Harry Potter Fan Club

  • Začetnik teme Harijeva sestra
  • Datum pokretanja
Liz skidaj se kada zavrsis sa inf-om (ili kako god se pise)pa da ti kazem kakvu sam glupost uradila. Ja sam bolesna i glupa i budala i sve najgore ,znas mislim da pothitno moram da smuam Mikija inace ne odgovaram za postupke koje budem ucinila u blizoj buducnosti , napomena: pozuri molim te !!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
-Edi!Tako mi je drago sto si se probudio!-Liz je bila presrecna i odmah ga je naglo zagrlila.
-Liz.Ovaj……
-O izvini.Nego zao mi je sto te je udarila.Stvarno da sam znala mozda bih bolje odreagovala.Mozda bi hi ja primila taj udarac.Edi stvarno mi je zao.-Liz je krenula mala suza niz lice i trudila se da je prekrije.
-Hej jer ti to places?
-Ja?Ne!Ovaj znas pobedio je Grifindor.Cim sam videla da padas sisla sam dole i odmah pored tebe je bila skrivalica tako da sam imala srece da je uhvatim.
-Aaaa…….
-pa valjda se neljutis?
-Ne!Zasto bih?Uostalom ti si jedina dosla da me posetis.
-Pa izgleda.Znas Edi bila sam ceo dan danas i juce pored tebe.Nekako mi je bilo draze da budem tu i taman sam prostudirala predvidjanja.
-Hvala Liz.Mnogo mi znaci.Nego hoces li mi reci sta je bilo u vezi predvidjanja?
-Pa recicu ti.Ali odmori se sada.-Liz je uzela knjigu i krenula da cita.Edi ju je neko vreme gledao.Izgledala ja vrlo posebno.Gledao ju je sve dok nije zaspao………..

Toliko od mene POZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
 
JOXI:
Liz skidaj se kada zavrsis sa inf-om (ili kako god se pise)pa da ti kazem kakvu sam glupost uradila. Ja sam bolesna i glupa i budala i sve najgore ,znas mislim da pothitno moram da smuam Mikija inace ne odgovaram za postupke koje budem ucinila u blizoj buducnosti , napomena: pozuri molim te !!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ma np
sredicu ja to kad dodjem :wink: :wink: :wink:
i ne salji toliko tuznih smajlija, nije valjda toliko crno
 
infidel:
JOXI:
Liz skidaj se kada zavrsis sa inf-om (ili kako god se pise)pa da ti kazem kakvu sam glupost uradila. Ja sam bolesna i glupa i budala i sve najgore ,znas mislim da pothitno moram da smuam Mikija inace ne odgovaram za postupke koje budem ucinila u blizoj buducnosti , napomena: pozuri molim te !!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ma np
sredicu ja to kad dodjem :wink: :wink: :wink:
i ne salji toliko tuznih smajlija, nije valjda toliko crno
veruj mi jeste
 
JOXI:
infidel:
JOXI:
Liz skidaj se kada zavrsis sa inf-om (ili kako god se pise)pa da ti kazem kakvu sam glupost uradila. Ja sam bolesna i glupa i budala i sve najgore ,znas mislim da pothitno moram da smuam Mikija inace ne odgovaram za postupke koje budem ucinila u blizoj buducnosti , napomena: pozuri molim te !!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ma np
sredicu ja to kad dodjem :wink: :wink: :wink:
i ne salji toliko tuznih smajlija, nije valjda toliko crno
veruj mi jeste
ajd siljni mi pp
mozda mogu da pomognem
 
Moze li mi neko reci gde mogu da skinem MSN M. pokusala sam ali nesto mnogo smara i nece da mi nasnimi na komp , ako neko zna nek mi da TACNU adresu
pozdrav

PS Inf, Liz te puno pozdravila i kaze da jedva ceka da te vidi :) :) :)
 
infidel:
Naravno da moze da nam se prikljuci, dajte podatke i odmah je ubacujem u rp
a sto se tice MSN messenger-a, sacekaj sec, samo da napisem sve i da proverim adresu

E hvala Inf!Ja sam napisala rp samo jos da ga posaljem a evo njenih podataka:

