Imaginarni partner

To je sto bi ja zelio a nijednoj ne mogu raditi, kao npr. da je ponizavam u bulju, da vicem na nju, a da ona samo cuti. U prevodu sve ono sto mi nijedna prava nikad ne bi dozvolila.

Lecenje frustracija na imaginarnom partneru.

Aaaa... znaci gumena lutka.
Pa ne znam da li bi "prava" bila ljubomorna. No, moze i to da bude podsticajno, da pocne i ona da se ponasa kao gumena:lol:
 
sinnke, da li bi bio ljubazan da mi objasnis izraz "ponizavanje u bulju" ?


To ti je kad decko nad tobom dominira i to bas bas, a kita mu je konstantno u tvojoj guzi, drzi cvrsto tvoje ruke svojom jednom rukom, glavu ti nabije u gajbe od pive i drugom rukom ne da da mrdnes nigde guzom dok te silovito torba u istu.

Reci to decku da ti napravi i neces ga nikad zaboravit.
 
To ti je kad decko nad tobom dominira i to bas bas, a kita mu je konstantno u tvojoj guzi, drzi cvrsto tvoje ruke svojom jednom rukom, glavu ti nabije u gajbe od pive i drugom rukom ne da da mrdnes nigde guzom dok te silovito torba u istu.

Reci to decku da ti napravi i neces ga nikad zaboravit.

aaa, sad je gajba od piva a do skoro bila wc solja:D. nove ideje, nova inspiracija:D.

pa u sustini, sve mi to radi al mi glavu nabije u zamrzivac i jako pritisne poklopac:lol::lol::lol::lol:
to se zove lepota kontrasta ;)
 
aaa, sad je gajba od piva a do skoro bila wc solja:D. nove ideje, nova inspiracija:D.

pa u sustini, sve mi to radi al mi glavu nabije u zamrzivac i jako pritisne poklopac:lol::lol::lol::lol:
to se zove lepota kontrasta ;)

To je zato sto je velikodusan, ja koristim gajbe jer mi je jeftinije to zameniti nego kupovati novi zamrzivac. Jer kad se zena napali u toku seksa mozes je udariti lopatom u glavu nista ne oseca, a tako bi mogla lako razbiti zamrzivac, ako se previse razmases glavom.
 

Back
Top