Hrvatska će svedočiti u korist Kosova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Хрватска не заступа српску страну, што нико није ни очекивао, али су за промену могли барем да гледају своја посла!

neki gledaju svoja posla...makedonci... neki ne gledaju, nego ni po babu ni po stricevima...hrvati...a neki se ne pitaju, a rado bi pomogli...BiH
 
da je nasa drzava kako treba , pa da odgovori jasno , ne bi ni bilo tenzija i besa . Niko i ne bi pomisljao bilo sta . Ali ovo njihovo poltronstvo jako frustrira srpski narod . Samo prave tenzije bez potrebe .
Naravno , pre u skladu sa prekidanjem odosa , prvo bi trebalo da ugasimo hrvasko siptarsku TV , to jest B92 .
 
neki gledaju svoja posla...makedonci... neki ne gledaju, nego ni po babu ni po stricevima...hrvati...a neki se ne pitaju, a rado bi pomogli...BiH

Да се Македонци питају - знаш који би одговор био, нисмо деца! Да се Црногорци питају, знаш који би одговор био, нисмо деца! Што се БИХ тиче ту се зна Зелени и Ујкице овде имају консензус, као и око свега што је на штету Срба!
 
a tebi se pamčenje izgubilo do 95 :zper::zper::zper:. ili si 95tek progledala.

Што се Ви уопште јављате на овакве теме. Немам ја ништа против Вас, то сте што сте! 90% људи овде је кивно на ус.ране српске властодршце, што Вам титрају уместо да Вас одхебу. Кад нас већ толико мрзите који ће те нам цурац!
 
Наравно и треба,подржавам у потпуности.
То јасно говори о власти у Србији.Власти која је спремна све да прода и подели зарад личних и интереса њихових ментора,власти која се смешка и љуби са оним ко му је побио и протерао фамилију,сународнике,пријатеље,довољно говори сама о себи и сваки даљи коментар је излишан.
 
Не знам што се примате уопште на то , као, суђење.

Па свет већ деценијама не функционише по праву и правди , Резолуцијама, одлукама и сличним папирима .

Све је у глави и срцу, кад то проради, а почело је да кува, никаква судска одлука неће бити од важности.

Кад браниш своје, слабо ту помажу којекакви папири.
 
Hrvatska će u decembru pred Međunarodnim sudom pravde u Hagu svedočiti u korist Kosova, što će, najverovatnije, izazvati novo zaoštravanje odnosa sa Srbijom, piše riječki "Novi list".

List dodaje da hrvatsko pojavljivanje pred tim sudom u Beogradu neće biti dočekano blagonaklono, pa su u Zagrebu već spremni na negative reakcije. Hrvatska je jedina država bivše Jugoslavije koja će učestvovati u raspravi, ali u toj raspravi neće reći ništa novo, već će ponoviti razloge koje su prilikom priznavanja Kosova, marta 2008, mesec dana nakon što su u Prištini proglasili nezavisnost, izneli predsednik Stjepan Mesić i tadašnji premijer Ivo Sanader, naveo je "Novi list".
Od Međunarodnog suda pravde traži se savetodavno mišljenje da li je proglašenje nezavisnosti Kosova bilo u skladu s međunarodnim pravom, ali mišljenje tog suda nije obavezujuće i ne može naterati zemlje koje su priznale Kosovo da tu odluku ponište, napomenuo je list.
U saslušanjima zakazanim od 1. do 11. decembra stavove će obrazložiti 29 zemalja - one koje su priznale Kosovo i one koje nisu, niti nameravaju da to učine.

http://www.blic.rs/politika.php?id=115546


ako je neko gledao jucerasnju utakmicu u Varazdinu gde su tokom cele utakmice skandirali ubij srbina sad i ovo

USTASE NE MIRUJU

.Sve se tu zna..i sve je jasno...:rotf:..:hahaha: :hahaha:..:bye:..
 
