IDEMO NA IZBORE! SVE je jasno - 31. decembar 2007

За ког председничког кандидата би сте гласали?


  • Ukupno glasova
    55
  • Anketa je zatvorena .
~Petar~:
dirljivo je shto ih toliko volish ;)

menjaj tog ganfera iz avatara, izrode
baksuziras za veceras

Ма не волим их толко него мрзим све остале, такорећи, нервирају ме.

Исувише је заблуда било у прошлости, а ми стално терамо исто.

Ако Ноле победи добиће место у мом аватару. :wink:
 
Cossack:
Ова СРС ипак није, ма уопште није Шешељ. Молим те не помињи ту реч.
nije?

jedina razlika je shto im je harizmatski vodja u corki, a privremena zamena vodje-toma, nema tako ociglednu i napadnu vrstu senzacionalizma&egzibicionizma&bolesti ko original u hagu, pa ljudi odatle izvlace nekakve zakljucke o nekakvoj promeni srs-a.

jel su promenili program?
imali neki otklon, distancu prema proslosti?
ne slushaju sheshelja, kod vaznih odluka- ne ni sa kim( pa ni sa dss-om)
nema vishe ludaka tipa...onog nesrecnog todorovica, pop lazicke?

nikad nista od njih dok ne rikne ludi vojvoda i neko ne skapira da ne mogu vise ovako...mozda ta maja, za par godina...elem...:?
 
~Petar~:
nije?

jedina razlika je shto im je harizmatski vodja u corki, a privremena zamena vodje-toma, nema tako ociglednu i napadnu vrstu senzacionalizma&egzibicionizma&bolesti ko original u hagu, pa ljudi odatle izvlace nekakve zakljucke o nekakvoj promeni srs-a.

jel su promenili program?
imali neki otklon, distancu prema proslosti?
ne slushaju sheshelja, kod vaznih odluka- ne ni sa kim( pa ni sa dss-om)
nema vishe ludaka tipa...onog nesrecnog todorovica, pop lazicke?

nikad nista od njih dok ne rikne ludi vojvoda i neko ne skapira da ne mogu vise ovako...mozda ta maja, za par godina...elem...:?

Ма јасно, не може Тома да изда :lol:, али га не сматрам будалом, па чак ни Вучића.

За Тодорића се слажем, о Поп-Лазићки немам баш одређено мишљење, не бих рекао да је нека лујка као она Наташа... , али не треба бити незахвалан, има и већих будала од Шеше, фора је само да не дођу на врх.

Наш народ их воли.

Камо среће да је ДС сличнији Додиковој странци, онда лудаци не би имали шансе, али можда у СРС-у има свакаквих људи, али шта је са ЛДП-ом, ЛСВ-ом, о њима имам горе мишљење.
 
DellBoy-011:
i meni je dirljivo da ste ti i Banshee mladi socijalisti:-D
N_sBU05qlIfzzU5HTevpvdGpKRifH1bi3l1vK.jpg


 
Cossack:
Ма јасно, не може Тома да изда :lol:, али га не сматрам будалом, па чак ни Вучића.

veci mi je kreten onaj koji slepo sledi budalu i njegove ideje, nego onaj ko ih je smislio;)

Cossack:
Наш народ их воли.
trecina izaslih na izbore ih voli, ne narod (narocito ako posmatrash koga ima najvise u one preostale 2/3 izaslih na izbore)
ja ih ne volim, eto, vidis molim te...ni moj komshija chetnik. ni moj ujak sa vidikovca. ni.. :roll:
Cossack:
Камо среће да је ДС сличнији Додиковој странци, онда лудаци не би имали шансе, али можда у СРС-у има свакаквих људи, али шта је са ЛДП-ом, ЛСВ-ом, о њима имам горе мишљење.
a kako se to biva slican dodiku? :confused:
p.s. o raznima mogu da imam svakakva mishljenja, ali ne i gora od radikala. razlika civilizacijska
 
veci mi je kreten onaj koji slepo sledi budalu i njegove ideje, nego onaj ko ih je smislio;)
Цела наша историја је таква.


