Хулигани покушали да упадну у кућу Великог Брата

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jerry Ropero:
Veliki Brat je ustasko B-92 emisija za ispiranje mozga srpskim ovcama. Niko ko je u toj emisiji/kuci nije izabran slucajno i izabran je sa namerom da se menja i utice na svest srpske omladine.

2 pedera, Miroslav/Miki koji je delovao najnormalnije i bio najpopularniji je izabran zato sto je prema sopstvenim recima autonomas, ovog baliju su dovukli iz sarajeva da nam pokazu kako su balije dobri ljudi, i tako dalje . To be continued...

aj bez nastavka molim te :roll:
 
AcaBg82:
S ovakvima ko sto si ti, je stari dobri Drug Tito znao kako treba a znao bi i ja. Pravac bubanj potok i metak u celo. Da streljam 10 navijaca Rada da vidis kako bi se ostali primirili. Ma 1 bi bio dovoljan.


Ti da streljas? Vidi da bi streljao nekog trebaju ti muda. A vi sorosevi talibani ista nemate. Vama lupi covek dva samara vi pobegnete ko najvece pickice. Vasa muda se svode u vrh glave na lajanje po forumima i prazne pretnje. Ajde kazi mi kad ste se vi to i gde tukli recimo sa murijom za drugo da ne pricam. Pa ni sa pandurima da se zakacite muda nemate a kamoli sta drugo.

Eto mozes vrlo lako da me demantujes, skupi ekipu pa pozovi United Force na crtu i ako ih prebijete ja cu ti prvi priznati da imate muda. Ovako mrka kapa.
 
jomini:
Jerry. mislim da je vreme da i ti i ostali (prepoznaće se) prekinete sa ovom demagogijom zavere protiv Srba, papa, Vatikan i ostale gluposti. Znači, molim vas sve da prestanete sa tim stvarima. Jedina reakcija koju možete dobiti je neprikladna za Forum i oni normalni će posle da budu kažnjeni.
Zbog toga, ako ne uslišiš moju molbu, ja ću srediti to.

Sad nešto gledam, pa ovo i nije molba, zar ne?


Samo sam izrazavao svoje misljenje al ako ti mislis tako, neka onda tako i bude.
 
jomini:
Jerry. mislim da je vreme da i ti i ostali (prepoznaće se) prekinete sa ovom demagogijom zavere protiv Srba, papa, Vatikan i ostale gluposti. Znači, molim vas sve da prestanete sa tim stvarima. Jedina reakcija koju možete dobiti je neprikladna za Forum i oni normalni će posle da budu kažnjeni.
Zbog toga, ako ne uslišiš moju molbu, ja ću srediti to.

Sad nešto gledam, pa ovo i nije molba, zar ne?

Јомини, коме закон лежи у топузу... ма знаш већ
А да се ја и ти мало видимо тамо где немаш формални ауторитет?
 
Banshee:
nisam znala da je merilo necijeg cojstva i junastva to koliko se bije sa murijom.ili sa bilo kim :roll:
ti jerry nisi bas cist ,a ;)


Nije merilo ali u Acinom slucaju jeste. Jer on prica da ovakve kao ja treba metkom u cleo. A kad imas muda nekome da pucas u celo i da ga gledas u oci pritom , valjda imas muda da izvedes daleko prostiju akciju kao recimo da se pobijes sa murijom ili da suparnicku ekipu pozoves na crtu???
 
Pazi nisam ja otvorio ovu temu ja samo komentarisem. Eto ima nekih koji kazu da navijace Rada treba likvidirati i ja ih pozivam da za pocetak izvedu daleko laksu akciju da ih pozovu na jednu grupnu tucu i da im pokazu njihovog Boga. Ili to da urade, ili bolje neka cute :D

Mada kao sti i ti ja znamo, od toga nema nista . Davno rece nas narod , pas koji laje ne ujeda ;)
 
Jerry Ropero:
Ti da streljas? Vidi da bi streljao nekog trebaju ti muda. A vi sorosevi talibani ista nemate. Vama lupi covek dva samara vi pobegnete ko najvece pickice. Vasa muda se svode u vrh glave na lajanje po forumima i prazne pretnje. Ajde kazi mi kad ste se vi to i gde tukli recimo sa murijom za drugo da ne pricam. Pa ni sa pandurima da se zakacite muda nemate a kamoli sta drugo.