Nista novo vec na nekoliko postova sta sam postavljao a u vezi sa hrvatskom i hrvatima mogu da kazem ono sta stalno govorim treba ih od*ebat za sva vremena tj nista ne imati sa njima ili bilo kojom zemljom bivse nam drzave ,iako sam iz mesanog braka i citava familija sa majcine strane mi je u hrvatskoj ne pada mi na pamet da idem u hrvatsku.Nisu mi jasni neki srbi koje zele nekakvo prijateljstvo sa njima treba im zatvoriti veleposlanstvo vratiti nase firme koje su oni kupili prekinut diplomatske odnose i zatvorit granicu prema hrvatskoj i prema svim bivsim ex-yu republikama,najbolje bi bilo kada opste ne bismo imali nikakve veze sa njima uopste tj u sportu itd.Ne mrzim nikog ali mi je vise pun ***** hrvata bosnjaka albanaca crnogoraca makedonaca .
 
Nista novo vec na nekoliko postova sta sam postavljao a u vezi sa hrvatskom i hrvatima mogu da kazem ono sta stalno govorim treba ih od*ebat za sva vremena tj nista ne imati sa njima ili bilo kojom zemljom bivse nam drzave ,iako sam iz mesanog braka i citava familija sa majcine strane mi je u hrvatskoj ne pada mi na pamet da idem u hrvatsku.Nisu mi jasni neki srbi koje zele nekakvo prijateljstvo sa njima treba im zatvoriti veleposlanstvo vratiti nase firme koje su oni kupili prekinut diplomatske odnose i zatvorit granicu prema hrvatskoj i prema svim bivsim ex-yu republikama,najbolje bi bilo kada opste ne bismo imali nikakve veze sa njima uopste tj u sportu itd.Ne mrzim nikog ali mi je vise pun ***** hrvata bosnjaka albanaca crnogoraca makedonaca .

.eeeeeeeeeeeeeeeeeeeej..da ti nisi ono iz Baranje..samo..imena sela gradova itd..se pišu velikim...početnim..slovom..Darda..
..slazem se s tobom..najbolje bi bilo ..da oko..Srbije podignete.."Kineski"..zid..:hahaha: :hahaha: :hahaha:...eeeeeee..dete..dete..
 
videla sam da postoji tema ali mi nije jasno ko jos zeli da ide kod njih na more.da li ti ljudi zanju sta su oni nama uradili i sta nam i dalje rade.kako su nas ubijali,masakrirali,koliko je majki ostalo bez dece:roll:.a ja da idem u hr da se brckam?radije bi u lavoru

da se ne ponavljam,mene ne nerviraju oni,mrze nas i to je tako ,nerviraju me srbi koji njih vole:dash::dash::dash:

Ne znam stvarno, dokle ces da nas zedne vode preko vode? Sve mi se cini kao kad je njima u genima usadjena mrznja prema Srbima i prema svemu sto je SRPSKO, osim naravno SRPSKIM parama. Nisam mogla da verujem da su SVI, ali SVI oni 99,9% toliki smradovi dok nisam dozivela da jedna gospodja, koja je fakultetski obrazovana osoba (Doktor specijalista za anesteziju i intenzivnu medicinu), kada sam dosla daradim u anesteziju, tolikome je napala kako je nasa vojska bila kod njih, a ne obrnuto i kako smo mi ovakvi-onakvi... Verujte doslo mi je da joj nabijem glavu u operacioni sto, mada na svu srecu vodeci primarijus (koji nam je sef) je RUS i razume SRPSKI, pa je dobila opomenu... Toliko o tome koliko su civilizovani evropljani i "nevini"!
 
Nista novo vec na nekoliko postova sta sam postavljao a u vezi sa hrvatskom i hrvatima mogu da kazem ono sta stalno govorim treba ih od*ebat za sva vremena tj nista ne imati sa njima ili bilo kojom zemljom bivse nam drzave ,iako sam iz mesanog braka i citava familija sa majcine strane mi je u hrvatskoj ne pada mi na pamet da idem u hrvatsku.Nisu mi jasni neki srbi koje zele nekakvo prijateljstvo sa njima treba im zatvoriti veleposlanstvo vratiti nase firme koje su oni kupili prekinut diplomatske odnose i zatvorit granicu prema hrvatskoj i prema svim bivsim ex-yu republikama,najbolje bi bilo kada opste ne bismo imali nikakve veze sa njima uopste tj u sportu itd.Ne mrzim nikog ali mi je vise pun ***** hrvata bosnjaka albanaca crnogoraca makedonaca .

Лепо речено Дарда
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top