trecina izaslih na izbore ih voli, ne narod (narocito ako posmatrash koga ima najvise u one preostale 2/3 izaslih na izbore)
ja ih ne volim, eto, vidis molim te...ni moj komshija chetnik. ni moj ujak sa vidikovca. ni.. :roll:

a kako se to biva slican dodiku? :confused:
p.s. o raznima mogu da imam svakakva mishljenja, ali ne i gora od radikala. razlika civilizacijska

Ипак они имају готово 30 посто и стално су их нападали док нису узели Власт и све уништили у прошлости, могу они и више од 30, у томе је поента.

Мање слушати Запад у свему ономе што нас уништава. ДС би пустио све ово око Косова, јачао би сепаратизам у Војводини...

Шта ти мислиш да је разлог оволиког сукоба ДС-а и ДСС-а? Фотеље? Тешко.

Али, један од главних проблема је неправда која је учињена нашем народу од стране оних које ДС-овци слушају.
 
~Petar~:
jedina razlika je shto im je harizmatski vodja u corki, a privremena zamena vodje-toma, nema tako ociglednu i napadnu vrstu senzacionalizma&egzibicionizma&bolesti ko original u hagu, pa ljudi odatle izvlace nekakve zakljucke o nekakvoj promeni srs-a.
SRS-u je skočila popularnost upravo zbog dolaska Tome na mesto Šešelja.
Toma je mnogo jači štih. Bolji je političar.
 
Ахаааааааамммммммм......ХОЋЕТЕ ИЗБОРЕ - ПА ЕВО ВАМ ГА НА......ХАХАХА


ДСС нуди подршку Тадићу за изборе у септембру 2008.

Обе странке датум председничких избора везују за судбину Косова, с тим што ДС процењује да њен лидер има веће шансе ако они буду одржани ове зиме
Косово као аргумент за брзо расписивање или одлагање избора.

Демократска странка Србија била би спремна да подржи лидера Демократске странке Бориса Тадића као јединог кандидата владајуће коалиције на председничким изборима, али под условом да они не буду одржани пре септембра 2008. године, сазнаје „Политика” у врху партије Војислава Коштунице. Како тврди наш извор, то је одговор на захтев ДС-а да „народњачки блок” подржи Тадића већ у првом кругу, односно да нема свог кандидата за председника државе. Подршку ДСС-а у Тадић би „зарадио” пристајањем на одлагање избора, а, с друге стране, како тврди наш извор, ДСС би био спреман да преузме одговорност за промену Уставног закона, или, у најмању руку, „новинама у тумачењу”, које би у том случају биле нужне.

Да су неслагања око датума избора, а не размимоилажења у ставовима око уласка Србије у НАТО, како се спекулисало претходних дана, довела до прве озбиљније кризе у коалицији на власти потврђује и чињеница да су две најјаче странке први пут од формирања владе јавно сучелиле своја мишљења.

Захтев за одлагање избора у ДСС-у правдају страхом да би после 10. децембра могло да дође до једностраног проглашења независности Косова, признавања од Сједињених Америчких Држава, а можда и ЕУ. Овај догађај могао би озбиљно да дестабилизује државу, поготово после изборне кампање у којој би заједнички кандидат наступао са обећањем да се неће дозволити отцепљење покрајине. Незадовољство грађана који би се могли сматрати изневереним могло би да доведе до јачања радикалних снага, а у ДСС-у страхују чак и немира.

У ДС-у, међутим, сматрају да би управо могућност једностраног признавања Косова требало да буде аргумент више да се избори одрже ове зиме.

Како за „Политику” тврди високи функционер Демократске странке, у том случају би шансе Тадића да победи биле много веће, нарочито ако би имао подршку коалиционих партнера. Одржавање председничких избора тек након решавања косовског проблема могло би озбиљније да угрози шансе лидера демократа за победу.

