Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da jer će kum(a) biti i tu za to dete da ga hrani, presvlači, vaspitava, odgaja, itd. :mrgreen:
Eeee, ... gde je meni bila kuma?!
twitch_2_by_mirz123-d4hdenc.gif

Dvaput je omasila!
kez_12.gif


I ostadoh sam.
sorry.gif
 
Poslednja izmena:
Slažem se sa ovim.
Nekako mi je malo debilno ne nazvati dete lepim i manje više internacionalnim imenom, jer valjda treba imati u vidu da će dete putovati, živeti možda negde u inostranstvu itd.

- - - - - - - - - -



Takvi muškarci mogu da mi poližu goozicu i ljube zemlju po kojom hodam :zaljubljena:
JA biram ime, a tatini predlozi se rado uzimaju u obzir ako mi se svide :aha:

bulšit...nema ništa iritantnije, i žalosnije od toga...npr. nazvati dijete recimo Jevrejskim imenom David...ili drugim stranim imenima...Hrvati su prvaci u tome, a evo i u Srbiji se pojavio taj užasni trend...
uglavnom je riječ o roditeljima, teškim kompleksašima..
samo pravoslavna imena dolaze u obzir, na ovom podneblju...:kafa:
 
bulšit...nema ništa iritantnije, i žalosnije od toga...npr. nazvati dijete recimo Jevrejskim imenom David...ili drugim stranim imenima...Hrvati su prvaci u tome, a evo i u Srbiji se pojavio taj užasni trend...
uglavnom je riječ o roditeljima, teškim kompleksašima..
samo pravoslavna imena dolaze u obzir, na ovom podneblju...:kafa:

Malogradjanstina i nedostatak samopostovanja. Nusic je to odavno objasnio.
A onda tako malog Leona upisu na engleski sa godinu i po, i on siroma, prica na engleski, ali pertle ne zna da veze ni u sedmoj godini, a pelene nosi do trece...:)
 
Malogradjanstina i nedostatak samopostovanja. Nusic je to odavno objasnio.
A onda tako malog Leona upisu na engleski sa godinu i po, i on siroma, prica na engleski, ali pertle ne zna da veze ni u sedmoj godini, a pelene nosi do trece...:)

e to...
zato smo i propali, i treba da propadnemo...
malo koji Rus svoje djete imenuje stranim, (pogotovo zapadnim imenom)
 
Zene koja vam omiljena boja laka za nokte?

Trenutno

Dont' know...beets me
Topless and bare foot
Have a hearing problem
..
i Size matters

anigif_enhanced-buzz-23548-1390439137-6.gif


E, da promenite pol - kako bi se zvale?

Jesus, Jesus Christ, Jesus Christ Superstar

Kada ste u neformalnoj komunikaciji i hocete da budete ubedljive,
ubacujete li izmedju reci izraz "jebbote" - pa jebbote, daaj jebbote,
ama jebbote, vidi jebbote....?
One sto to inace rade a ne izggovore, neka cute.!!!

Koristim izrat "mumamu"...pa mumamu, daaj mumamu, ama mumamu, vidi mumamu..
 
bulšit...nema ništa iritantnije, i žalosnije od toga...npr. nazvati dijete recimo Jevrejskim imenom David...ili drugim stranim imenima...Hrvati su prvaci u tome, a evo i u Srbiji se pojavio taj užasni trend...
uglavnom je riječ o roditeljima, teškim kompleksašima..
samo pravoslavna imena dolaze u obzir, na ovom podneblju...:kafa:

Pa to važi za vas koji ste i dalje u "majci" Srbiji :lol:
Mi koji nismo, nas baš zabole dal je ime pravoslavno ili koje god., bitno je pametno izabrati a ne držati se nekog nacionalizma i lažnog patriotizma ko pijan plota :manikir:

- - - - - - - - - -

Di li ste (ako ste u stabilnoj vezi) pocele postepeno da ukidate ili izbegavate neke "muske nagradice", tipa felatio i slicno?

