GuDra....

Licno sam za legalizaciju marijuane. QUOTE]


Daj čoveče o čemu pričaš
Marihuana je opasnija po čoveka od najčistijeg Kokaina ,
Šta je Marihuala, isto što i cigare, a cigare su najveće zlo čovečanstva, jer to je jedini porok koji druge truje, iako ga taj ne koristi.Ja sam za zabranu samo cigara koje proizvode dim, sve ostale opijate u vidu praška, tečnosti sam za legalizaciju.
 
Licno sam za legalizaciju marijuane. QUOTE]


Daj čoveče o čemu pričaš
Marihuana je opasnija po čoveka od najčistijeg Kokaina ,
Šta je Marihuala, isto što i cigare, a cigare su najveće zlo čovečanstva, jer to je jedini porok koji druge truje, iako ga taj ne koristi.Ja sam za zabranu samo cigara koje proizvode dim, sve ostale opijate u vidu praška, tečnosti sam za legalizaciju.

Sve praskaste droge dovode do jake zavisnosti i do jakih osteenja nervnog sistema. Vutra ne. I, ne smatram da bi se vutra trebala pushiti svugdje, nego odredjenim mjestima, i da na ta mjesta dolaze ljudi koji su s tim upoznati... Tako.
 
Sve praskaste droge dovode do jake zavisnosti i do jakih osteenja nervnog sistema. Vutra ne. I, ne smatram da bi se vutra trebala pushiti svugdje, nego odredjenim mjestima, i da na ta mjesta dolaze ljudi koji su s tim upoznati... Tako.

Da li smeta mene kada se ti recimo drogišaš praškastim drogama sedeći metar od mene ? Neee, u čemu je moj problem sa tvojim porokom kad mi ne smeta? Nijedan
Dali mi smeta kad pušiš marihuanu i care na metar, dva, pet od mene ? Daaaa. O čemu da pričamo dalje, o ozonskoj rupi A?
 
Da li smeta mene kada se ti recimo drogišaš praškastim drogama sedeći metar od mene ? Neee, u čemu je moj problem sa tvojim porokom kad mi ne smeta? Nijedan
Dali mi smeta kad pušiš marihuanu i care na metar, dva, pet od mene ? Daaaa. O čemu da pričamo dalje, o ozonskoj rupi A?

Pricamo treba li se dozvoljavati uzivanje droga. Ja i dalje mislim da ne treba bez obzira na ovo sto ti pricas. Jer, ti ne vidis citav lanac posledica koje iz toga proizilaze. To sto TI ili drugi pojedinac nece biti ometan, to je najmanji problem, jer se uvijek moze ustati i otici. O tome pricam. I o ovome se ne moze raspravljati na nivou osnovne skole!
 
Hemijske droge-ne. Ko hoce da ih uziva samo napred, ali kada bi se legalizovale drustvo bi se promjenilo evolucijom u prasak od uzimanja istog. Bilo bi glava puna tripova kao mandrak trikova. jA SAM ZA LEGALIZACIJU MARIHUANE.
 
Pricamo treba li se dozvoljavati uzivanje droga. Ja i dalje mislim da ne treba bez obzira na ovo sto ti pricas. Jer, ti ne vidis citav lanac posledica koje iz toga proizilaze. To sto TI ili drugi pojedinac nece biti ometan, to je najmanji problem, jer se uvijek moze ustati i otici. O tome pricam. I o ovome se ne moze raspravljati na nivou osnovne skole!

Pričaš koješta, nemaš argumente nikakve, a ovo gore što sam pocrveneo je crni biser.
Šta kažeš, kad neko puši negde mi možemo da odemo, pa jeste, možemo, ali kad smo u njegovom stanu, posedu. A ta kad to radi na javnom mestu, tudjem stanu, prostoriji, i odatle moramo da bežimo, jer bože moj čovek treba da puši.
A što ta bahata pušačka spodoba ne bi otišao, kad meni recimo smeta, no ja moram da idem?
Ti nastupaš u ovoj dioskusiji ko portparol Filipa Morisa bogte.
 
Naravno slabost, a bolje reći izbor...šta briga drušvo što se neko drogira.
To je isto kao da se neko sekira za gradjanina koji jede previše masnu hranu.
Meni su narkomani omiljena grupacija, koja nikome ne čini zlo sem sami sebi.
Za razliku od kriminalnih pušača.

Narkoman u radnom odnosu? Možda oni koji duvaju.Po tebi su oni pravi hrišćani.Boga spoznaju samo oni koji se izleče.Inače ovisnost je bijeg od stvarnosti.Ipak nismo u Holandiji mada mislim da oni naplaćuju porez ili slično jer zašto bi dozvolili prodaju droge na ulici koja nije trava.
 
Само још да дође МителТител,
па да екипа буде комплетна ....

:dash::dash::dash:

ae povuci jednu _______ da ti bude lepo :super: :rotf:

11037130939497756613113.jpg



zaebavamo se sto sve primas k srcu :roll: uostalom ja sam se izjasnio par postova gore sta mislim o tome...
 
A što bi ti da tebi ugađamo.Inače jaki su ti argumenti:narkomani kradu jer nema para da se dođe do droge,ubio bi taj i rođenu mater.Evo alkosima nitko ne brane da piju pa ne rade samo saobraćajke.
 
Бооооооооже...
Молим те, Боже, претвори сав овај снег у ко-ка-ин...
Да га шмрчем цели дан и нооооооооћ...
Молим те, Боже...

:udriglavu:
 
Besmisleno je pricati o ovome sa "neznankom".. Jer, njemu je ocigledno najveca briga da, ako se sve droge legalizuju, njemu dim od vutre ne ulazi u nozdrve. Meni totalno banalna stvar, i rekao bih svim iole racionalnim forumasima. Jednostavno ne prihvata da mnogo veci problemi mogu doci od jacih droga, nego od toga dima od marijuane. Stoga, nemam sta vise da kazem ovdje, ne znam ni zasto sam uopste pocinjao raspravu sa njim. Mislis li ti da je drzavni problem to sto tebi koji se zadesis na mjestu dje se "vari" udje dim u nos? Bole tuki drzavu za to. I mene takodje. I sve ostale. Stoga, moras ti malo da shvatis, a ne stalno govoris o argumentima. Jos mi se cini ni da ne znas sta zapravo argument znaci. Jer, ti niti jedan naveo nisi. Pozdrav.
 

Back
Top