„Ако, рецимо, Косово крајем године прогласи независност, а САД и неке европске земље, можда и цела Европска унија, то признају, с каквом платформом Тадић може да изађе пред грађане и победи”, каже овај функционер ДС-а, напомињући да су у његовој странци изненађени захтевом ДСС-а за одлагање избора који је ових дана изнет у јавност. Наиме, из ове странке подсећају, а јуче је то јавно урадио и министар у Влади Србије и функционер ДС Драган Ђилас, да је управо ДСС, када се формирала влада, увео такозвани шести принцип поделе власти, да уколико је председник из ДС премијер мора да буде из ДСС.

„Одатле произлази да, уколико Борис Тадић није председник, ни Војислав Коштуница није премијер”, рекао је Ђилас.

Он је у изјави за Радио Б 92 поновио став странке да би председнички избори у Србији требало да буду одржани што пре и да Тадић на њима добије подршку коалиционог партнера ДСС.

„Очекујем да на тим изборима Борис Тадић добије велику подршку Демократске странке Србије”, рекао је Ђилас за београдски Радио Б 92 и додао да „нема ниједног јединог разлога да се председнички избори не одрже у року који закон прописује”.

Ђилас је нагласио је да он сматра да ће Тадић победити на изборима и без подршке ДСС-а и додао да је „интерес ДСС-а да се та ствар што пре рашчисти”.

Међутим, упркос захтевима ДС да се изјасни око подршке председничком кандидату, према последњим изјавама функционера странке премијера јасно је да ДСС још нема намеру да то учини.

Председник Политичког савета ове странке Радојко Обрадовић изјавио је јуче да је још дуг период до избора, јер је претходно потребно донети читав низ закона – о председнику, о дипломатији, војсци, службама безбедности.

„Главни одбор ДСС ће, када закони буду донети и председнички избори расписани, одлучити о учешћу на изборима и о томе да ли ће странка имати свог кандидата”, рекао је функционер ДСС и најавио и могућност промене Уставног закона „ако се странке договоре”.

Обрадовић је изјавио да ДСС има неколико кандидата који могу да учествују и победе на председничким изборима и да би „подршка било којем кандидату док избори нису расписани, отворила многа питања, међу којима и зашто не разговарамо о предлогу кандидата за градоначелника Београда и других градова и о неким другим изборима”.

Извор „Политике” из ДС-а, међутим, тврди да је још раније са ДСС-ом било договорено да владајућа коалиција истакне заједничке кандидате за градоначелнике већих градова.
Д. Матовић
**************************************************************************************

Пази шта би хтели ДС-овци - да Борис Тадић сада на брзину буде изабран - ПА ДА НА МИРУ И ЛЕГИТИМНО И ЛЕГАЛНО СПРОВЕДУ ИЗДАЈУ........е, свашта........
 
drbob:
Ko da pobedi? ***** Tadić???Pa vi niste normalni!!!On sa žutima je najveće zlo ove Srbije.!
Ovo sve lepo ilustruje ono što nameravam da kažem....
Сад ћу да викам моје комшије сељачине
Ovde ,naravno nisam mislio kolokvijalno na sve seljake iz pomenutih i drugih sela, koji su često vredni i pristojni ljudi, bez obzira što glasaju za radikale....Ovde sam mislio na svoje prve radikalske komšije, koji su što se kaže s pola noge na selo s pola na metropola....
Pišem ovo jer je TO KULTURNI KONCEPT koji će radikali primeniti na celu srbiju ,ako dođu do vlasti.....
Po tezama:
-Došli juče ko zna odakle...Sa parama koje ruše ustaljeni stereotip o ''siromašnim došaljacima'' ....Neki su izbeglice, neki su došli pre 20-ak godina....
-Bahato se ponašaju.....Dok ih nisam ''opomenuo'' gazili su cveće u bašti koju sestra, mamam ,i ja redovno održavamo.....Više ne pokušavaju ,jer znaju da ih sledeći put neće biti :D ......Ja se ne sklanjam, mogu biti vrlo nezgodan.......
-Primitivni su i bezobrazni do bola....Ako zanemarimo slušanje najgoreg krša od muzike, što je razumljivo.Lupaju, bilo da skaču, bilo da testerišu, buše, udaraju ponekad od 8 ujutru ponekad oko 4-orke i ponekad uveče.Kad izađu iz kuće redovno pljuju :shock: i psuju na vrlo primitivan način, bacaju otpatke kroz prozor :roll:, kad mi nismo tu :lol: naravno ...
-Kad su naišli na jasan otpor....Sa mnom su se zahebali u proceni jedno sto stepeni, postali su pritvorno ljubazni.....Naravno ljigavost i dalje postoji ali se poštuju GRANICE, koje sam postavio 8-) ;)
E, to vam je braćo ''Kulturni koncept'' koji, pošto je antievropski i anticivilizacijski u svkom svom segmentu,PODRŽAVA 90% RADIKALA.....
Neka se oni koji glasaju za tu ''stranku'' zapitaju da li su ''možda'' :roll: pogrešili u izboru :).
Ostalima je ovo PODSETNIK, mada svi pa i sami radikali znaju da je ovo istina :D .....
 
