Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I nije bas toliko neverovatno.
a) prednost vadjenja jaja iz vrele vode je u brzom susenju,
b) uglavnom ih koristim za ishranu psa, a za moju je samo za svaki slucaj, da moze da se nadje,
c) nikada nije u pitanju serpica nego serpekanja, te mi je komplikovano da praznim vrelu vodu itd.

Dakle, nije mi o glavu, nego sam mislio ako moze da se jednostavno ohlade u vec postojecoj vodi, rizikovao bih brisanje.
Ovako mi je suvise komplikovano za mozda po neko jaje od 15+ komada.
Oh__You___Smiley_by_Mirz123.gif

Врела вода се не празни него се преко лончета, шерпе, шерпекање сипа хладна. Желиш ли још неки савет?
 
Zamolila bih te kao sto sam te vec zamolila da prekines da dovodis korisnike u zabludu,
cime krsis Pravilnik i da ne pises gluposti o promeni pola i kako si zarobljena u telu zene..

Kakve gluposti Nina, pa to nisu gluposti, to su strasne stvari. Meni je sad jako neprijatno sto me ti ne prihvatas ovakvog i osecam se odbaceno. Korisnici znaju ko sam. Slao sam im reputacije, ppove i kacio sam dva puta sliku. Tako da su manje vise svi obavesteni. Ja se moje proslosti ne stidim, ali te stvarno molim da zbog nje ne ispasta moja forumska sadasnjost i da moja osecanja ne nazivas glupostima. To me povredjuje.
 
Kakve gluposti Nina, pa to nisu gluposti, to su strasne stvari. Meni je sad jako neprijatno sto me ti ne prihvatas ovakvog i osecam se odbaceno. Korisnici znaju ko sam. Slao sam im reputacije, ppove i kacio sam dva puta sliku. Tako da su manje vise svi obavesteni. Ja se moje proslosti ne stidim, ali te stvarno molim da zbog nje ne ispasta moja forumska sadasnjost i da moja osecanja ne nazivas glupostima. To me povredjuje.

Necemo da se raspravljamo na temi..Upozorena si
 
ma što je bitno, zezamo se i svi znaju

izgleda da jedino ja ne znam..:think:
a cakana je ova mala bila, jest da ima par gadnih mana, ateista je, sluša tamo neki šugavi led cepelin...ali fine joj sličice...

- - - - - - - - - -

Nema sta da mi objasnjavas..Procitaj Pravilnik..Do pre par dana, korisnici nisu znali da ti je prethodni nik bio Atavizam, dok nismo to objavili.

ja tek sad...:lol:

- - - - - - - - - -

ma gdje vi to objavljujete, jel imate neku oglasnu tablu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top