Imaginarni partner

To je zato sto je velikodusan, ja koristim gajbe jer mi je jeftinije to zameniti nego kupovati novi zamrzivac. Jer kad se zena napali u toku seksa mozes je udariti lopatom u glavu nista ne oseca, a tako bi mogla lako razbiti zamrzivac, ako se previse razmases glavom.

jeste. ja sam razbila tri do sada :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
nema seksa brajko dok se bela tehnika ne poraspada :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ja bih voleo da mi imaginarna partnerka bude duh neke zene iz istorije... :roll: ... ni ja ne znam sta mi je danas..

Видиш занимљиво...
Сећа ме на једну причу коју сам давно написао. Радња је у Римском царству... Дође до неке шорке и страда жена полицајца. Онда му она помогне да реши случај, механизам deux ex machina, и на крају овај лик је усамљен и дође му дух да не би био усамљен...
Али... да ли је то имагинарно? Шта ако је било стварно?!?
 
Čini mi se da je u ljudskoj prirodi da teži savršenstvu, makar da želi savršenstvo, a kada ga ne nadje, onda smo tužni, nedovršeni, pitamo se gdje smo pogriješili, ko nam je kriv, itd. itd....a sami smo nesavršeni
 
Zvoncica ima MAGIJU u sebi .. i kad ima neobuzdanu zelju za mnom jednim potezom svog magicnog stapica se pretvori u devojku umilno zavodljivog lica, visine 173 cm, tezine 53 kg... a onda bi se vec nekako snasli....
 

Back
Top