goxy:
Ovo sve lepo ilustruje ono što nameravam da kažem....

Ovde ,naravno nisam mislio kolokvijalno na sve seljake iz pomenutih i drugih sela, koji su često vredni i pristojni ljudi, bez obzira što glasaju za radikale....Ovde sam mislio na svoje prve radikalske komšije, koji su što se kaže s pola noge na selo s pola na metropola....
Pišem ovo jer je TO KULTURNI KONCEPT koji će radikali primeniti na celu srbiju ,ako dođu do vlasti.....
Po tezama:
-Došli juče ko zna odakle...Sa parama koje ruše ustaljeni stereotip o ''siromašnim došaljacima'' ....Neki su izbeglice, neki su došli pre 20-ak godina....
-Bahato se ponašaju.....Dok ih nisam ''opomenuo'' gazili su cveće u bašti koju sestra, mamam ,i ja redovno održavamo.....Više ne pokušavaju ,jer znaju da ih sledeći put neće biti :D ......Ja se ne sklanjam, mogu biti vrlo nezgodan.......
-Primitivni su i bezobrazni do bola....Ako zanemarimo slušanje najgoreg krša od muzike, što je razumljivo.Lupaju, bilo da skaču, bilo da testerišu, buše, udaraju ponekad od 8 ujutru ponekad oko 4-orke i ponekad uveče.Kad izađu iz kuće redovno pljuju :shock: i psuju na vrlo primitivan način, bacaju otpatke kroz prozor :roll:, kad mi nismo tu :lol: naravno ...
-Kad su naišli na jasan otpor....Sa mnom su se zahebali u proceni jedno sto stepeni, postali su pritvorno ljubazni.....Naravno ljigavost i dalje postoji ali se poštuju GRANICE, koje sam postavio 8-) ;)
E, to vam je braćo ''Kulturni koncept'' koji, pošto je antievropski i anticivilizacijski u svkom svom segmentu,PODRŽAVA 90% RADIKALA.....
Neka se oni koji glasaju za tu ''stranku'' zapitaju da li su ''možda'' :roll: pogrešili u izboru :).
Ostalima je ovo PODSETNIK, mada svi pa i sami radikali znaju da je ovo istina :D .....

Радикали кажеш, а....

Ево ти једна занимљива Вучићевићева колумна па да не генерализујеш толико

http://www.pressonline.co.yu/kolumna.jsp?id=16724

Можда има и донекле истине у свему томе, али опет је то безвезе, можда је и твоје понашање некоме љигаво...

Антиевропско :), па с обзиром како се Јевропа понаша према нама, то је сасвим разумљиво или оправдано, зар не? 8-)

Неће их бити... :roll:, довољно па да кажем да ниси баш "Човек Сремац, отвореног срца, Широке душе....." :lol:
 

Back
Top