Hrvatska i Albanija ušle u NATO

Pa nisu nesto skakali ti Grci, a ni rusi, kao ni bilo koji pravoslavac...
Yebiga bombardovanje je bilo poput one emisije "Trazili ste, gledajte" za nasu stranu je bilo Trazili ste, trpite...
Bolje je ne ici celom svetu uz quraz. . .

Stvatno yebote,ja neam vremena da crtam neke osnovne stvari vama ovde na forumu :roll:

Da bi se ukljucio u koliko toliko normalnu diskusiju prvo se informisi.......barem oko osnovnog........

Ili sam ja to nesto propustio da je Srbija ratovala sa celim svetom :dash:
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ de da te pitam...
Sta je sa tim tvojim Grcima (ili koristis te kerefeke od slova iz fazona) :dontunderstand:
Nisu li oni u NATO?
Zloba da im je prisao kad je bio nudjen, sve bi bilo drugacije...
Onda bi smo mogli siptare tenkovima da Tirane da teramo i niko ne bi rek'o ni rec... Isto ko turci kurde sto rokaju po iraku...
Takodje bi ostala i sezona lova na iste, tokom cele godine . . .

Ovo je sve tačno.

Ali, na žalost, Sloba je i po tom pitanju, kao i po svim drugim, ispao govedo.
To je bilo onda. Sada ući u NATO bi bila ista greška kao onda ne ući.
 
Страшно је што ће и нас ова наша премудра и незаменљива Влада да утера у исту такву бруку ...
Да будемо чланица организације која нас је бомбардовала,
Окупирала и одузела 15% територије ...

Ta se odluka donosi referendumom, tako da vlada može samo da.... zaigra kozaračko, da ne lajem.
 
Stvatno yebote,ja neam vremena da crtam neke osnovne stvari vama ovde na forumu :roll:

Da bi se ukljucio u koliko toliko normalnu diskusiju prvo se informisi.......barem oko osnovnog........

Ili sam ja to nesto propustio da je Srbija ratovala sa celim svetom :dash:
Kad sam pomenuo svet, mislio sam na napredni svet, tj NATO...
A vi bi da pravite, kolko ja kapiram, alijansu sa Severnom korejom, Kinom i Rusima
2mw5iio-1.gif
2mw5iio-1.gif
2mw5iio-1.gif
 
То није опција. 99,99% сигурно је да би тако било. Ал'не вреди, нађоше Енглези будале (и издајнике, да, иде то заједно, ено, исто као Шешељуга) Мирковића и Симовића).:evil:

Slažem se. Ali, ta situacija se ne može izjednačavati sa ovom oko NATO pakta. Hitler nam nije rasturio zemlju, pobio narod, pa onda tražio da mu pristupimo.
 
Kad sam pomenuo svet, mislio sam na napredni svet, tj NATO...
A vi bi da pravite, kolko ja kapiram, alijansu sa Severnom korejom, Kinom i Rusima
2mw5iio-1.gif
2mw5iio-1.gif
2mw5iio-1.gif

Svet je svet a ne neki NATO,a koliko su napredni pokazali su.

Ne mi bi da pravimo alijansku sa naprednim i najjacim zemljama na svetu Kinom,Rusijom,Brazilom,Indijom itd,a ne nekim slepcima koji izgube rat od jedne VJ.

Uzgred,to sto ti radis tesko se moze nazvati kapiranjem........
 
Svet je svet a ne neki NATO,a koliko su napredni pokazali su.

Ne mi bi da pravimo alijansku sa naprednim i najjacim zemljama na svetu Kinom,Rusijom,Brazilom,Indijom itd,a ne nekim slepcima koji izgube rat od jedne VJ.

Uzgred,to sto ti radis tesko se moze nazvati kapiranjem........

:hahaha::hahaha:
Nemoj se zayebavati! Jedino ako bi radili pakt sa Šangajem, Moskvom, Sao Paolom i New Delhijem!
Po veličini i broju stanovnika bi onda to bila ravnopravna alijansa!
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top