Gubljenje nevinosti!

...nevinost u nekim godinama ili povezana sa godinama je zaista problem i tesko je o tome jer , sta je to nevinost...nemati ili neostvaren sex a sve ostalo je bilo i biva...zar je to nevinost . Nevinost je ,po meni, sve sto jedna osoba cuva za nekog koga jos nema i nema nikakve veze sa deflorom i de-molom...nevinost pocinje a, ne zavrsava se ...imati nekog 5.godina u cvrswtoj vezi i razici se je neudatost i neobiljezenost a biti mjesec dana u braku i razici se e, to je obiljezenost ...komedija koja je veca tragedija od Sofoklovih i Euripidovih...
 
Sjecam se kao da je juce bilo u moru ljeskovine kroz koju smo se provlacili da dodjemo do ono malo zelene trave sjecam se da sam samo govorila -------------------> joj necemo valjda ovde sta ako ima zmija? a on me onako uhvatio oko struka i sapnuo mi na uvce ---------> ima zmija mala moja al je pitoma nece te ujesti............zatim me je ljubio dok je jednom rukom zadigao lanenu haljinicu i zakacijo palcem rub mojih gatjica sva sam bila impreionirana i iskreno rekla ------------> udarila mi je vrucina tamo dole hocu da izludim:eek:


nego da ne davim vise imala sam oko dvadesetak godina dobro devetnest ipo ali tu je to
Meni se q ukrutio od ove priče:rumenko:
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Da li "nevinost" devojke definišemo kao period pre prvog sexa, ili fizički - kao očuvan himen? U slučaju da je ovo drugo u pitanju, evo alternativnog načina za "gubljenje nevinosti" (ako je verovati onoj koja je to ispričala):
dok je još bila klinka, trčala je sa društvom negde napolju, saplela se, nezgodno pala niz neku nizbrdicu, ugruvala se prilično, zbog bola koji se javio dole pregledao ju je lekar i konstatovao - da je himen pukao... :kafa:
Da li da joj verujemo? :think: :whistling:
 

Back
Top