivi sa mnom i jos dva druga u stanu. Mi se inace svi dugo i dobro poznajemo. I to je sve bilo ok dok ona pre par meseci nije lagano pocela da mi se priblizava i na kraju je rekla da oseca nesto prema meni i da zeli sex sa mnom i tako to. Ja posto imam devojku odbijam je, ali ona se vec mesecima trudi i ne vidim bas izlaz iz te situacije. Sta imate da kazete na tu temu? Ja je vec par meseci kuliram, ali ona nista, i dalje zagrejana. Mislio sam da ce da je prodje to, ali nista. Sve vise i vise hoce.

Tebra tebi da je stalo do tvoje ribe ti bi cimerki jos davno reko ili prestani da me smaras ili se iseli..
To sto te sexualno priovlaci je normalno iako imas devojku,al nije normalno i ok da ti takvo ponasanje toliko dugo dozvoljavas..
 
Moja najbolja drugarica mi je pre par meseci postala cimerka, zivi sa mnom i jos dva druga u stanu. Mi se inace svi dugo i dobro poznajemo. I to je sve bilo ok dok ona pre par meseci nije lagano pocela da mi se priblizava i na kraju je rekla da oseca nesto prema meni i da zeli sex sa mnom i tako to. Ja posto imam devojku odbijam je, ali ona se vec mesecima trudi i ne vidim bas izlaz iz te situacije. Sta imate da kazete na tu temu? Ja je vec par meseci kuliram, ali ona nista, i dalje zagrejana. Mislio sam da ce da je prodje to, ali nista. Sve vise i vise hoce.

две жене... како код окренеш, ти ћеш бити јебен :mrgreen:
 

Back
Top