IMALI VANZEMALJSKOG ZIVOTA I DOKAZA O NJEMU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
AMY-LEE:
taman da pitam mislite li da je svemir beskrajan il je pak ogroman al ogranicen prostor?? :)

Svemir NIJE, ponavljam NIJE i još jednom NIJE, ozbiljno, NIJE i najozbiljnije NIJE beskrajan ili po naški, beskonačan.

U svemiru se nalazi tačan broj atoma, molekula zvezda i galaksija. Što je najvažnije, svemir je merljiv. Znamo njegovu starost (13.7 milijardi godina) i znamo da će se (najverovatnije) stalno širiti sve dok se ne ugasi i poslednja zvezda. Posle toga ovo će biti tmurno, hladno i žalosno mesto.

Eto. Nikakva misterija. Ovo je realnost.
 
1010011:
AMY-LEE:
taman da pitam mislite li da je svemir beskrajan il je pak ogroman al ogranicen prostor?? :)

Svemir NIJE, ponavljam NIJE i još jednom NIJE, ozbiljno, NIJE i najozbiljnije NIJE beskrajan ili po naški, beskonačan.

U svemiru se nalazi tačan broj atoma, molekula zvezda i galaksija. Što je najvažnije, svemir je merljiv. Znamo njegovu starost (13.7 milijardi godina) i znamo da će se (najverovatnije) stalno širiti sve dok se ne ugasi i poslednja zvezda. Posle toga ovo će biti tmurno, hladno i žalosno mesto.

Eto. Nikakva misterija. Ovo je realnost.

Ne bih ja zurio sa time kako ce kraj da izgleda.
Treba kredit otplatiti :wink:
Uz to mnogo je sredstava pronevereno, pa im se ne moze uci u trag :wink:
Nisam bas siguran da ce tek tako da se ugasi a ne bi trebalo ni ti da si siguran :wink:
 
to u oblasti 51 je sve zajedno vrlo sumnjiva prica bila...pogotovo ako se zna da su ameri ukrali '45 Nemcima tehnologiju pravljenja letecih tanjira...ne bi me cudilo da je to sve bilo iscenirano, kako bi se malo podigla panika u javnosti, za sada iz nepoznatih razloga.
A vanzemaljski zivot sigurno postoji, ne verujem da je do sada stigao do nas, ali postoji sigurno. Pa zar u 15 milijardi godina koliko postoji univerzum, da mi budemo jedino bice koje se razvilo i za koje su se stekli uslovi samo na ovoj planeti...to je malo suludo. I Jupiterov mesec, Evropa ima ispod svog leda okeane, u kojima sigurno ima zivih bica, barem primitivnih.
 
Ok,slazem se ja.Mogli su Ameri veoma lako da isceniraju OBLAST 51. Aj da su i one misterije gradili nasi preci,ali jedno nikako ne razumem.TUNGUSKA oblast u Sibiru,1908 god!

Odkud i dan danas radioaktivnost tamo,odkud isti simptomi kao i posle Hirosime i Nagasakija,odkud.....

Mnogo odkud....

Meteor? Nece biti,nasli bi ostatke do sad 1.000.000 puta.Pa sta je onda bilo?
 
1010011:
AMY-LEE:
taman da pitam mislite li da je svemir beskrajan il je pak ogroman al ogranicen prostor?? :)

Svemir NIJE, ponavljam NIJE i još jednom NIJE, ozbiljno, NIJE i najozbiljnije NIJE beskrajan ili po naški, beskonačan.

U svemiru se nalazi tačan broj atoma, molekula zvezda i galaksija. Što je najvažnije, svemir je merljiv. Znamo njegovu starost (13.7 milijardi godina) i znamo da će se (najverovatnije) stalno širiti sve dok se ne ugasi i poslednja zvezda. Posle toga ovo će biti tmurno, hladno i žalosno mesto.

Eto. Nikakva misterija. Ovo je realnost.

aha. a iza poslednje granice je????
samo me to interesuje- i molim te ne reci drugi svemir ili druga dimenzija.
 
DON:
TUNGUSKA oblast u Sibiru,1908 god!

A si se ufatio za Tunguziju ko da si sopstvene ruke polozio na kapitalno dupe sredovechne kapitalno bujne plave i finansijski obesbedjene udovice, brate mili, care i legendo foruma...

