IDEMO NA IZBORE! SVE je jasno - 31. decembar 2007

За ког председничког кандидата би сте гласали?


  • Ukupno glasova
    55
  • Anketa je zatvorena .
hektorius:
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/anasayfa.aspx

Volis ti taj TRT, a? Vidi ga jes mu drago...neka, neka...

Е ти га сада претера, нисам могао ни да претпоставим да постоји ЊЊЊ.трт.
и да се тамо налазе ПОЛУМЕСЕЧАРИ........ахахаха...... него, како си могао да будеш онаква љига па да мене набедиш да имам тамо неки ник цхас...???

п.с. Иначе ово моје "трт" у ствари значи "прц"......само немој опет да ми нађеш неки сајт...... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Е ти га сада претера, нисам могао ни да претпоставим да постоји ЊЊЊ.трт.
и да се тамо налазе ПОЛУМЕСЕЧАРИ........ахахаха...... него, како си могао да будеш онаква љига па да мене набедиш да имам тамо неки ник цхас...???

п.с. Иначе ово моје "трт" у ствари значи "прц"......само немој опет да ми нађеш неки сајт...... :lol: :lol: :lol:

http://de.wikipedia.org/wiki/PRC


Znao sam ja da si ti gora ********* od mene he he

A onaj tvoj klon se nekako odaje nacinom izrazavanja, pa sam mislio...ali sorry ako gresim, sad znam da si crveni brat!!!
 
hektorius:
http://de.wikipedia.org/wiki/PRC


Znao sam ja da si ti gora ********* od mene he he

A onaj tvoj klon se nekako odaje nacinom izrazavanja, pa sam mislio...ali sorry ako gresim, sad znam da si crveni brat!!!

Ето, знао сам да ће бандит црвени да нађе и неки сајт: прц.......ахаха....

Комуњара - никада... само ИМАМ ХРИШЋАНСКИ ПОГЛЕД НА ОВОЗЕМАЉСКИ ЖИВОТ за који сматрам да је вредно уложити га да свим људима буде добро - а не као ви што сте радили и направили од православних земаља ОГРОМНЕ МАСОВНЕ ГРОБНИЦЕ... јеб'ла вас "диктатура пролетаријата", бандити и злочинци........

п.с. Ја немам КЛОНИРАНИ НИК... заиста си погрешио........ 8-)
 
eremita:
Ето, знао сам да ће бандит црвени да нађе и неки сајт: прц.......ахаха....

Комуњара - никада... само ИМАМ ХРИШЋАНСКИ ПОГЛЕД НА ОВОЗЕМАЉСКИ ЖИВОТ за који сматрам да је вредно уложити га да свим људима буде добро - а не као ви што сте радили и направили од православних земаља ОГРОМНЕ МАСОВНЕ ГРОБНИЦЕ... јеб'ла вас "диктатура пролетаријата", бандити и злочинци........

п.с. Ја немам КЛОНИРАНИ НИК... заиста си погрешио........ 8-)

Ono je bila sala, ali sto se tice crvenih bandita, od podsvesnih zelja ne mozes pobeci, previse signala odajes druze! Nek te to ne brine, to je jako pozitivna stvar, pa vidis mene!
 
Cossack:
Радикали кажеш, а....

Ево ти једна занимљива Вучићевићева колумна па да не генерализујеш толико

http://www.pressonline.co.yu/kolumna.jsp?id=16724

Можда има и донекле истине у свему томе, али опет је то безвезе, можда је и твоје понашање некоме љигаво...

Антиевропско :), па с обзиром како се Јевропа понаша према нама, то је сасвим разумљиво или оправдано, зар не? 8-)

Неће их бити... :roll:, довољно па да кажем да ниси баш "Човек Сремац, отвореног срца, Широке душе....." :lol:
To stoji tako ko što sam napisao....Sad da l ćeš Ti da mi veruješ :shock: ......Zabole me, al baš onako :lol: :lol: :lol: :D .....Ako nekog ne gotivim ,ko tebe npr, ja to i pokažem....I uvek ću pokazivati :D ....Nema tu ljigavosti :| .....Inače, jesam sremac, otvorenog srca široke duše......Al ,ako me provociraš ,zahebavaš šta god.....Mogu da budem vrlo nezgodan :D .....Ko što sam već reko....Inače o tom pacovu Vučićeviću imam najgore moguće mišljenje kao i o onima koji tom degeneriku veruju :roll: :shock: :confused: ......Tako da ......Sorry, wrong number :lol:
 
goxy:
To stoji tako ko što sam napisao....Sad da l ćeš Ti da mi veruješ :shock: ......Zabole me, al baš onako :lol: :lol: :lol: :D .....Ako nekog ne gotivim ,ko tebe npr, ja to i pokažem....I uvek ću pokazivati :D ....Nema tu ljigavosti :| .....Inače, jesam sremac, otvorenog srca široke duše......Al ,ako me provociraš ,zahebavaš šta god.....Mogu da budem vrlo nezgodan :D .....Ko što sam već reko....Inače o tom pacovu Vučićeviću imam najgore moguće mišljenje kao i o onima koji tom degeneriku veruju :roll: :shock: :confused::lol:
......Tako da ......Sorry, wrong number

Ма опусти се човече, дркам се, који ти је... :lol::lol::lol: Немам ја ту шта теби много да верујем, не знам те... опусти се...

