IL DIVO

:shock: :shock: Ne mogu da verujem!
Blejim na Krstarici tako dugo i tek sam danas naletela na ovu temu.... :roll:

Hm,vidim da niko mesecima nije postovao...pa mogle bi,vi devojke,ponovo da se ukljucite :lol:

Bas da vidim da li je neko zaludjeniji od mene :lol: Ja ih obozavam :oops:

Jel bio neko u Budimpesti u utorak?
 
Meni se mnoogo dopadaju, al nisam uspela da propratim nista o njihovim zivotima. Nisam ni znala za taj koncert u utorak... Ko hoce nek nesto napise o momcima IL DIVO
 
baki 75:
Meni se mnoogo dopadaju, al nisam uspela da propratim nista o njihovim zivotima. Nisam ni znala za taj koncert u utorak... Ko hoce nek nesto napise o momcima IL DIVO

IL DIVO cine David Miller(33,tenor iz Amerike),Urs Buhler(35,tenor iz Svajcarske),Carlos Marin(38,bariton iz Spanije) i Sebastien Izambard(33,pop pevac iz Francuske).Prva trojica su skolovani operski pevaci i pre grupe su nastupali u perama sirom sveta.Debitovali su 2004. godine spanskom verzijom pesme “Un-break my heart”.tj. “Regresa a mi”.Izdali su dva albuma “Il Divo” i “Ancora’,kao i “Christmas collection”.Trenutno su na svetskoj turneji,a mozda trenutno najinteresantnija vest je da u duetu sa Toni Braxton pevaju zvanicnu himnu predstojeceg Svetskog prvenstva u fudbalu.Pesma se zove “The time of our lives” i izvesce je na ceremoniji otvaranja 9. juna i na poluvremenu finalnog meca 9. jula.

To bi bilo ukratko….

A ako hocete,mogu i detaljno :lol:
 
Cao svima!

Ima malo vise od godinu dana kako sam otkrila IL DIVO. Videla sam da ima knjiga o njima, tj. njihova biografija, ali bih vise volela da je citam na svom jeziku. Pa ako neko zna da li je prevedena, bila bih zahvalna na informaciji.

U petak uvece sam uzivala u njihovom koncertu. Kako je bilo ne moze se recima opisati. No, necu vas daviti. Imam slike sa koncerta i svu muziku, rado cu ih podeliti sa vama. Pa ko voli, nek' izvoli.

:-P
 
Sa koncerta...
 

Prilozi

  • 100_3081.jpg
    100_3081.jpg
    82,6 KB · Pregleda: 9
  • IMG_26592.jpg
    IMG_26592.jpg
    55,4 KB · Pregleda: 7
  • IlDivo.jpg
    IlDivo.jpg
    70,3 KB · Pregleda: 8
  • IlDivo62763.jpg
    IlDivo62763.jpg
    10 KB · Pregleda: 7
EarthAngel:
Cao svima!

Ima malo vise od godinu dana kako sam otkrila IL DIVO. Videla sam da ima knjiga o njima, tj. njihova biografija, ali bih vise volela da je citam na svom jeziku. Pa ako neko zna da li je prevedena, bila bih zahvalna na informaciji.

U petak uvece sam uzivala u njihovom koncertu. Kako je bilo ne moze se recima opisati. No, necu vas daviti. Imam slike sa koncerta i svu muziku, rado cu ih podeliti sa vama. Pa ko voli, nek' izvoli.

:-P


:shock: Bila si na koncertu u Sidneju?Blago tebi.....

"Romancing the world" nije prevedena na srpski,nazalost :roll:
 
Hvala na odgovoru, moracu citati na engleskom...za sada.

Bila sam na koncertu, zivim u Sidneju, a ako ti je za utehu, to mi je prvi koncert u poslednjih 15 godina. Verujem da ces i ti imati prilike da ih slusas uzivo. To ti zelim (i svima vama) od srca.

:)
 
i ja bi se zaklela da su mladji(sem spanca on izgleda starije)
da, okupili su se na nekj audiciju pod intervencijom njihovog menadzera.....bla,bla,bla ,srusili su robi vilijamsa za 1 mjesta u UK.
 

Back
Top