Ketrin Lorens
Visina:165 cm
Kosa:smedje plava,valovita
Oci:Plavo-zelene
Godine:13
Mesto rodjenja:London
Kuca:Grifindor
Omiljeni predmet:Briga o magijskim stvorenjia i predskazanja
Osobine:Pomalo tvrdoglava,uvek je spremna da da savet i pomogne,kvidic voli samo da gleda i plasi se visine,lako se zaljubljuje a jos teze odljubljuje,ima macku koja se zove Ket,drugovi je inace zovu Ket (skraceno od Ketrin)
Hobi-Obozava da pise pesmaricu i kao i njena drugarica Liz sklona je pisanju,pogotovo tuznih pesama
 
A evo jos jednom tabele likova:


Hans Mukon(kao i uvijek)
185cm
85 kg
duga bijela kosa i brada nosim stalno isto bijelo odijelo koje se ne prlja strucnjak za cini sa vatrom i breobrazavanje

Eddie Horlock ( glumi ga Infidel )
visina: 183cm
tezna: 67kg
kosa: duga, plava
oci: braon
mesto rodjenja: London
godine: 13
kuca: Revenklo
omiljeni predmeti - herbologija, napitci, preobrazavanje i istorija magije
Osobine: Obozava kvidic (London Wariors) i NFL (Green Bay Packers), (obozava devojke ) ovo se podrazumeva, lud je za krem-pivom
hobi - pise pesme, istrazuje biljke i napitke



Elishabeth (zovite me Liz)Roberts ( glumi je Elishabeth tj. ja )
visina:165 cm
kosa:stepenasto osisana,smedje-bakarno
oci: prozirno braon
godine:13
mesto rodjenja:London
kuca:Grifindor
omiljeni predmeti i osobine:Magijska stvorenja(njeni roditelji se time bave pa ih zato obozava),cini,napici, voli da pravi “cajanke”(mini zurke,sedeljke) i gleda u solju i gata(pomalo voli i predmet predskazanja)...I naravno obozava kvidic!Razmislja da se prijavi za poziciju tragaca u grifindorskom timu.Vrlo je lepa(cesto se zaljubljuje),dobra,ljubazna i svako moze da se osloni na nju kad im zatreba.
Hobi-Ima dara za pisanje knjiga i upravo zavrsava jednu


ime:Lisa Turner ( glumi je Sofffy )
Godine:13
Oci:nebesko plave
Kosa:crna(stepenasta do ramena)
Visina:175 cm
Tezina:65 kg
omiljeni predmet(i):predskazivanje,napici,kvidic i cini.
Mjesto rodjenja:Liverpool
igram Cuvara u kvidic timu svoje kuce,a to je (narafski) GRIFINDOR
Osobine:Lisa voli muziku("magicni trio"-hoorey!!! ),voli se sredjivati.skuplja slicice iz choko-zabica,nije sramezljiva niti je nista ne moze rastuziti,najveci uzor joj je njena tetka-hermiona vesli

Shila D. ( glumi je Voodoo dol )
godine: 13
boja kose: crna,jako duga
boja ociju: plave-kao more
visina: 172 cm
tezina: 60 kg
omiljeni predmet: napici
kuca: Revenklo
mesto rodjenja: Aberdin,Skotska...


ime: Eldorian Inglorion, Visokorodni Vilenjak ( glumi ga hit )
Godine: 16
Oci: sive kao sinje more
Kosa: duga i smedja
Visina: 182
Tezina: 70 (ali gotovo lak kao list)
Mesto rodjenja: Tirion na Tuni
Omiljeni predmet: odbrana od mracnih vestina
Kuca: Grifindor
Osobine: posebno voli more, nekad da samo posmatra talase koji se razbijaju o stene i obale i galebove koji krice i pozdravljaju nove brodove sa istoka. Ali takodje je veoma zainteresovan za nauku i stare vilovnjacke vestine i izradu dragulja. Posebno proucava Feanora u slobodno vreme i proces nastajanja Silmarila. Ne pise nikakve spise i knjige, to je vise Valandilova specijalnost i dar.
Najpribliznija materija njemu od svih predmeta na Hogvortsu su napici i pomalo herbologija, ali takodje obozava i odbranu. Totalni je antitalenat za kvidic.


