Gubljenje nevinosti!

Sa koliko godina ste izgubili nevinost?Pitanje i za muške i ženske.Ja ću prvi.Imao sam 16 godina!;)

16, ona me zvala da joj pokažem matematiku a onda rekla onako obučena da su joj matori na placu.
Sedeo sam zbunjen na krevetu a ona me je munjevito otkopčala.
Tragikomična scena devojke koja je želela da oseti muški polni organ a bez da se prvo malo ljubi...
To su godine kada ti je dovoljno da vidiš i ocrtavanje sisa ispod njene majice tako da nije bilo potrebe da se ona skine prva :lol:

Jedini problem je bio što sam se razočarao u osećaj - nije kako sam zamišljao :lol:
 
1.4.1994
12 : 22 : 32,33,34,35....
sunce sija, mirno je i bez vetra. popodne moguca kratkotrajan kisa
28C u hladu
soba je bila 3x2.75m, tri fotelje, roze carsaf pre krvav posle dcve cigarete i loza
sta sam zaboravio a da one grozne zelene roletne su bile spustene pa nisam video ni sta ni s kim i tako
 
Imam preko 20 godina, jos uvek sam nevina i ostacu dok se ne udam. Mozda se desi sutra, mozda i za 10 godina, ali tek, kada se udam, moj muz ce moci da zna da se nisam vucarala sa svim i svakim, vec da sam samo njegova i samo njemu verna.
U kojem si ti vijeku zalutala? :lol:
Samim tim sto imas dvadeset godina, ocekujes da ce tvoj vrsnjak izlaziti sa tobom, i ozeniti te a da ne spavate, pa posle koliko vremena ces se vjencati? :think:
Treba da znas da je vodjenje ljubavi nije obaveza, nego iskaz ljubavi, i to se desi ne planirano, i kada dovoljno vjerujes i volis momka..
Nesto mi tu nije logicno, :tajna: mada te koje ovako pricaju su najgore..
P.S. I ne mora da znaci da si se vucarala sa svim i svakim, ako spavas sa momkom kojeg volis, prije braka.. :cao:
 

Back
Top