Happy Hanukkah........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
si popio citroena???..........:per:

ajde, nemoj sada da smaras taba i da kukas na nepravdu......evo zali mi se coek , ne moze da zivi od tebe.......:roll:

Ша'е,
вуна, а ???
Зато Јом вози Субарута а ти Ситроена и то на лизинг ...
Чо'ек је фаца, а ти Дадо удиши испушне гасове ...
Он напише три речи, а ти би у фајт са свима ...
Пет поста па на клупицу, и нормално да ти је фрка ...
Угушио си и на Б92, и тамо те више не пуштају,
а логореичност мора наћи место ...

Него да се договоримо,
Ај'све лепо и паметно што би написао, гурни на блог,
а ја обећавам да ћу да читам и то да оверим коментаром ...

ФЕР - ПОНУДА
 
opet iste price???:roll:.........dokle , bre, mangupi na tastaturu???:rotf::rotf:

Koje iste price?ja zvah lika nije hteo!

A ti se ovde mangupiras shatro ne mozes da ga navatas,a u stvari ne zelis......da zelis ti bi ga pozvao,a ne ko yayara-pa znas ne mogu da te uhvatim :hahaha:

I sad ti glumis nekog mangupa.....sta je bilo,strefilo te to sto sam ti dao konkretan predlog,lakse ti je da se kurtchis ovako na nevidjeno?:hahaha::hahaha::hahaha:

Pogrbljeni kompjuteras,pa jos glumata real mangupa :hahaha::hahaha:
 
Ша'е,
вуна, а ???
Зато Јом вози Субарута а ти Ситроена и то на лизинг ...
Чо'ек је фаца, а ти Дадо удиши испушне гасове ...
Он напише три речи, а ти би у фајт са свима ...
Пет поста па на клупицу, и нормално да ти је фрка ...
Угушио си и на Б92, и тамо те више не пуштају,
а логореичност мора наћи место ...

Него да се договоримо,
Ај'све лепо и паметно што би написао, гурни на блог,
а ја обећавам да ћу да читам и то да оверим коментаром ...

ФЕР - ПОНУДА

mar com.............duhaj.........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
ne bre mito........samo za najvece praznike priznatih verskih zajednica u srbiji......

red je, komsijama , sunarodnicima , braci i sestrama da pozelimo srecnu hanuku, ko sto i oni nama cestitaju bozic ...........sto si bre, uskogrud, ,ko da si se rodio sa kokosijim prsima???:mrgreen:

Је л' ? Нисам никада видео на овом пдф да неки отвори тему СРЕЋАН ПРАВОСЛАВНИ БОЖИЋ или УСКРС ...:roll::roll::roll: а ти овим шлихтањем изгледа верујеш да ћеш добити неку мрвицу од профита... погрешна процена...:cool:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Је л' ? Нисам никада видео на овом пдф да неки Чивутин отвори тему СРЕЋАН ПРАВОСЛАВНИ БОЖИЋ или УСКРС ...:roll::roll::roll: а ти овим шлихтањем изгледа верујеш да ћеш добити неку мрвицу од профита... погрешна процена...:cool:

pa nisu do sada navracali na forum......ostvario sam kontakte , preko Znojavog kada je bio u Izraelu:rotf:.......i sada ce redovno da nam braca judeji cestitaju pravoslavni nam bozic i prvi maj , praznik rada.........:super:
 
sto??.......jel zabranjeno biti srbin , a judeista??:eek:
Србин-Јудејиста? Из које ли је то идеолошке радионице кованица? Да није НСП, нове речи, нове одреднице, нове неслане пошалице и сл...?

Замисли Норвежанин-африканац, да није слична глупост?
 
Је л' ? Нисам никада видео на овом пдф да неки Чивутин отвори тему СРЕЋАН ПРАВОСЛАВНИ БОЖИЋ или УСКРС ...:roll::roll::roll: а ти овим шлихтањем изгледа верујеш да ћеш добити неку мрвицу од профита... погрешна процена...:cool:
Да ће добити, нема дилеме ...
Питање је ШТА и КАД ????
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Србин-Јудејиста? Из које ли је то идеолошке радионице кованица? Да није НСП, нове речи, нове одреднице, нове неслане пошалице и сл...?