DON:
Odkud i dan danas radioaktivnost tamo,odkud isti simptomi kao i posle Hirosime i Nagasakija,odkud.....

Mnogo odkud....

Pa jeste... "mnogo otkud" kad "mnogo nemas pojma". Znash, DON, radioaktivnost nije nesto sto je cika covek izmislio. Postoji prirodna radioaktivnost... chisto da te obavestim da je ovo 21. vek pa eto, desilo se da i to znamo. Al tebi nekako prirodno da *tvoje "otkud?"* bude i *svachije "otkud?"* jer kao i uvek na to se tvoja argumentacija oslanja... :twisted:
 
fakpuppet:
DON:
TUNGUSKA oblast u Sibiru,1908 god!

A si se ufatio za Tunguziju ko da si sopstvene ruke polozio na kapitalno dupe sredovechne kapitalno bujne plave i finansijski obesbedjene udovice, brate mili, care i legendo foruma...

DON:
Odkud i dan danas radioaktivnost tamo,odkud isti simptomi kao i posle Hirosime i Nagasakija,odkud.....

Mnogo odkud....

Pa jeste... "mnogo otkud" kad "mnogo nemas pojma". Znash, DON, radioaktivnost nije nesto sto je cika covek izmislio. Postoji prirodna radioaktivnost... chisto da te obavestim da je ovo 21. vek pa eto, desilo se da i to znamo. Al tebi nekako prirodno da *tvoje "otkud?"* bude i *svachije "otkud?"* jer kao i uvek na to se tvoja argumentacija oslanja... :twisted:


PRIRODNA radioaktivnost u precniku od 500 km?
E sad si prevaziso i sam sebe :lol: :lol: :lol:

Procitaj ti malo bolje o toj oblasti,iznenadice se tvoj Ajnstajnovski um...veruj mi....


zaboravio si da se potpise bre,kako ono

LLFP???? :lol: :lol: :lol:
 
Ovo mozda ima a mozda i nema veze sa ovom temom ali svejedno cu vam ispričati.
Idem vam ja tako internetom ,kad odjednom nabasam na neke UFO sajtove.U jednom od tih sajtova nađem svedočenje fizičara i inzinjera po imenu Alfred Bilek koji je sluzio na USS ELDRIDG-u brodu koji je bio centar Filadelfijskog eksperimenta.Posle toga je radio na specijalnom projektu nazvan MONTAUK PROJECT.

On navodi da je veliki broj nemačkih naučnika posle rata došlo u Ameriku kako bi radili na kontroli uma i stvaranju vremenskog tunela.Oni su nastavili sa radom i po zatvaranju baze.
Takođe navodi da su u periodu od 10 godina uspeli da stvore vremenski tunel.
Ovo mi nije jasno ali kaze:this time tunnel created 40-year rift in space time that allowed dozens of alien craft into our world.

Govori kako u Americi ima veliki broj podzemnih baza za ispitivanje vanzemaljaca.
-kako je deset miliona američkih momaka bilo izlozeno brutalnom eksperimentu kontrole uma koji su radili vanztemaljci.
I još mnogo toga...

Ako mene pitate ova teorija raspaljujae mastu,ali njen najveći problem je što treba poverovati u nju.
 
Hitler:
Ovo mozda ima a mozda i nema veze sa ovom temom ali svejedno cu vam ispričati.
Idem vam ja tako internetom ,kad odjednom nabasam na neke UFO sajtove.U jednom od tih sajtova nađem svedočenje fizičara i inzinjera po imenu Alfred Bilek koji je sluzio na USS ELDRIDG-u brodu koji je bio centar Filadelfijskog eksperimenta.Posle toga je radio na specijalnom projektu nazvan MONTAUK PROJECT.

On navodi da je veliki broj nemačkih naučnika posle rata došlo u Ameriku kako bi radili na kontroli uma i stvaranju vremenskog tunela.Oni su nastavili sa radom i po zatvaranju baze.
Takođe navodi da su u periodu od 10 godina uspeli da stvore vremenski tunel.
Ovo mi nije jasno ali kaze:this time tunnel created 40-year rift in space time that allowed dozens of alien craft into our world.

Govori kako u Americi ima veliki broj podzemnih baza za ispitivanje vanzemaljaca.
-kako je deset miliona američkih momaka bilo izlozeno brutalnom eksperimentu kontrole uma koji su radili vanztemaljci.
I još mnogo toga...