Od kad je felatio muška nagradica?! :zcepanje:
Eeee brale moj, sa kakvim si ti bre devojkama to bio??? :lol:
 
Pa to važi za vas koji ste i dalje u "majci" Srbiji :lol:
Mi koji nismo, nas baš zabole dal je ime pravoslavno ili koje god., bitno je pametno izabrati a ne držati se nekog nacionalizma i lažnog patriotizma ko pijan plota :manikir:

Mesas pojmove.
Onako tipicno zenski:), da se cak i meni cini nemoguce da ti objasnim, iako je tema jedna od mojih omiljenih.
 
Di li ste (ako ste u stabilnoj vezi) pocele postepeno da ukidate ili izbegavate neke "muske nagradice", tipa felatio i slicno?

Nikad to ne izbegavam, jer ne doživljavam to kao nagrađivanje, već deo obostranog uživanja.
I šta znači to da ako si u stabilnoj vezi, oral postane izlišan?
Ne verujem da se dok god prostoji ljubav, strast i privrženost, bilo kakav vid uživanja "ukida" ili postane suvišan.
Kad to nastupi...zasićenje polako bledi sve ovo gore nabrojano, a onda treba osvežiti međusobni odnos, potruditi se malo...
 
Nije, ali srećom još to nisam imala prilike da čujem.


Kod mene sad doso coek da sveti vodicu i opleo kako mu neko dao da pije meku rakiju a on provalio. Kaze reko coveku, da citiram: "Moja popadija ispisa jacu od ove majku mu hebem." itd.

Elem. Jel vam do sad u zivotu ikada palo na pamet da se zamonasite?
Da li i koliko cesto postite?
Kada ste poslednji put otisle u crkvu?
Sta ste radile juce oko 5 popodne?
 
Kod mene sad doso coek da sveti vodicu i opleo kako mu neko dao da pije meku rakiju a on provalio. Kaze reko coveku, da citiram: "Moja popadija ispisa jacu od ove majku mu hebem." itd.

Elem. Jel vam do sad u zivotu ikada palo na pamet da se zamonasite?
Da li i koliko cesto postite?
Kada ste poslednji put otisle u crkvu?
Sta ste radile juce oko 5 popodne?

Nije.
Dva puta godisnje.
Pre neki mesec.
Nista zanimljivo.
 
Mesas pojmove.
Onako tipicno zenski:), da se cak i meni cini nemoguce da ti objasnim, iako je tema jedna od mojih omiljenih.

Nisi mi neki predsednik odeljenja onda ako ne možeš se izboriti sa jednom "tipičnom" ženskom :lol:

mješa, tako je dobro izmješala, da bi se mogla napraviti mješana, šarena salata...

I to sam ih goozicom pomešala i dodala sira, napravila šopsku :lol:
 
Nisi mi neki predsednik odeljenja onda ako ne možeš se izboriti sa jednom "tipičnom" ženskom [emoji38]



I to sam ih goozicom pomešala i dodala sira, napravila šopsku [emoji38]
Sve ima dve strane. Krajnost, ni u jednom ni u drugom pravcu, ne valja. U ovom slucaju, jedna krajnost je pokondirenost i samonegacija.
Sto se tice samog imena, ukoliko je srpsko, pravoslavno, ta cinjenica ne ukazuje, sama po sebi ni na sta lose. I moj ce sin nositi ime koje ima neku simboliku koja je u duhu naseg naroda, familije, vere, sto ne znaci da sam lazni patriota. To je licno pitanje, i cak nema nikakve veze sa patriotizmom.
 
Sve ima dve strane. Krajnost, ni u jednom ni u drugom pravcu, ne valja. U ovom slucaju, jedna krajnost je pokondirenost i samonegacija.
Sto se tice samog imena, ukoliko je srpsko, pravoslavno, ta cinjenica ne ukazuje, sama po sebi ni na sta lose. I moj ce sin nositi ime koje ima neku simboliku koja je u duhu naseg naroda, familije, vere, sto ne znaci da sam lazni patriota. To je licno pitanje, i cak nema nikakve veze sa patriotizmom.

Ok, slažem se da je lično pitanje.
Moje dete je napravljeno u Kini, rodila se u Beogradu a živi u Beču. Drugo sad napravljeno, biće rođeno i živeće u Beču :lol: Tako da ako ćemo po simbolici koja je u duhu našeg života - ime može da bude internacionalno, dok god mi se sviđa dobro je :ok:
Ali lepo si rekao... to je lična stvar i lični izbor :aha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top