Harry Potter Fan Club

  • Začetnik teme Harijeva sestra
  • Datum pokretanja
Posle dorucka,Shila je otisla do bolnickog krila da vidi kako je Edi.Morala je da pozuri jer je prvi cas bio kod prof. Snejpa.
Usla je u sobu,I zatekla neku devojku koja sedi na stolici pored Edijevog kreveta,glavom naslonjena na jednu ruku I spavala je.Kada se Shila priblizila primetila je da je to Liz.
Liz…Liz…-saputala je Shila-ali se ona ni ne pomeri.
Liz!!!-prodrmala je-
Molim?!Sta se desilo?!-trgnula se Liz-
Ma nista-odgovorila je Shila-izvini sto te budim ali mislim da imas cas za 15 minuta.
A!Stvarno,ahh…zaspala sam ovde,-rekla je Liz zevajuci-
Previse vremena provodis ovde-rekla je Shila-uopste ne spavas,bolje se odmori malo posle casova,da imas snage za trening veceras.A ni ne stignes da ucis.
U pravu si-odgovorila je Liz-moram da pozurim,vidimo se Shila!
Da, vidimo se posle,cao!
Posto je Edi spavao,Shila pomisli da bolje da se iskrade iz sobe,pre nego sto se probudi,bolje da se odmara…
Ali taman kad je otvarala vrata,Edi se probudi…
Hej,Shila…otkud ti ovde?
E,cao Edi,kako si?-spetlja se Shila-
Ne bas najbolje,poludecu u ovom bolnickom krilu…madam Pomfry ce me zadrzati jos nekoliko dana.
Aha,mora da ti je dosadno-kaze Shila-evo donela sam ti neke domace zadatke I knjige,da ubijes dosadu.
Dobra ideja…
A I cokoladu-stavila je na stolic pored kreveta- stvarno pomaze.Hehhee…
Aa…Hvala…-rekao je Edi.
Svi su te pozdravili iz tima,I jedva cekamo da se oporavis-nasmejala se Shila-
Da, I ja-odgovorio je Edi-
E pa,dobro,moram da pozurim,cas ce uskoro da pocne…
Jel kod prof.Snejpa?
Da,strasno...
Ma samo opusteno-govorio je Edi-nemoj da se uvek nerviras zbog njega.
Necu.Ok,sad stvarno zurim,doci cu posle verovatno.-poljubila ga je u obraz-brzo se oporavi,nedostajes svima,cao!-I istrcala je napolje.

Ovo je stvarno bezveze,ali da nekazete da nista nepisem. :roll: Sad imam vise vremena kad sam bolesna.Hahahaa… :( Stvarno izvinite,ovo se ne poklapa sa zadnjim rp-om od Liz i inf-a,ali nisam videla. :? Poz
 
voodoo dol:
Posle dorucka,Shila je otisla do bolnickog krila da vidi kako je Edi.Morala je da pozuri jer je prvi cas bio kod prof. Snejpa.
Usla je u sobu,I zatekla neku devojku koja sedi na stolici pored Edijevog kreveta,glavom naslonjena na jednu ruku I spavala je.Kada se Shila priblizila primetila je da je to Liz.
Liz…Liz…-saputala je Shila-ali se ona ni ne pomeri.
Liz!!!-prodrmala je-
Molim?!Sta se desilo?!-trgnula se Liz-
Ma nista-odgovorila je Shila-izvini sto te budim ali mislim da imas cas za 15 minuta.
A!Stvarno,ahh…zaspala sam ovde,-rekla je Liz zevajuci-
Previse vremena provodis ovde-rekla je Shila-uopste ne spavas,bolje se odmori malo posle casova,da imas snage za trening veceras.A ni ne stignes da ucis.
U pravu si-odgovorila je Liz-moram da pozurim,vidimo se Shila!
Da, vidimo se posle,cao!
Posto je Edi spavao,Shila pomisli da bolje da se iskrade iz sobe,pre nego sto se probudi,bolje da se odmara…
Ali taman kad je otvarala vrata,Edi se probudi…
Hej,Shila…otkud ti ovde?
E,cao Edi,kako si?-spetlja se Shila-
Ne bas najbolje,poludecu u ovom bolnickom krilu…madam Pomfry ce me zadrzati jos nekoliko dana.
Aha,mora da ti je dosadno-kaze Shila-evo donela sam ti neke domace zadatke I knjige,da ubijes dosadu.
Dobra ideja…
A I cokoladu-stavila je na stolic pored kreveta- stvarno pomaze.Hehhee…
Aa…Hvala…-rekao je Edi.
Svi su te pozdravili iz tima,I jedva cekamo da se oporavis-nasmejala se Shila-
Da, I ja-odgovorio je Edi-
E pa,dobro,moram da pozurim,cas ce uskoro da pocne…
Jel kod prof.Snejpa?
Da,strasno...
Ma samo opusteno-govorio je Edi-nemoj da se uvek nerviras zbog njega.
Necu.Ok,sad stvarno zurim,doci cu posle verovatno.-poljubila ga je u obraz-brzo se oporavi,nedostajes svima,cao!-I istrcala je napolje.