Кад ти провоцираш ми морамо да будемо фини, држите нам буквице... :lol:

Што се Вучићевића тиче, уме да буде надркан, али су му резони исправни у овом случају...:wink:

Што се болдованог тиче, стварно много генерализујеш ствари...

Наши људи су у стању да верују сваком, чему онда таква мржња...:roll:

Извини ако сам те увредио. :grin:
 
Cossack:
[/b]
Ма опусти се човече, дркам се, који ти је... :lol::lol::lol: Немам ја ту шта теби много да верујем, не знам те... опусти се...

Кад ти провоцираш ми морамо да будемо фини, држите нам буквице... :lol:

Што се Вучићевића тиче, уме да буде надркан, али су му резони исправни у овом случају...:wink:

Што се болдованог тиче, стварно много генерализујеш ствари...

Наши људи су у стању да верују сваком, чему онда таква мржња...:roll:

Извини ако сам те увредио. :grin:
Ovde ,naravno nisam mislio kolokvijalno na sve seljake iz pomenutih i drugih sela, koji su često vredni i pristojni ljudi, bez obzira što glasaju za radikale
''Kulturni koncept'' koji, pošto je antievropski i anticivilizacijski u svkom svom segmentu,PODRŽAVA 90% RADIKALA....
Ako nisi primetio ogradio sam se, za razliku od tebe koji uvek ideš 100% hejt :shock: .....
Ne možeš da me ''uvrediš'' :shock: .....Suviše si slab kalibar ;) .......
A što se tiče bukvica , će da se navikneš :lol: :lol: :lol:
Zar se još uvek glasa za radikale?
:shock: :shock: :shock: Koga si video da je glasao :lol: :lol: :lol:
 
goxy:
Ako nisi primetio ogradio sam se, za razliku od tebe koji uvek ideš 100% hejt :shock: .....
Ne možeš da me ''uvrediš'' :shock: .....Suviše si slab kalibar ;) .......
A što se tiče bukvica , će da se navikneš :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: :shock: Koga si video da je glasao :lol: :lol: :lol:

Болдовано, о чему, каква моја мржња, где си ти то видео, јесам БИО понегде изнервиран, али нигде нема мржње. Убудуће нећу, ОБЕЋАВАМ. Можда само мржња према нечему страшном, не баш према некоме. Овде не СИГУРНО.

Ти си рекао да имаш најгоре мишљење о онима који верују Вучићевићу.
НАЈГОРЕ !
Схваћаш? Шта је то ако није мржња или бар близу?

Буквице :roll: Само напред, Нема проблема, али немој да постављаш више неке АНТЕ :lol:, нити да причаш приче као оне. Може? :)

''Kulturni koncept'' koji, pošto je antievropski i anticivilizacijski u svkom svom segmentu,PODRŽAVA 90% RADIKALA....

Свака генерализација је глупа.

Слаб калибар. ТЕШКО ! :)

Ал ајд. Поздрав ! :)
 
Alekasandar3:
Nenad Čaluković, 7. septembar 2007

SVE je jasno - 31. decembar 2007. je datum do koga moram raspisati predsedničke i lokalne izbore. I to ću i uraditi. Ispoštovaću Ustavni zakon - kategoričan je u razgovoru za "Novosti" Oliver Dulić, predsednik Skupštine Srbije.
* Raspisaćete predsedničke izbore i bez dogovora u vladajućoj koaliciji?
- Nijedan dogovor ili neslaganje u vladajućoj koaliciji ne može da bude jače od Ustavnog zakona.
* Neće vas ništa sprečiti da raspišete predsedničke izbore?
- Može jedino promena Ustavnog zakona, a za to je potrebna dvotrećinska većina u parlamentu. Dakle, ukoliko neko želi da odloži predsedničke izbore, to jedino može da ostvari promenom Ustavnog zakona.
* Ali, DSS traži da se svi izbori odlože dok se ne reši sudbina Kosova i Metohije?
- A, šta ako se pitanje statusa Kosova i Metohije bude rešavalo u narednih pet godina? Da li to znači da bi život u Srbiji trebalo da stane sve dok ne rešimo status Kosova? To nikako ne smemo dozvoliti.
* Znači, za vas su potpuno neprihvatljivi ti zahtevi Koštuničine partije za odlaganjem izbora?