Eto mozes vrlo lako da me demantujes, skupi ekipu pa pozovi United Force na crtu i ako ih prebijete ja cu ti prvi priznati da imate muda. Ovako mrka kapa.

Tucete se vi sa murijom , zato sto nasa murija nece da preuzima odgovarajuce mere. Da malo pripucaju pa par vas da popije metak znas kako bi ste bezali na sve strane, ne bi niko vise cuo za vas. Nasi panduri su smesni. Ja bi izdo naredbu da se puca u svakog napadaca pa da vidim ko bi imao onda muda da se kurabeca. Rafalna paljba u onaj prvi red navijacke stoke, pa kad popadaju aj da vidim da li ce neko iz njih da krene.
 
Sto se trovanja Srpske omladine tice, mogo si da se malo pozabavis Pinkom, Cecom, Karleusom, pevaljkama koje uce devojke da treba da kutaju belo , da puse i tucaju se za pare, sisatim pevacicama, i pederastim pevacima. Sto ne odete na pikn pa ne napadnete Pink zbog trovanja Srpske omladine?

Verovatno zato sto bi vas Mitrovic spalio zive, skupa sa sve stadijomon rada.
 
Jerry Ropero:
Pazi nisam ja otvorio ovu temu ja samo komentarisem. Eto ima nekih koji kazu da navijace Rada treba likvidirati i ja ih pozivam da za pocetak izvedu daleko laksu akciju da ih pozovu na jednu grupnu tucu i da im pokazu njihovog Boga. Ili to da urade, ili bolje neka cute :D

Mada kao sti i ti ja znamo, od toga nema nista . Davno rece nas narod , pas koji laje ne ujeda ;)

Postoji decko nesto sto se zove zakon. Ti radovci zaustave decka na banjici, koji i nije navijac, i kao "Za koga navijas" i prebiju ga na mrtvo ime, e o takvim se likovima radi, a ovaj i ne pravi fudbal, student covek. VI STE STOKA NAD STOKAMA. Vi niste vredni toga da vam neko staje na crtu, na crtu se staje casnim ljudima, a za vas je samo zatvor , vesalo i metak.
 
Banshee:
aco,ni ja ne volim navijace ni pink al nemoj da si ekstreman.
huligana je bilo oduvek i bice ih i u buduce,a svako ima mogucnost da uzme daljinski i promeni kanal...slazem se da je pink olicenje kica i sunda,ali neko mozda i nije za bolje....svako ima izbor,pa neka mu se okrene.

Tacno, ali ne mozes da uzmes daljinski uperis ga ka Banjici i sprecis stoku da prebija ljude. Na Banjici vazi pravilo ako te pitaju za koga navijas "Za Rad" da te ne bi iskasapili ili nedaj boze ubili. Ali ce te osakatiti to je sigurno.

I kako treba sa takvom stokom?
 
Jerry Ropero:
Veliki Brat je ustasko B-92 emisija za ispiranje mozga srpskim ovcama. Niko ko je u toj emisiji/kuci nije izabran slucajno i izabran je sa namerom da se menja i utice na svest srpske omladine.


decko, jel si ti razmisljao da se obratis strucnjaku?
mislim, OVO o cemu ti danima i danima pricas po forumu zove se paranoja i donekle moze da se zaleci....
 
