horoskop u sex-u...

@vesela bg

Da, slazem se, vodolije su sklone astrologiji, al kazem da ja ne verujem previse, mada se dosta secam od ranije, nekada me to zanimalo...
Horoskop je samo zabava, ne uzimam ga previse ozbiljno, mada ima i neke istine u svemu tome.
 
Horoskop je izmisljen da bi se naivnima uzimale pare...
Sama ideja astrologije nije losa,tacno je da se planete pomeraju u svakom trenutku
ali da to i samo to karakterise neku licnost to je vec glupost.
Vise verujem u genetiku...
 
Priblizno relevantan odgovor na ovu temu bi nam mogli dati jedino oni koji su probali sve horoskopske znakove puta bar 3 primerka, a ovako nista od realne statistike, a moj izbor su skorpije definitivno, dovoljno strastveni, dovoljno ludi, dovoljno nezasiti, dovoljno izazovni, da ne kazem otrovni, dovoljno nesputani i slobodni, dovoljno samouvereni, dovoljno kreativni, dovoljno energicni, dovoljno perverzni...dovoljni da probude sva ludila!
 
gossca:
Ne verujem previse u horoskop, vodolija sam.
Na krstarici pise za vodolije:

- Vodolija je kao prehlada. U vas zivot ulazi kad se najmanje nadate. cesto je ne razumete i smatrate cudakom. Osecanja su joj intenzivna ali ne traju dugo. Njihov eros je romantican, varaju radi promene. Partnera mogu da pozajme prijatelju. To su kolekcinari strasti i ljubavi. Zlu ne trebalo, ali i grupni sex kod njih dolazi u obzir...hahahaha...

- Obozavam sto sam vodolija...horoskop, gde god da ga citam, je najluckastije i najsimpaticnije napisan za njih... bas bih volela da znam ko je jos vodolija.

- Inace, u zivotu sam samo imala rakove... i jedna riba.
ja sam vodolija i slazem se sa tobom u potpunosti, samo, da li je iskustvo sa tvojim rakom bilo pozitivno ili negativno? Moja velika ljubav iz proshlosti je bio rak, i nemogu da ocenim oodos vodolija - rak.
 
meni se licno rak najbolje pokazao...a mozda zato sto sam i sama ja-rak...
a jarac...je ipak..ne znam..deli prvo mesto sa rakom..
skorpija mi je nekako samo u prici.,mislim da ih po horoskopu mnogo preterano hvale...jesu oni mastoviti ..al s njima nikako nebudem ja-ja..
..a ovan..vidim mnogo se pominje ...moracu da probam..he,he
ps.nisam mislila sa ovim da generalizujem..svi smo mi razliciti naravno..ali ipak ima nekad istine u horoskopu,puno puta stvarno prepoznam neke karakteristike kao istinite..
 
ivana.bg.666.:
ja sam vodolija i slazem se sa tobom u potpunosti, samo, da li je iskustvo sa tvojim rakom bilo pozitivno ili negativno? Moja velika ljubav iz proshlosti je bio rak, i nemogu da ocenim oodos vodolija - rak.
Moja iskustva sa rakovima su pozitivna skroz...tu kombinaciju horoskop bas nesto i ne hvali...ako ti ne smetaju njihove ceste promene raspolozenja...samo napred...meni su oni zanimljivi....zbog one kombinacije jak - a nezan muskarac...
 
zbog one kombinacije jak - a nezan muskarac...

Nezan, da, sa Rakovima sam uvek imala mnogo mazenja i ljubljenja .. ali je u seksu necheg falilo, nekako su bili monotoni, nesnalazljivi, nestrastveni, bar ovi koje ja znam. I ostao mi je osecaj posle svega da kad chujem da je neko Rak - odmah pomislim 'e, nishta od seksa' .. verovatno bezvezna predrasuda, ali to je ono shto se zove 'jache od mene'.


Dodushe, jednom mi je jedan rekao da meni treba King Kong koji ume da mazi, a to je malo specifichnija kombinacija.
 

Back
Top