ime:Eleonor Tunner ( glimi je Galathilien )
Godine: 13
Oci: plave
Kosa: talasasta, tezi ka kovrdzavoj, svetlo smedja
Visina: 162 cm
Tezina: 52
Mesto rodjenja: Wexford, jugoistocna Irska
Omiljeni predmet: Herbologija
Kuca: Grifindor


Ime i prezime:Amanda ( glumi je Tixi )
Godine:13
Boja kose:svetlo smedja,malo ispod ramena,kratke siske...
Boja ociju:braon
Visina:170 cm
Tezina:58 kg
Omiljeni predmet:odbrana od mracnih vestina i napici
Kuca: Grifindor
Ostalo: Ima sestru llenu(glumi je Ireth),koja je takodje u Grifindoru i mnogo lice ali nisu bliznakinje...Naravno voli kvidic i razmislja da se prijavi ove godine u tim.Voli da se zeza sa svojim prijateljima,da istrazuje o Voldemoru,da pise pesme...voli da voli

Ime i prezime: Ilena Roberts ( glumi je Ireth )
Godina: dvanaest i po
Boja ociju:smedja
Boja kose:Smedja, tezi ka plavoj, ravna, bez siski
Visina:168
Tezina:56
Omiljeni predmet: napici i briga o magicnim stvorenjima
Kuca:Grifindor
Mesto rodjenja: (po dogovoru)


ime:Viktorija ( glumi je November rain )
Godine: 13
Oci: krupne, smaragdno-zelene boje
Kosa: tamno smedja, duga, blago uvijena
Visina: 163 cm
Tezina: 53 kg
Mjesto rodjenja: London
Omiljeni predmet: cini
Kuca: Grifindor
Omiljeni predmet – cini, ali takodje voli istoriju magije
Osobine: Viktorija je drustvena I zabavna, ali I veoma osjecajna djevojka, medjutim rijetki su oni koji je razumiju…Iako mnogo voli svoje prijatelje, cesto pozeli da se skrije u neki kutak, sama, zarobljena u svojim mislima, da je svi ostave na miru…Ipak, voli da se druzi sa prijateljima, igra drustvene igre mada joj kvidic ne ide nikako…Cak ne voli bas ni da posmatra igrace dok igraju….



Valandil, ( glumi ga Feanor ) sin Ehtelina od Nartindada i bele gospe Nirdaniele od Tiriona, iako od roda sindara sa oceve strane, u potpunosti izgleda kao Noldor. Visok, crne i guste kose i pomalo kovrdzave sto nije tipicno za Noldore kao ni oci svetlo plave boje... Obozava muziku i pisanje, uziva u drvecu i vetru, od Valara najdodaniji je Ulmu sa kojim neprestano pokusava da ostvari kontakt od napustanja doma... Ljude smatra smesnim i cudnim, ali ipak sebi ravnima i sto je za njega najgore, primetio je da ih gleda sa postovanjem. Glavni cilj po dolasku u sadasnjost-naci Hobbite. Specijalnost-istorija srednje zemlje.


Ketrin Lorens
Visina:165 cm
Kosa:smedje plava,valovita
Oci:Plavo-zelene
Godine:13
Mesto rodjenja:London
Kuca:Grifindor
Omiljeni predmet:Briga o magijskim stvorenjia i predskazanja
Osobine:Pomalo tvrdoglava,uvek je spremna da savet i pomogne,kvidic voli samo da gleda i plasi se visine,lako se zaljubljuje a jos teze odljubljuje,ima macku koja se zove Ket ,drugovi je zovu drugacije Ket (skraceno od Ketrin)
Hobi-Obozava da pise pesmaricu i kao i njena drugarica Liz sklona je pisanju,pogotovo tuznih pesama
 
