Ima li nekog da sakuplja salvete?

random_cloud_form:
hanibalko, nego kako to - srecno si udata i imas ljubavnika? nije li to kontradikcija ili i to skupljas?
nego reci mi volis li analni seks? jesi dosta koncentrisana na svoja ledja i zadnjicu?
to moze dobrim delom urusiti neka moja shvatanja ako nisi
pa srecno sam udata zato sto imam ljubavnika.mislila sam da nalepnice od piva bitno menjaju problematiku.kad ono ispade da je isto ko salvete. analni sex?ne mogu da kazem da ne volim.ali to samo sa komsijom.a kad muzu teram inat onda necu da kakim pa se on mnogo nervira.interesuje me da li imam podvojenu licnost.
 
random_cloud_form:
Skupljanje salveta je odlika nekih devojcica a moze i devojaka, pa i zena kasnije sa analnim crtama karaktera. Sretao sam I zene od preko 40-50 godina sa ovim strastvenim hobijem.
Mehanizmom premestanja snazni nalet iz superega da im guza bude uvek cista u kombinaciji sa nagonskom teznjom za prljanjem iskrivljuje se cenzurom i umesto toilet papir pojavljuje se neobicno interesovanje za salvete, to je neki kompromis koji devojcica nalazi.
U periodu tokom navikavanja na noshu, jedan poviseni ton ili shamar roditelja, odredio je dobrim delom njena interesovanja, osecanja itd, jednom recju sudbinu. Kasnije kao devojka, npr moze se dosta baviti zanimanjem za svoju zadnjicu i erotizacijom anusa, itd itd.


šta ti imaš protivu anusa??? :lol:
I ja sam skuplajlaa salvete, ajko kratko, zato što je to nekako bio u jednom momentu trend.
A šta onda oće oni penzioneri sa značkama? A tek oni odrpanci što pokušavaju da ti prodaju krstiće drvene, gistro za obnovu neke crkve???? Pa šta će one paćenice što skupljaju plastificirane ikonice (i razmenjuju)? :?
 
random_cloud_form:
Da ne bune zabune, salvete i ostalo su vremenski dosta kasnije manifestacije delova licnosti gradjenih tokom tog ranog perioda navikavanja na noshu.
fudbaler je nesto drugo, on je uzor za klinca, tesko da se to moze reci za salvetu ili kliker.Mozemo zakljuciti da je salveta jedno defanzivno resenje devojcice dok je kliker vise aktivan i napadacki a i slozeniji mehanizam. On kasnije dobija i falusnu simboliku te je zato istrajan.
Kliker je zaprovo napaljeni muzjak koji treba da pobedi, tj tresne druge klikere i udje svecano u rupu poput alfa muzjaka. uzimanje klikera od decaka koji je izgubio mec, zapravo je simbolicko kastriranje tog decaka od strane pobednika. slicno kao sto alfa muzjak kunica stvarno kastrira ostale muzjake iz grupe ako ih vlasnik drzi zajedno, Cela igra klikerima je priprema za izazove koji cekaju konkretnog deckica kasnije. Ali se iskreno nadam da ne postoji pozitivna korelacija izmedju dobrog igranja klikera i kasnijih uspeha kod zena i obratno.
Dete,ovde te ionako niko ne kapira u kontextu u kom bi ti hteo,nego da pustis ti cika Sigmunda(i sledbenike), da se ne prevrce vise u grobu od tvojih na brzinu izvedenih analiza i zakljcaka,za promenu pocni nesto da sakupljas,na primer :lol:
 
Stvar je u tome da je svako skupljanje bilo cega primarno analna crta, nakon toga se na ovo se nadodaju druge simbolike i radnja moze postati viseznacna, sto kod salveta nije slucaj i to je iskljucivo analno obelezje. S druge strane, mogu ti pricati na sta me asocira pivska flasha, kako ona izbacuje nesto belo kad se prodrma itd itd, ili recimo cokolada koju porede sa orgazmom itd, ali cemu to, slobodno skupljaj i dalje nalepnice i omote, nije to nista lose.
Sto se tice kesica shecera koje tvoj drug skuplja, mislim su mu to licni trofeji njegovog pokusaja da vodi snobovski zivot, tipa gluvarenja po kaficima i slicno, odnosno njegove teznje da postigne zamisljeno idealno ja koje je izgradio kao cilj. Mislim da su te kesice blisko skopcane sa tim sistemom vrednosti koji je formirao. Mozemo spekulisati koliko mu to cemu tezi stoji, da li je on covek tog kova, ili forsira ili mozda, samo zeli taj nacin zivota a ne vodi ga ili se kaje jer je slabo izlazio kao mladji itd
 
Tuzni_patak:
Ima li nekog da sakuplja salvete?

To je za ovakve prilike vrlo ekonomična vrsta šopinga i takvi tržni centri bi mogli da postanu jevtino rešenje za antidepresivni šoping.....
I druženje.........