AcaBg82:
Tacno, ali ne mozes da uzmes daljinski uperis ga ka Banjici i sprecis stoku da prebija ljude. Na Banjici vazi pravilo ako te pitaju za koga navijas "Za Rad" da te ne bi iskasapili ili nedaj boze ubili. Ali ce te osakatiti to je sigurno.

I kako treba sa takvom stokom?

za takvu stoku treba da se pobrine zakon.nazalost to se nece u skorije vreme desiti,jer oni koji su zaduzeni smatraju da su takvi problemi trivijalni.i svako je prepusten sam sebi.pa jbg,jedino ti preostaje da ih zaobilazis.
ali nemoj se zavaravati da je problem samo u navijacima.isto tako imas i neo-naciste (nazovi-skinse) neverovatne neznalice i tupsone, koji su jednog mog poznanika prebili po izlazu iz kst-a (doduse to nije bilo tak nedavno) jer je nosio martinke i bio metalac.i sad se ja svaki put tripujem sta ce da mi se desi ako naletim na retarde i nosim martinke...ali postrojiti i streljati nije resenje jer ce se uvek pojavljivati novi likovi...treba promeniti svest o tome,a to nije lako...
 
AcaBg82:
Tucete se vi sa murijom , zato sto nasa murija nece da preuzima odgovarajuce mere. Da malo pripucaju pa par vas da popije metak znas kako bi ste bezali na sve strane, ne bi niko vise cuo za vas. Nasi panduri su smesni. Ja bi izdo naredbu da se puca u svakog napadaca pa da vidim ko bi imao onda muda da se kurabeca. Rafalna paljba u onaj prvi red navijacke stoke, pa kad popadaju aj da vidim da li ce neko iz njih da krene.


hehe kao po obicaju "ja bih rekao" "ja bih naredio" i slicno. Ti bi naravno da drugi obavlja tvoje prljave poslove i ubija ljude radi tebe no ako nesto hoces da uradis moras uraditi sam , a ti ocito za tako nesto nemas M.U.D.A

Pas koji laje - ne ujeda 8-)
 
Obersturmfuehrer:
decko, jel si ti razmisljao da se obratis strucnjaku?
mislim, OVO o cemu ti danima i danima pricas po forumu zove se paranoja i donekle moze da se zaleci....

Kad covek nema argumente , onda proglasava sagovornike ludim, i slicno.

Ajde lepo ti razmisli svojom glavom koliko procentualno ima pedera u Srbiji i muslimana i autonomasa , pa sam zakljuci koja je verovatnoca da se SLUCAJNO u emisiji jednoj SLUCAJNO nadju zajedno autonomas, 2 pedera i musliman a da se istovremeno u istoj ne nadje nijedan pravi autenticni Srbin nacionalista kakvih je minimum 50% u Srbiji.

Znaci 4 coveka u emisiji su iz grupacije ljudi koji cine maksimalno 3% srpske populacije a istovremeno iz 50% srpske populacije nema nijednog!

I onda sam ja navodno paranoican....
 
Jerry Ropero:
Kad covek nema argumente , onda proglasava sagovornike ludim, i slicno.

Ajde lepo ti razmisli svojom glavom koliko procentualno ima pedera u Srbiji i muslimana i autonomasa , pa sam zakljuci koja je verovatnoca da se SLUCAJNO u emisiji jednoj SLUCAJNO nadju zajedno autonomas, 2 pedera i musliman a da se istovremeno u istoj ne nadje nijedan pravi autenticni Srbin nacionalista kakvih je minimum 50% u Srbiji.

Znaci 4 coveka u emisiji su iz grupacije ljudi koji cine maksimalno 3% srpske populacije a istovremeno iz 50% srpske populacije nema nijednog!

I onda sam ja navodno paranoican....

На моју срећу уопште не гледам и не пратим Великог Брата - али по овоме што пишеш видим да имам и праве разлоге за то.
 
Jerry Ropero:
Kad covek nema argumente , onda proglasava sagovornike ludim, i slicno.