Evo malo rp-a

Liz je sedela na krevetu pored Edija citajuci knjigu.U tom trenutku neko je naglo otvorio vrata bolnickog krila.-Elishabeth!Liz tako mi je drago sto te vidim!
-Ket!Kad si stigla?!-Liz i Ketrin su se srdacno izgrlile.Edija je ta buka naravno probudila.Nije znao ko je ta devojka,nikad je nije video ali su se Liz i ona sigurno vec odavno poznavale.-Jao bas mi je drago sto si dosla!Hoces li biti u Grifindoru?
-Naravno!Zasto ne bih.
-Kako su ti tetka i sestra?
-Ma znas kako je to.Vec sam ti pricala.Za sada je sve u redu.
-E sad mi je lakse.Kako si putovala?
-Divno!Direktor je bas bio ljubazan.Pokazao mi je moj krevet i gde cu drzati stvari i tako.Nego ko je ono tamo?I zasto si ti u bolinickom krilu a nije ti nista?-Upitala je Ketrin cudno je gledajuci.
-Pa……Imali smo utakmicu kvidica i bladzerka je isla na mene i on me je spasao tj. primio udarac i eto sad je ovde.
-Aaaaaaa…………Mislis kao princ na belom konju?-Rekla je Ket zadirkivajuci je.
-Daj Ket ne glupiraj se cuce te.
-Da cujem sta?-Edi je naravno cuo celu pricu ali se pravio kao da se tek probudio.
-Nista Edi.Zasto si ustao?Treba da se odmaras.
-Daj Liz pocinjes da licis na moju majku.Vidis da mi nije nista jaooo……..-Edi je hteo da se ispravi ali je osetio bol u grudima.
-Vidis?Samo hocu da se oporavis.-Ket je bilo sve ovo vrlo zanimljivo.Nikad nije videla da je Liz tako reagovala u vezi nekog,pogotovo decaka.
-Edi ovo je Ketrin.
-Zovi me Ket.-Edi joj polako pruzi ruku jer nije mogao da se pomera.
-Ketrin je dosla iz Londona.Bice u Grifindoru.Znas ja i ona smo drugarice iz detinjstva.
-Aaaa……Okej.Ja sam iz Revenkla.
-A vi ste igrali utakmicu jedno protiv drugo?Pa si je zato spasao?
-Ovaj ja……
-Ket mislim da trebas da ides kod direktora.Ispraticu te.-Liz ju je povukla i onda su izasle napolje gde Edi nije mogao da ih cuje.
-Ti si izlapela!
-Ma daj samo sam se salila.E bas mi je drago sto cemo se ponovo druziti.
-Da!Otkad se nismo videle.Pre dve godine!
-E idem ja do direktora jos nesto da sredim i tako.
-Okej vidimo se na rucku.-Liz i Ketrin su se zagrlile i onda je Liz usla u bolnicko krilo.-Vidim vec da siris tracine kako sam tvoj princ na belom konju!-Rekao je Edi smejuci se.
-Molim?Edi cuo si sta smo pricale priznaj!
-Ne!Ovaj izvini Liz ali bile ste toliko tihe da prosto nisam mogao da vas necujem.-Edi je krenuo da se slatko smeje.
-Da tebi je to bas smesno!Ma nije bitno.Oticicu danas na duze vreme.Da li ce ti to smetati?
-Zasto?I ti treba da zivis svoj zivot a ne da sedis i da se dosadjujes pored mene.
-Ja se ne dosadjujem Edi.Znaci nece ti smetati?
-Naravno!
-Okej.-Liz je pomalo osecala da Ediju nije bas sve jedno sto ce ici ali morala je.Ipak ceo dan juce i danas je bila kod njega.Uostalom svratice uvece da ga malo poseti.

Toliko od mene Cmokic pozdrav
P.S.Eto htela sam malo da vas uvedem u lik Ketrin nadam se da nema problema ;-)
 
Ovo je moj rp.....