Ovo je stvarno bezveze,ali da nekazete da nista nepisem. :roll: Sad imam vise vremena kad sam bolesna.Hahahaa… :( Stvarno izvinite,ovo se ne poklapa sa zadnjim rp-om od Liz i inf-a,ali nisam videla. :? Poz
daj bre voodoo, opusteno
to su samo male razlike, nista bitno
jel ti bolje danas?
 
- Jel mogu sad da idem? - upitao je Edi madam Pomfri.
- Da... - rece ona malo nesigurno.
- Onda odo ja - rece Edi i istrca iz bolnickog krila.
Bio mu je potreban svez vazduh, tisina, sloboda. Kranuo je ka obodu zabranjene sume, njegovom omiljenom mestu. Sedo je pod jedno drvo i gledao ka istoku, ka jezeru i stenama. Sunce je polako zalazilo iza njegovih ljedja bacajuci narandzaste zrake ka Hogvortsu, osvetlajvajuci njegovu zapadnu stranu, cineci ga jos vise upadljivim za carobnjacko oko. Povrsina jezera je bila idelano mirna koliko je Edi mogao da primeti. Ali je sad bilo neceg novog, bilo je necega sto Edi ranije nije primetio. Nesto se crvenelo u daljini, nesto je vec negde video, ali nije bio siguran gde. Stene su bile prekrivene tim crvenim cvetovima, kako se kasnije ispostavilo. Bilo ih je svuda. Ali otkud cvetovi na stenama? Ubrao je par primeraka i uputio se ka biblioteci. Ako je bio dobar iz nekog predmeta onda je to herbologija, ali nije znao kako se ovaj cvet zove. Licila je na neku vrste puzavice i imala je tamno crvene cvetove.
nije imao pojma u kojoj knjizi da trazi ovu biljku, vec je sve knjige znao napamet. Ove biljke nije bilo u tim knjigama, ali Edi ju je negde vec video.
- Da - uzviknu Edi, ali onda osti neki teret i nelagodnost.
Setio se te biljke. Bio je to seregon, ali sta ce seregon ovde, na zemljistu Hogvortsa, sta ce za ime sveta seregon u ovome svetu, nije mu tu mesto. Izleteo je iz biblioteke trazeci Eldoriana i Valandila, oni su jedini koji znaju sta je ovo i sta ce ono tu.
- Eldorian - razdrao se Edi i ovaj se okrete.
- Sta je bilo? Sta se deres? - Eldorijan je delovao zbunjeno.
- To ja ocu tebe da pitam. Dodjite vas dojica vamo - rece Edi i povuce ih u obliznju, praznu ucionicu.
- Pa? - upita Valandil.
- Pa... - poce Edi i izvadi iz dzepa seregon - Pa! Pa sta je bro ovo? Sta ce ovo ovde?
- Odakle ti ovo.
- Nasao sam na stenama pored jezera, krv na kamenu -
- Pa znamo da je krv na kamenu, nego, sta ce to ovde, u vasem svetu? - pitao se Eldorian.
- To ja vas pitam. Vi znate sta se ovde desava, ne ja. Pricajte, o cemu se ovde radi - Edi je postajao nestrpljiv.
- Nista se ne desava sta ti je - slaga Eldorian.
Edi ih pogleda mrko, znao je sta je Liz videla u solji i znao je da njih dvojica nesto kriju. Ali neka ih, to je njihovo misljenje i mora da imaju dobar razlog zasto nece da mu kazu.
- U redu, onda, moram da idem sad, moram da nadjem... Ma nije ni bitno, odo - rece Edi i izadje iz sobe.
- Sa njim se stvarno nesto desava - rece Valandil Eldorianu - Nije pre bio ovakav.
Edi se polako uputi ka zabranjenoj sumi, seregon mu je toliko odvukao paznju da je nesto zaboravio. Vec je bio bilzu ulazne dvorane kad primeti Liz u pratnji Lise i Ket, te se Edi brzo sakri iza obliznjeg oklopa.
Put ka zabranjenoj sumi je sad bio cist i Edi potrca ka mestu gde je malopre sedeo. Jos je bilo tu, niko nije dirao. Jos uvek je bilo umotano u belu krpu. Edi ga polako podize i uputi se nazad ka zamku.
Vecera se polako blizila te se Edi uputi ka velikoj sali. Kao sto je i ocekivao pocela su dobacivanja sa Sliterinskog stola, ali se nije nadao i dobacivanjima sa Revnklovskog stola.
- Ej, stvarno kako to da si ti u Revenklu? - upita ga lik koji je sedeo pored njega - Znas, to sto si uradio na utakmici je glupo, a mi smo ovde pametni.
Edi ga samo mrko pogleda i ovaj odma' ucuta.
- Jel znas koliko me zabole za tvoje misljenje - odvarati mu Edi
- Upropastio si nam utakmicu, mogli smo da pobedimo Grifindor, imali smo jaci tim -
- Izvini, jel umes bolje da igras? - Edi je vec puko, niko ga nije shvatao - Izvolete pa igraj umesto mene - sa ovim recima Edi usta od stola i izlete iz sale.
Krenuo je polako ka Revenklovskoj kuli, pazljivo noseci umotanu krpu. Liz je polako silazila niz stepenice u pratnji svojih drugarica, ali to Ediju nije predstavljao problem da joj pridje.
- Cao - rcee Edi - Ovaj... Liz je mozemo da porazgovaramo nasamo... ako mozes... ovaj...
Liz se polako okrete ka Lisi i Ket trazeci dozvolu i ove dve potvrdno klimnuse glavom. Dok su se polako udaljavali Edi je mogao da seti Ketin pogled na ledjima, koja in nije ispustala iz vida.
- Pa... znas... - poce Edi - Mnogo mi je znacilo sto si mi pravila drustvo u bolnickom krilu i ovaj... resio sam da ti poklonim - Edi polako poce da odvija krpu - Ovo.
Bio je to zuto-crveni cvet, sa plavim listovima. - Nije nesto posebno, ali mi je ovaj cvet omiljeni i... hvala ti jos jednom sto si mi pravila drustvo - i Edi je poljubi u obraz i izlete iz zamka, ne osecajuci ni jedan deo tela............