Ako mene pitate ova teorija raspaljujae mastu,ali njen najveći problem je što treba poverovati u nju.

DAJ LINK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
1010011:
AMY-LEE:
taman da pitam mislite li da je svemir beskrajan il je pak ogroman al ogranicen prostor?? :)

Svemir NIJE, ponavljam NIJE i još jednom NIJE, ozbiljno, NIJE i najozbiljnije NIJE beskrajan ili po naški, beskonačan.

U svemiru se nalazi tačan broj atoma, molekula zvezda i galaksija. Što je najvažnije, svemir je merljiv. Znamo njegovu starost (13.7 milijardi godina) i znamo da će se (najverovatnije) stalno širiti sve dok se ne ugasi i poslednja zvezda. Posle toga ovo će biti tmurno, hladno i žalosno mesto.

Eto. Nikakva misterija. Ovo je realnost.

ee KOJI ali KOJI si ti buzdovan ... ja ti kazem da svemir JESTE ali JESTE beskonacan a ti budi i dalje tvrdoglav pa reci da nije ... blago tebi kad si utripovao da sve znas - a ne znas sta ne znas ...
 
Anonymous:
Ne ne ne, zna se i koliki je, to se bar moze posmatranjem odredjivati, a bogami zna se i sta je.

dobro ne zna se da je bas beskonacan ali je razumna pretpostavka posto su prvo shabani poput 10101 mislili da je iza 13 milijardi kraj kad ono ugledase tamo iza 13milijardi svetlosnih god potpuno formirane galaksije oput nase - dakle starosti pristojnih pa kad se doda na onih 13 milijardi i t d ...
al kad covek misli da sve zna ne vredi mu pricati ...

juce bre na HRT 1 sat bila emisija o NLO! ne mogu da verujem da je ono stvarno sta vi mislite - a delovalo je bas realno ali opet ....
 
Ovaj a kako su to ugledali formirane galaksije iza 13 milijardi svetlosnih godina, koliko su doticne bile udaljene jedna od druge itd itd.
Binarni je daleko od tebe shabane iako nije shvatio poentu kupovine cekovima na pocek :wink:
Ajde lepo procitaj malko osnovnoe literaturice iz astronomije pa pricaj, malo je jedna populisticka kvazi-naucna emisija na HRT1
 
Anonymous:
Ovaj a kako su to ugledali formirane galaksije iza 13 milijardi svetlosnih godina, koliko su doticne bile udaljene jedna od druge itd itd.
Binarni je daleko od tebe shabane iako nije shvatio poentu kupovine cekovima na pocek :wink:
Ajde lepo procitaj malko osnovnoe literaturice iz astronomije pa pricaj, malo je jedna populisticka kvazi-naucna emisija na HRT1

shabane ne seri mnogo nikakve veze nema hrt sa starosti vasione ...
to o starosti bilo je na www.space.com na rts2 i na discovery channelu u razlicitim emisijama

bitno da ste shvatili binarne a dok dodjete do oktalnih ili ne daj boze hex-a nacekacemo se ...
 
Anonymous:
Ovaj a kako su to ugledali formirane galaksije iza 13 milijardi svetlosnih godina, koliko su doticne bile udaljene jedna od druge itd itd.
Binarni je daleko od tebe shabane iako nije shvatio poentu kupovine cekovima na pocek :wink:
Ajde lepo procitaj malko osnovnoe literaturice iz astronomije pa pricaj, malo je jedna populisticka kvazi-naucna emisija na HRT1

i jos nesto kako su ugledali? pa kad si toliko pametan i mislis da si popiju svu pamet onda se seti kako ... nisu gledali preko TV-a, pa neces valjda ja glup da ti objasnjavam ...
 
zainteresovan:
aha. a iza poslednje granice je????
samo me to interesuje- i molim te ne reci drugi svemir ili druga dimenzija.

Teorija relativnosti kaže da masa zakrivljuje prostor i vreme. Potvrđeno i izmereno xy puta. Dakle, vreme kao neka sfera (ne shvatajte ovo bukvalno) okružuje materiju. Što znači da iza te granice koju ti pominješ nema ništa iz jednostavnog razloga jer nema vremena.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top