Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да ли вас плаши што изгледа почиње рат у Македонији?

- - - - - - - - - -

Или мислите да неће бити озбиљног рата или вас то уопште не брине?
plasi me sto nisam prvo pomislila ne na jadne ljude i njihova stradanja, nego na to kako cu na more u grcku
stoka samoziva.
 
Kako ste danas? :kpozdrav:
Jel i kod vas pirka vetrić?
Jel vam smeta polen?
Jeste li na nešto alergične?
Gde i sa kim bi provele prijatan prolećni dan bez obaveza?
Kada ste poslednji put otišle iz države u kojoj živite?

Hvala na pitanju, dobro
Pirka
Ne smeta
Nisam
U setnji sa jednom osobom muskog pola
Pre par meseci

- - - - - - - - - -

parfem ili 101 ruza, cemu bi se vise obradovale? (ne moze oba, mnogo skupo)
Ruzi i ne mora da bude 101,moze i samo jedna ali zuta..:D
 
plasi me sto nisam prvo pomislila ne na jadne ljude i njihova stradanja, nego na to kako cu na more u grcku
stoka samoziva.

pa svi smo takvi.juce bas pricam komsiji kako kad sam bila sa skolom i svojom decom na zimovanju,jedno dete palo sa 3 sprata sa gilendera i ostao je nepokretan.moja deca su isto tada trcala po hodnicima,a ja bila u sobi.taj trenutak kad sam saznala da nisu moja deca...
strasne su to stvari...al valjda je to sve ljutski
 
Zašto tako?
Jeste li se oko nekog dečka pokačile? :lol:

Reče mi prijateljica jednom prilikom da žene ne vole kada njihova drugarica kupi i obuče istu garderobu kao i one? Jel to istina? :think:

Čuj, da se sa drugaricom pokačim oko dečka, ccc :lol: Vidi, to je za nas gimnazijalke bio totalni treš, ono, deplase, degute :cool: Nemoj se vređamo.
E sad na drugo pitanje neću da ti odgovorim:rotf:
 
a sta mislis dal vole kad je njihova drugarica jahala njihovog eksa pre i posle nje. po mom skromnom izguzdvu to najvise mrzu a ne znam zdo.

Možda ne mrze jedino u onim filmovima kad ih lik obe šutne pa se one udruže da mu vrate milo za drago.
A u praksi, ne znam. Nije me jahala nijedna njena drugarica ni pre ni posle, pa ne mogu da pričam :confused:

- - - - - - - - - -

Čuj, da se sa drugaricom pokačim oko dečka, ccc :lol: Vidi, to je za nas gimnazijalke bio totalni treš, ono, deplase, degute :cool: Nemoj se vređamo.
E sad na drugo pitanje neću da ti odgovorim:rotf:

A jes, nego si valjda stalno birala drugarice koje ne vole iste stvari ko ti da do toga ne dođe. Tipa ona voli lepuškaste, ti voliš ružnjikave. Ona depilirane, ti drvoseče. Ili obrnuto. Jel da da sam u pravu? :per:
Znači istina je! :lol:
 
Да ли вас плаши што изгледа почиње рат у Македонији?

- - - - - - - - - -

Или мислите да неће бити озбиљног рата или вас то уопште не брине?

samo mi sad fali jos i neki rat, pored svih licnih problema. msm, samo da se ne prosiri kod nas, za ostalo me briga iskreno.

- - - - - - - - - -


nadam se.

- - - - - - - - - -

volim ja makedonsku muziku i sve je to super, ali nisu ni oni bili uz nas nikada...realno. i smao mi da se nista ne mesamo, nego da cutimo i kuliramo.
 
Visok sam metar i osamdeset.:D

Nisam rekla porasti nego odrasti.

- - - - - - - - - -

Да ли вас плаши што изгледа почиње рат у Македонији?

- - - - - - - - - -

Или мислите да неће бити озбиљног рата или вас то уопште не брине?

Ne plasi me.
Nece biti rata, a i da bude ne brine me jer ne mogu nista da uradim po tom pitanju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top