HDR photography

12-4-1.jpg
 
bakyy za lampu ti i nije bio potreban hdr, s obzirom na položaj sunca, inače ok
a za dunavče, možda si malo preterao sa obradom i kontrastom, ali lep pejzaž...ovo drvo bode oči što zaklanja pola dunava...
 
Hvala , dragi druze Djole .:lol:
Ako nemas nista protiv , mali komentar . Baky. Imam utisak da si ih radio iz jedne fotografije, a ne iz nekoliko . Dobre su. Jedino bi predlozio da na prvoj , ovaj deo koji je pod senkom od lampe, malko desaturises. To mozes lako da uradis u P. Shopu. , uz pomoc Cetkice Histori ( sa mekim ivicama ). Daklem otvoris dijalog histori , desaturises celu slizdu onoliko koliko ti odgovara na tom delu. , pa se vratis jedan korak nazad, a onda kliknes u kockicu ispred tog polja gde ti si je desaturisao, Onda uzmes cetkicu Histori, i predjes samo tamo gde je senka , ispasce bolje. :)
 
bravooo dulleee, dobra prašina ...što nam nisi stavio ovu prvu da je obrađujemo, dobra...odmah bi napravio scenu, kao kada su ameri sleteli '69...prva je stvarno moćna, a zamisli u većem formatu, ustvari ti i ne moraš da zamišljaš...a ove druge dve dobre, samo mislim da je trava u prvom planu bespotrebna u toj količini, pa bi bilo sec, sec...
 
hvala djole :) jeste i ja mislim da sam previse trave ufatio i kadar.. nego razmisljao sam da uzmem neki stari iskrivljeni zardjali bajs i da ga bacim u tu travu da popuni kadar ... mislim da bi to bilo fenomenalno...
 
i ćorava koka ubode zrno...mnogo smo pričali u poslednja 24 časa, pa rekoli, da to promenimo...i da ovo je isto iz ruke +-0,7 exposure bracketing...hvala drugari, samo mi se svidela lokacija, a aparat je odradio svoje
 

Back
Top