uh, malo sam zbrzao, nadam se da se shvata sustina ovog rp-a
zop
 
JOXI:
infidel:
JOXI:
infidel:
Sad ide moj rp :D :P :P , samo da napisem

jedva cekam da ga procitam , htela sam da javim Liz ali ona je jos komirana :) :) :)

Hej! cao
jel si snimila messenger?
mozes ti da nastavis rp ako hoces

hocu , onaj msn nece pa nece stalno izbacuje da nisam konektovana na net a kakda odem da pogledam neispravnost pise da sve savrseno radi

hm, to se i meni desava po neki put, probaj da restartujes komp i da opet to upalis
 
Evo ja malo da nastavim

Lisa I Ket su sedele u svojoj sobi . Lisa je pakovala neke knjige a Ket je zamisljeno posmatrala horizont. Culi su tresak vrata I odmah se okrenule . Bila je to Liz . Sva je sijala I drzala nesto u rukama. – Jesi li ti normalna kako to ulazis ? – upitala je Lisa namrsteno – Uplasila si me.- Liz nije obracala paznju na njih dve samo je sela na krevet I odmotala belu krpicu . Bio je to cvet sa koga Liz nije odvajala oci . –Sta je to?- upitala je Lisa – To mi je dao Edi zar cvet nije predivan – cvet nije bio nista posebno ali Liz je gladala u njega kao u Boga , Ket je prisla krevetu da bolje pogleda Edijev poklon . Naizmenicno je gledala u Liz I u cvet I sve vise I vise je bila zbunjena ali onda tisinu prekide Lisa – Drustvo odo ja imam dopunski cas iz cini -. Izasla je . – Hajde da popijemo kafu – Predlozila je Ket a Liz je potvrdno klimnula glavom . Ket je iz kofera izvadila malo kuvalo na baterije . – Sta ti je to? – Upitala je zacudjeno Liz . – Pa to ti je kuvalo za kafu , ono pravo normalsko jer jedino tako skuvanu kafu mogu da upotrebim za magicni krug istine – Liz je zacudjeno gledala u Ket I pokusavala da je razume . Ket je primetila da njena drugarica samo bledo gleda I rekla – Ma videces na sta mislim mi smo uvek ovako gatale u mojoj staroj skoli , ajde prvo da popijemo kafu pa cu ti ispricati. Zatim je sipala vodu , secer, kafu I na kreju sve to zakuvala , sipala u soljuce I jednu dala Liz koja je I dale gledala Edijev cvet . - Sada da popijemo i malo porazgovaramo – rekla je Ket – Jel moze ?- . – Naravno da moze .– Nasmesila se Liz - . – Dobro onda mi reci sta ti je Edi sve reko ? – Pa zahvalio mi se sto sam mu pravila drustvo u bolnickom krilu I dao mi je cvet – Liz je pocrvenela jer je primetila da je Ket netremice posmatra . Malo potom ispile su kafu I Ket je prevrnula soljicu I rekla Liz da to isto ucini . Zatim je ustala sa kreveta I otisla do svog kofera , izvadila je parce pergamenta I rekla – Vidis ovo se zove magicni krug istine , mozes da mu postavis bilo koje pitanje I on ce ti dati pravi odgovor . Zatim je ispisala na papiru KO ME VOLI ? Podigla je soljicu I njome ocrtala krug oko pitanja . Iznenada pitanje je nestalo sa papira kao da ga je upilo a zatim se pojavilo ime Mett . Ket je zapanjeno gledla a Liz je upitala – Ko je Mett ?