Idealna zena razmislja ovako: (dobronameran savet)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na primer:

Izlazak?




Kondom?



Dakle vrlo jednostavno! Zene, ako hocete ikada u zivotu da navatate pravog muskarca, moracete ovako da mislite! ;)

a jel dobro i ovako za idealnost: dodzi kod mene,imam stan, nepustam te do jutra.....
i : koristim antibebi nis ne brini, bice ti za dz.....:zima2:
e samo kad vam je idealno da bude sto manje troskova....
jes, dobro se kaze da je sex zabava za sirotinju.....z:mrgreen:
 
a jel dobro i ovako za idealnost: dodzi kod mene,imam stan, nepustam te do jutra.....
i : koristim antibebi nis ne brini, bice ti za dz.....:zima2:
e samo kad vam je idealno da bude sto manje troskova....
jes, dobro se kaze da je sex zabava za sirotinju.....z:mrgreen:

Potpisujem,ali samo da dodam,seljaci su izmislili da se to zove ljubav,da bi dosli do one stvari dzabe....................a ni kod babe nema dzabe.
 
onda mu najidelanija zena dodje ona koja "izvodi" sopstvenoj kuci, u kojoj vec ceka citava kolekcija kondoma, razlicitog mirisa/ukusa/velicine....mislim, kod kuce imam i sopstvenu posteljinu koja je provereno cista, mogu da "sastanak" zavrsim cim covek odradi svoje, ne umorim noge od silnog hodanja po gradu, a izmedju sastanaka mogu da na brzaka opajem prasinu, te praznog hoda u aktivnostima nema uopste
 
nikad neću biti ženaz:(
'tela si reći nikada neću biti žena u telu muškarca hihi :lol:

flirty-1.gif
 
a jel dobro i ovako za idealnost: dodzi kod mene,imam stan, nepustam te do jutra.....
i : koristim antibebi nis ne brini, bice ti za dz.....:zima2:
e samo kad vam je idealno da bude sto manje troskova....
jes, dobro se kaze da je sex zabava za sirotinju.....z:mrgreen:

Pa nisam za AB jer rastu brkovi, ali tvoje telo... ;)

Meni jos bolje, ne moram da vadim. A sve ostalo mi pase, jedino ne volim pivo iz plastike, kupicu ja limenke usput! ;)
 
onda mu najidelanija zena dodje ona koja "izvodi" sopstvenoj kuci, u kojoj vec ceka citava kolekcija kondoma, razlicitog mirisa/ukusa/velicine....mislim, kod kuce imam i sopstvenu posteljinu koja je provereno cista, mogu da "sastanak" zavrsim cim covek odradi svoje, ne umorim noge od silnog hodanja po gradu, a izmedju sastanaka mogu da na brzaka opajem prasinu, te praznog hoda u aktivnostima nema uopste

Sve to ali bez kondoma. Sta ce nam? Samo kvare uzivanje... :lol:

Postoji taxi i auto.... E sad ne znam sa kakvim si ti bila tipovima cije posteljina nije bila cista, ali dobro.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top