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=108317&datum=2007-09-07

Sto nisi stavio opciju "osnovacu svoju stranku i razbicu ih sve"
Ovako nemam volje da glasam... ni za anketu a ni za one ponudjene na njoj...
 
Cossack:
Ти си рекао да имаш најгоре мишљење о онима који верују Вучићевићу.
НАЈГОРЕ !

Схваћаш? Шта је то ако није мржња или бар близу?

Буквице :roll: Само напред, Нема проблема, али немој да постављаш више неке АНТЕ :lol:, нити да причаш приче као оне. Може? :)




Свака генерализација је глупа.

Слаб калибар. ТЕШКО ! :)

Ал ајд. Поздрав ! :)
Koji ti je ovo naglasaaak :shock: :confused: .Naših iskonskih pra-pra-neprijatelja :evil: :evil: :evil: .....Pravo SRPSKO :lol: :lol: :lol:
Postavljaću šta ja oću i šta procenim da odražava moje mišljenje oko nekih pitanja.Moš' misliti, Vi ''Patrijote'' možeta da vređate i pljujete Ds i Ldp na najgori mogući način, a mi ,mada sam lično bliži Ds, ne smemo da uzvratimo.Možda su neki prihvatili takve NAREDBE :lol: i ublažili svoju kritiku ,ali kod mene to ne pali, nije nikada palilo, niti će ikada paliti :shock: :) .Šokiran sam i istovremeno mi je smešno, što mi naređuješ :roll: :| .Ako ti smeta imaš ignore opciju :| ....
Inače,već sam govorio o tome pre kojih godinu dana, cenim radikale zbog otvorenosti,naravno ne slažem se sa nekim njihovim stavovima, tj.većinom, o ljigavosti sam govorio vezano za moj konkretan slučaj.....
Ljigava je stranka koju ti ovde u komibinaciji sa radikalima ili bez nje, podržavaš.....
Dss.....Većih ljigavaca nema.....To su više puta konstatovali i sami radikali, i u rl i na forumu 8-)
 
goxy:
Koji ti je ovo naglasaaak :shock: :confused: .Naših iskonskih pra-pra-neprijatelja :evil::evil: :evil: .....Pravo SRPSKO :lol: :lol: :lol:
Postavljaću šta ja oću i šta procenim da odražava moje mišljenje oko nekih pitanja.Moš' misliti, Vi ''Patrijote'' možeta da vređate i pljujete Ds i Ldp na najgori mogući način, a mi ,mada sam lično bliži Ds, ne smemo da uzvratimo.Možda su neki prihvatili takve NAREDBE :lol: i ublažili svoju kritiku ,ali kod mene to ne pali, nije nikada palilo, niti će ikada paliti :shock: :) .Šokiran sam i istovremeno mi je smešno, što mi naređuješ :roll: :| .Ako ti smeta imaš ignore opciju :| ....
Inače,već sam govorio o tome pre kojih godinu dana, cenim radikale zbog otvorenosti,naravno ne slažem se sa nekim njihovim stavovima, tj.većinom, o ljigavosti sam govorio vezano za moj konkretan slučaj.....
Ljigava je stranka koju ti ovde u komibinaciji sa radikalima ili bez nje, podržavaš.....
Dss.....Većih ljigavaca nema.....To su više puta konstatovali i sami radikali, i u rl i na forumu 8-)

У ствари, Срби и Хрвати су у давној прошлости били велики пријатељи.:wink:

Слушај, ја нећу да трпим да ти провоцираш људе везано за нешто најгоре што се десило српском народу (везано за Ватикан и усташтво) нити да
говориш како су 90 посто људи који гласају за радикале неандрталци.
О томе је овде реч.

Што се мене тиче, пиши о странкама и политичарима шта год хоћеш. Некада сам се понегде и свађао око тога, али сви су. Сада више то уопште не радим. Видим да је тако боље.

За мене су ДСС-овци убедљиво најбољи, поготово Коштуница.
 
danas boris reche da ova vlada jednodushno staje ispred kosova...moze u eu, ako kosovo ostane u srbiji.... prosta rachunica. vec se polako beli shengen... tako je to kad se usaglasi nacionalni konzezus u svim strankama oko elementarnih stvari koje se tichu drzave... posle lokalni pichvajzi nek se rade za dokone besposlichare kakvih je u ovoj zemlji kolko ti dusha ishte...
 

Back
Top