- Ket je skroz pocrvenela – Znas to je moj bivsi decko koga ja idalje puno volim ali on je rekao kako nece vise da cuje za mene a vidi sada , ovde pise da me on voli , neverovatno , znam da ga vise nikad necu videti ali sta je tu je , tako mu I treba neka sada pati kada na vreme nije hteo da kaze istinu , sada si ti na redu ! – Liz je uradila isto sto I Ket I ocrtala krug kada iznenada pojavila se ime od tri slova EDI . Liz je prebledela I ispustila soljicu iz ruke koja se razbila o tvrd pod. – Slusaj ti – Rekla je iznenadjeno Ket – Dosta je skrivanja I tajnih razgovora hocu odmah da mi pojasnis neke stvari , sta se ovde desava ? – Liz je pogledala u lice svoje drugarice I rekla – Dobro znala sam da ce do ovog doci , nema vise tajni sada cu ti sve ispraicati !- …………

Pozdrav svima :D :D :D
 
infidel:
voodoo dol:
Posle dorucka,Shila je otisla do bolnickog krila da vidi kako je Edi.Morala je da pozuri jer je prvi cas bio kod prof. Snejpa.
Usla je u sobu,I zatekla neku devojku koja sedi na stolici pored Edijevog kreveta,glavom naslonjena na jednu ruku I spavala je.Kada se Shila priblizila primetila je da je to Liz.
Liz…Liz…-saputala je Shila-ali se ona ni ne pomeri.
Liz!!!-prodrmala je-
Molim?!Sta se desilo?!-trgnula se Liz-
Ma nista-odgovorila je Shila-izvini sto te budim ali mislim da imas cas za 15 minuta.
A!Stvarno,ahh…zaspala sam ovde,-rekla je Liz zevajuci-
Previse vremena provodis ovde-rekla je Shila-uopste ne spavas,bolje se odmori malo posle casova,da imas snage za trening veceras.A ni ne stignes da ucis.
U pravu si-odgovorila je Liz-moram da pozurim,vidimo se Shila!
Da, vidimo se posle,cao!
Posto je Edi spavao,Shila pomisli da bolje da se iskrade iz sobe,pre nego sto se probudi,bolje da se odmara…
Ali taman kad je otvarala vrata,Edi se probudi…
Hej,Shila…otkud ti ovde?
E,cao Edi,kako si?-spetlja se Shila-
Ne bas najbolje,poludecu u ovom bolnickom krilu…madam Pomfry ce me zadrzati jos nekoliko dana.
Aha,mora da ti je dosadno-kaze Shila-evo donela sam ti neke domace zadatke I knjige,da ubijes dosadu.
Dobra ideja…
A I cokoladu-stavila je na stolic pored kreveta- stvarno pomaze.Hehhee…
Aa…Hvala…-rekao je Edi.
Svi su te pozdravili iz tima,I jedva cekamo da se oporavis-nasmejala se Shila-
Da, I ja-odgovorio je Edi-
E pa,dobro,moram da pozurim,cas ce uskoro da pocne…
Jel kod prof.Snejpa?
Da,strasno...
Ma samo opusteno-govorio je Edi-nemoj da se uvek nerviras zbog njega.
Necu.Ok,sad stvarno zurim,doci cu posle verovatno.-poljubila ga je u obraz-brzo se oporavi,nedostajes svima,cao!-I istrcala je napolje.