Skupljala sam dok sam bila mladja a sad nemam pojma gde sam te salvete ostavila....hmmmm mozda sam brisala goooozu sa njima kad nisam imala wc papir :lol: :lol:
 
random_cloud_form:
Da, i skupljanje klikera i bilo cega drugog je plod analnih crta i vodi poreklo iz iskustva kontrole nuzde. Zadrzavanje i gomilanje klikera je zapravo simbolicko zadovoljenje ne davanja svog izmeta roditeljima. decije diverzije oko ucenja velike nuzde su temelji kasnijih patriotskih i filozofskih ideja o slobodi, jer se dete opire pritisku roditelja i pokusava da bude po prvi put nezavisno.

Pošto ništa nisam skupljao , moja porodica je na vreme bila obaveštena da ću postati veliki ser..Attor :lol:

Uvek dajem sve od sebe i poštujem (RESPECT) tvoju teoriju....
 
looodica:
Tuzni_patak:
Ima li nekog da sakuplja salvete?

To je za ovakve prilike vrlo ekonomična vrsta šopinga i takvi tržni centri bi mogli da postanu jevtino rešenje za antidepresivni šoping.....
I druženje.........

Skupljala sam dok sam bila mladja a sad nemam pojma gde sam te salvete ostavila....hmmmm mozda sam brisala goooozu sa njima kad nisam imala wc papir :lol: :lol:
eto vidis to potvrdjuje prethodno ucenje o povezanosti salveta i anala
 
random_cloud_form:
Stvar je u tome da je svako skupljanje bilo cega primarno analna crta, nakon toga se na ovo se nadodaju druge simbolike i radnja moze postati viseznacna, sto kod salveta nije slucaj i to je iskljucivo analno obelezje. S druge strane, mogu ti pricati na sta me asocira pivska flasha, kako ona izbacuje nesto belo kad se prodrma itd itd, ili recimo cokolada koju porede sa orgazmom itd, ali cemu to, slobodno skupljaj i dalje nalepnice i omote, nije to nista lose.
Sto se tice kesica shecera koje tvoj drug skuplja, mislim su mu to licni trofeji njegovog pokusaja da vodi snobovski zivot, tipa gluvarenja po kaficima i slicno, odnosno njegove teznje da postigne zamisljeno idealno ja koje je izgradio kao cilj. Mislim da su te kesice blisko skopcane sa tim sistemom vrednosti koji je formirao. Mozemo spekulisati koliko mu to cemu tezi stoji, da li je on covek tog kova, ili forsira ili mozda, samo zeli taj nacin zivota a ne vodi ga ili se kaje jer je slabo izlazio kao mladji itd

ma ima on šećera iz cele EU. Dve kutijetine (duplo dublje nego one za cipele), a i ja mu pomažem, svi mu pomađemo...da se izbori sa svojim lifestyle-om :lol:
 
jagodica:
ahah namirio se ako dodje kriza..shta ako mu se prospe. a poshto se zna odakle secer u EU on ima nash secer..ili tako neshto
to je bash slatko ali ja nekako ne vidim smisao u skupljanjima... skupljash i shta s tim :I

stvarno ne znam. Ja kad pokažem ta sam jedno vremem skupljala, pošalju me kod psihijatra.... :shock:
Svarno mi nije jasno šta ima čudno u gomilici karata za GSP (još dok su imali različite karte) sa LEPIM serijskim brojevima?
Evo, na primer:
ćurdić trans, plavo-bela, mala, broj: No 220303
GSP-ova plava sa tramvajem, za jednu vožnju, cena 7 dinara, No 4084848 :lol:
pa onda: TST „Horizonti”, narandžasto-bela, No 123454 (ova mi je, naraFski, omiljena :wink: )
vidi ovu seksi kartu: GSP; plava, 10 dinara, a broooj No 367 69 69 , uhuhuj! :oops:

ova je na primer, super: Moma tours, roZLe, No 297979 ( prozvala sam ovaj broj KAMILA, a njeno „dete” ima broj No 25250) :wink:
 
Betty:
jagodica:
ahah namirio se ako dodje kriza..shta ako mu se prospe. a poshto se zna odakle secer u EU on ima nash secer..ili tako neshto
to je bash slatko ali ja nekako ne vidim smisao u skupljanjima... skupljash i shta s tim :I

stvarno ne znam. Ja kad pokažem ta sam jedno vremem skupljala, pošalju me kod psihijatra.... :shock:
Svarno mi nije jasno šta ima čudno u gomilici karata za GSP (još dok su imali različite karte) sa LEPIM serijskim brojevima?
Evo, na primer:
ćurdić trans, plavo-bela, mala, broj: No 220303
GSP-ova plava sa tramvajem, za jednu vožnju, cena 7 dinara, No 4084848 :lol:
pa onda: TST „Horizonti”, narandžasto-bela, No 123454 (ova mi je, naraFski, omiljena :wink: )
vidi ovu seksi kartu: GSP; plava, 10 dinara, a broooj No 367 69 69 , uhuhuj! :oops:

ova je na primer, super: Moma tours, roZLe, No 297979 ( prozvala sam ovaj broj KAMILA, a njeno „dete” ima broj No 25250) :wink:


di je sad onaj psihijatar form??? :wink:
 

Back
Top