Замисли Норвежанин-африканац, да није слична глупост?

pa jel to znaci da srbim mora da bude pravoslavac???:eek:

inace, BTW......da te informisem , posto je dugogodisnja klaustofobija ostavila traga .......da postoje gomila afrikanca koji imaju norvesko drzavljanstvo , i samim tim su norvezani...

ali , kako ti to da razumes , kada je Jagodina centar sveta za takve ko ti??:think:
 
Је л' ? Нисам никада видео на овом пдф да неки Чивутин отвори тему СРЕЋАН ПРАВОСЛАВНИ БОЖИЋ или УСКРС ...:roll::roll::roll: а ти овим шлихтањем изгледа верујеш да ћеш добити неку мрвицу од профита... погрешна процена...:cool:
Како није? А 1944. Черчил-Рузвелтово ''савезничко и спасносно'' бомбардовање на Васкрс, са бомбама са натписом ''хепи истер''? Па нато агресија и слично?

Једни је проблем што ми Срби-''Србаисти'' не схватамо, да су нам они тиме помогли и да нам мисле добро.

Шта зна дете шта је тепих или касетна бомба, битно је разумевање и ''љубав''.
 
Како није? А 1944. Черчил-Рузвелтово ''савезничко и спасносно'' бомбардовање на Васкрс, са бомбама са натписом ''хепи истер''? Па нато агресија и слично?

Једни је проблем што ми Срби-''Србаисти'' не схватамо, да су нам они тиме помогли и да нам мисле добро.

Шта зна дете шта је тепих или касетна бомба, битно је разумевање и ''љубав''.

Yebote, al kukate , ko ona narikacha kalimero........gori ste i od njega...:roll:

ko da su samo srbi bombardovani u istoriji, pa cvilite li cvilite, ko plachipichke.......:roll:

sta bi radili da su vas sravnili sa zemljom kao saveznici drezden ???........kukali bi i nosili crne marame i na plazu yebote.......nema vecih kukavaca od srba , keve mi.......:rtfm:
 
Ша'е,
вуна, а ???
Зато Јом вози Субарута а ти Ситроена и то на лизинг ...
Чо'ек је фаца, а ти Дадо удиши испушне гасове ...
Он напише три речи, а ти би у фајт са свима ...
Пет поста па на клупицу, и нормално да ти је фрка ...
Угушио си и на Б92, и тамо те више не пуштају,
а логореичност мора наћи место ...

Него да се договоримо,
Ај'све лепо и паметно што би написао, гурни на блог,
а ја обећавам да ћу да читам и то да оверим коментаром ...

ФЕР - ПОНУДА

Jomini je ličnost koja je izašla iz forumskih okvira. Čak postoje grafiti o njemu po varoši... doduše ja ih nisam video, al mi Weishaupt juče rekao preko fona...
 
Yebote, al kukate , ko ona narikacha kalimero........gori ste i od njega...:roll:

ko da su samo srbi bombardovani u istoriji, pa cvilite li cvilite, ko plachipichke.......:roll:

sta bi radili da su vas sravnili sa zemljom kao saveznici drezden ???........kukali bi i nosili crne marame i na plazu yebote.......nema vecih kukavaca od srba , keve mi.......:rtfm:
Зато ти и ниси Србин . Сметају ти србске болне ране од ''тазе савезника''.

А за ово Србин-Јудаиста, вероватно ћеш добити тапшање по рамену .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Србин-Јудејиста? Из које ли је то идеолошке радионице кованица? Да није НСП, нове речи, нове одреднице, нове неслане пошалице и сл...?

Замисли Норвежанин-африканац, да није слична глупост?

Evo ja, Srbin sa žešćim pedigreom od 95% ovih na forumu, a cionista sam!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top