Ovo je stvarno bezveze,ali da nekazete da nista nepisem. :roll: Sad imam vise vremena kad sam bolesna.Hahahaa… :( Stvarno izvinite,ovo se ne poklapa sa zadnjim rp-om od Liz i inf-a,ali nisam videla. :? Poz
daj bre voodoo, opusteno
to su samo male razlike, nista bitno
jel ti bolje danas?

Jeste malo bolje... :roll: Kako si ti?
Moram da ozdravim do subote-sajam. :? Ili cu se obesiti!
Bas ste me obradovali sa ovim rp-ovima, :D idem da procitam.
 
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
Posle dorucka,Shila je otisla do bolnickog krila da vidi kako je Edi.Morala je da pozuri jer je prvi cas bio kod prof. Snejpa.
Usla je u sobu,I zatekla neku devojku koja sedi na stolici pored Edijevog kreveta,glavom naslonjena na jednu ruku I spavala je.Kada se Shila priblizila primetila je da je to Liz.
Liz…Liz…-saputala je Shila-ali se ona ni ne pomeri.
Liz!!!-prodrmala je-
Molim?!Sta se desilo?!-trgnula se Liz-
Ma nista-odgovorila je Shila-izvini sto te budim ali mislim da imas cas za 15 minuta.
A!Stvarno,ahh…zaspala sam ovde,-rekla je Liz zevajuci-
Previse vremena provodis ovde-rekla je Shila-uopste ne spavas,bolje se odmori malo posle casova,da imas snage za trening veceras.A ni ne stignes da ucis.
U pravu si-odgovorila je Liz-moram da pozurim,vidimo se Shila!
Da, vidimo se posle,cao!
Posto je Edi spavao,Shila pomisli da bolje da se iskrade iz sobe,pre nego sto se probudi,bolje da se odmara…
Ali taman kad je otvarala vrata,Edi se probudi…
Hej,Shila…otkud ti ovde?
E,cao Edi,kako si?-spetlja se Shila-
Ne bas najbolje,poludecu u ovom bolnickom krilu…madam Pomfry ce me zadrzati jos nekoliko dana.
Aha,mora da ti je dosadno-kaze Shila-evo donela sam ti neke domace zadatke I knjige,da ubijes dosadu.
Dobra ideja…
A I cokoladu-stavila je na stolic pored kreveta- stvarno pomaze.Hehhee…
Aa…Hvala…-rekao je Edi.
Svi su te pozdravili iz tima,I jedva cekamo da se oporavis-nasmejala se Shila-
Da, I ja-odgovorio je Edi-
E pa,dobro,moram da pozurim,cas ce uskoro da pocne…
Jel kod prof.Snejpa?
Da,strasno...
Ma samo opusteno-govorio je Edi-nemoj da se uvek nerviras zbog njega.
Necu.Ok,sad stvarno zurim,doci cu posle verovatno.-poljubila ga je u obraz-brzo se oporavi,nedostajes svima,cao!-I istrcala je napolje.

Ovo je stvarno bezveze,ali da nekazete da nista nepisem. :roll: Sad imam vise vremena kad sam bolesna.Hahahaa… :( Stvarno izvinite,ovo se ne poklapa sa zadnjim rp-om od Liz i inf-a,ali nisam videla. :? Poz
daj bre voodoo, opusteno
to su samo male razlike, nista bitno
jel ti bolje danas?

Jeste malo bolje... :roll: Kako si ti?
Moram da ozdravim do subote-sajam. :? Ili cu se obesiti!
Bas ste me obradovali sa ovim rp-ovima, :D idem da procitam.
ja sam odlicno, cak i vise nego odlicno
:D :D :D :D
 
evo jedne zanimljive gasine
mnogi veruju da ce Cho da umre u sestom delu, naime, odrzano je kladjenje i najvise njih je tipovalo na Cho
meni nikad nije ona pala na pamet, mada ne treba zaboraviti da je Rowling-ova rekla da Cho vise nece biti bitna u Harry-jevom zivotu
svi znao da se tesko odricemo ljubavi, stoga dolazimo na pitanje dal ce Rowling-ova biti spremna na sve kako bi opravdala svoju recenicu (gore navedenu)
takodje dolazimo i temu "veze" izmedju Harry-ja i Cho i pitamo se dal je veza uopste i postojala, Harry je nju voleo, ali je njegov mozak tako glup, da one ne zna sta hoce i da nema drugih ko zna gde bi on sad bio, takodje, ne verujem da je Cho stvarno volela Harry-ja, mislim da je htela vezu samo kako bi cula pricu kako je Sedrik umro iz prve ruke, a i njih dvoje nemaju mnogo toga zajednickog sem toga sto oboje igraju na poziciji tragaca
sta vi mislite o ovome?
 

Back
Top