Ajde lepo ti razmisli svojom glavom koliko procentualno ima pedera u Srbiji i muslimana i autonomasa , pa sam zakljuci koja je verovatnoca da se SLUCAJNO u emisiji jednoj SLUCAJNO nadju zajedno autonomas, 2 pedera i musliman a da se istovremeno u istoj ne nadje nijedan pravi autenticni Srbin nacionalista kakvih je minimum 50% u Srbiji.

Znaci 4 coveka u emisiji su iz grupacije ljudi koji cine maksimalno 3% srpske populacije a istovremeno iz 50% srpske populacije nema nijednog!

I onda sam ja navodno paranoican....

Џери, имај у виду да причамо о У92.
 
Jerry Ropero:
Kad covek nema argumente , onda proglasava sagovornike ludim, i slicno.

Ajde lepo ti razmisli svojom glavom koliko procentualno ima pedera u Srbiji i muslimana i autonomasa , pa sam zakljuci koja je verovatnoca da se SLUCAJNO u emisiji jednoj SLUCAJNO nadju zajedno autonomas, 2 pedera i musliman a da se istovremeno u istoj ne nadje nijedan pravi autenticni Srbin nacionalista kakvih je minimum 50% u Srbiji.

Znaci 4 coveka u emisiji su iz grupacije ljudi koji cine maksimalno 3% srpske populacije a istovremeno iz 50% srpske populacije nema nijednog!

I onda sam ja navodno paranoican....
a dje ga ti nadje dva pedera mislim onaj slikar jeste sumnjiv al ne znam ko je drugi?
 
Obersturmfuehrer:
ti paranoican jesi kada kazes "Veliki Brat je ustasko B-92 emisija" (i ne samo to...)

sem toga, ko kaze da populacija u toj emisiji mora da odslikava realno stanje u zemlji?? biraju se upravo ljudi koji ce na neki nacin biti zanimljivi kamerama, a ne oni koji ce da se mole i pricaju o teologiji...

Veliki Brat generalno gledajuci izvornu emisiju i situaciju u drugim zemljama NIJE TAKVA EMISIJA, ali je usled manipulacija ljudi sa B-92 takvom postao po mom misljenju jer ljudi koji su predstavljeni u velikom bratu ne odrazavaju stavove , misljenja i nacin ponasanja i zivljenja ogromne vecine stanovnika ove zemlje.

Pomenuti su izabrani od strane B-92 da bi se pokusalo prikazivanjem njihovih zivota vecini Srbije nametnuti i sugerisati kakvim u stvari treba da budu . A po B-92 treba da budemo ******, da bulju zapiramo vodom mesto da brisemo toalet papirom i da budemo autonomasi.
 
Jerry Ropero:
Kad covek nema argumente , onda proglasava sagovornike ludim, i slicno.

Ajde lepo ti razmisli svojom glavom koliko procentualno ima pedera u Srbiji i muslimana i autonomasa , pa sam zakljuci koja je verovatnoca da se SLUCAJNO u emisiji jednoj SLUCAJNO nadju zajedno autonomas, 2 pedera i musliman a da se istovremeno u istoj ne nadje nijedan pravi autenticni Srbin nacionalista kakvih je minimum 50% u Srbiji.

Znaci 4 coveka u emisiji su iz grupacije ljudi koji cine maksimalno 3% srpske populacije a istovremeno iz 50% srpske populacije nema nijednog!

I onda sam ja navodno paranoican....

Тај распоред учесника - то су стари удбашки фазони индоктринације, којих је овом народу одавно пун куфер......ено, јутрос гледам Крагујевачко луткарско позориште направило "дечију представу" у којој се спрдају и ругају Краљевићу Марку. Дакле, сасвим малој деци уливају у главу своје антисрпско ментално ђубре........ и тим поводом се, наравно, нико неће огласити да дигне глас против злоупотребе деце у политичке сврхе...... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top