Ketrin je koracala hodnicima.Prolazila je pored mnogo nepoznatih lica koja su se okretala za njom. Ona je dosla iz druge skole I sada se boji da li ce je druga deca prihvatiti.
-Sve je tako veliko I porostrano – pomislila je , njena skola je bila znatno manja. Oko sebe je videla decu kako se uzurbano krecu ka velikoj sali pogledala je na sat I setila se da ovde rucaju ranije , brzo se popela u Grifindorsku kulu sa nemerom da se spremi za rucak . –Alo , TI , postala si uobrazena ! – viknuo je glas njoj veoma prepoznatljiv bila je to Liz koja je stajala u dnevnom boravku . – Cao Liz nisam te primetila, zar ti nisi u bolnickom krilu ? – Jesam ali sada je vreme za rucak a ja kasnim , a zasto ti nisi u velikoj sali ? –Pa je se zamislila I skroz zaboravila da vi rucate ranije – Rekla je Ket. – Pa pocni da se privikavas inace ostaces bez klope – Liz se nasmejala –Nemas pojma koliko mi je drago sto sada idemo zajedno u skolu – Ket joj je uzvratila osmehom I malo ju je bolje pogledala , iako su se vidjale samo na raspustima to je ipak bila ona ista Liz njena drugarica koju je toliko volela . – I meni je ali se malo plasim – zatim je Ket ispricala Liz o njenom strahu da je novi drugovi nece prihvatiti. Zajedno su se spustile do velike sale I sele za grifindorski sto. – Jeli ko je Edi , bas je fin – Ket je izenada postala znatizeljna. – Edi je ……. jedan moj poznanik – malo je pocrvenela a zitim stavila veliki zalogaj u usta . – Poznanik ? Mene si nasla a sedela si kod njega I pravila mu drustvo ceo dan I ko zna koliko pre mog dolaska , I sada mi kazes da ti je samo poznanik – Ket se vragolasto smeskala . –Dobro on mi je prijatelj . - Kerin ju je znacajno pogledala I rekla – Pa znas on ti je po mom misljenu drazi nego ostali , sta ti mislis ? – Ket se pretvorila u upitnik . – Cao Liz ko je to sa tobom – iznenada se pojavila Lisa . – Ovo je Ketrin ona je moja drugarica iz detinjstva dosla ja je iz druge skole – rekla je Liz veoma radosno , a Ket je ustala I rekla – Zovi me Ket drago mi je sto smo se upoznali – Lisa je prihvatila Ketinu ruku – I meni je , gde ti spavas – upitala je . –Pa pitala sam direktora de me pusti da spavam sa Liz u sobi posto nju veoma dobro poznajem - . – Stvarno to je bas super – Rekla je Liz –Znaci sada si samnom I Lisom u sobi – Ketrin se nasmejala , kao I Lisa – Znala sam da ce pre ili kasnije popuniti onaj krevet – Rekla je Lisa I sela za sto . Ket je na srecu zaboravila sta je pitala Liz tako da je ona sada mogla malo da predahne. Razmisljala je sta da keze Ket kada je jednom bude to isto upitala ali misli su joj lutale ka Ediju – Kako li je sada on? Mora da je sam ? Da li mu nedostajem? – mislila je u sebi I odlucila je da to vise ne moze da skriva u sebi sve ce ispricati Ket a ona ce sigurno znati da je posavetuje , ona je ipak drugarica koju poznaje od malena I sa njom je sve delila pa zato ovo nece moci da precuti I zadrzi samo za sebe. Cak ni Lisi nije nista rekla ali Ket je uvek znala da se nosi sa takvom vrstom problema i sigurno ce smisliti kako da joj pomogne. Sala se polako praznila I Liz je naglo ustala a Lisa I Ket su je zacudjeno pogledale – Idem do Edija da ga posetim – okrenula se I otisla. – Zar to nije cudno ceo dan je kod njega , napusta ga samo kada treba da jede I ide na casove , Liz nikad nije bila takva , sta se sa njom desava .- Ket se slatko nasmejala I pogledala u pravcu svoje drugarice I rekla Lisi – Znas Lisa nikad je nisam videla ovakvu ali ipak znam sta se sa njom desava – Ustala je I kerenula ka grifindorskoj kuli – Cao Lisa vidimo se na casovima – Lisa je samo zacudjeno posmatrala ledja svojih cimerki I nista joj nije bilo jasno. – Pogledala je Viktoriju koja je upravo zavrsila sa jelom I rekla – Cekaj idem I ja sa tobom - ………………

Nadam se da vam se svidja , uzmite u obzir da sam ja pocetnica , Pozdrav svima :D :D :D
 

Back
Top