Ima li ko kljuc za Net Tv player

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imate ovde besplatno neke kanale...
RTS 1, PINK PLUS, NOVA TV, BHT 1, OBN, RTRS, RTCG, RTV 1, RTV 2, HBO, MGM, ARENA SPORT 1, ORANGE SPORT, ESPN HD!
Kod:
http://kablovskaonline.forumotion.net/
kodiraj linkove i nemoj da stavljas linkove prema drugim forumima
 
Poslednja izmena od moderatora:
bar da se razumem u hackovanja i crackovanja...shvatam,cena net tv plusa je paprena... mažnjavanje na 5 dana,pa dal će opet uspeti da se provali ? više od pola tih kanala koje spominjete ja gledam preko balkaniyum.tv za manje od $6 mesečno , u kanadskim još manje pošto živim u Torontu.. vredi li ta zezancija oko ključa toliko ?:think: pozz
 
pretplaćen sam na net tv + i svakih 10 dana neki novi player i sve gore od goreg..ni jedan nevalja, ni jedan ne radi kako treba..ovo mi vec dobro ide na zivce, u pocetku sam bio zadovoljan, sada razmisljam da ne uzimam novi kljuc kad mi ovaj istekne. Nemoze covek da se osloni 100% ako odluci da gleda neki program, da bude siguran da ...
 
A vidi sta je izvesni Goran napisao negde tamo:

attention, ALL NETTV PLUS PLayer software have a TROJAN in installation
i have tested all versions and the latest Version v2.1, after installation the player downloads a Trojan with the playlist

A sto ste zapeli bas za taj player?
 
Можете да користите runasdate, програм који покреће неки програм исто као да је покренут тог датума. Рецимо да смо инсталирали плејер 21 Маја у 7, прво нађемо и одаберемо где се налази програм и онда унесемо податке о датуму и времену!

AVG ce ga detektovati kao virus, ali vam garantujem da nije...
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top