Grupa C (Slovenija, Alzhir, Sad, Engleska) - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ko prolazi u sledeću fazu takmičenja (svako glasa za 2 tima)?


  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .
Čuj - fer? Ja bih onom mafijaškom cirkuzantu od matorog perverznjaka iscedio i poslednju paru koju ima.

Što se tiče tekme, očekivao sam dosta više od Engleza, ili bolje rečeno, od Kapela. Baš su mršavo delovali.

Kad su igrači u pitanju, Džerard odličan u prvom, videlo se da ga je ponela čast nošenja kapitenske trake, ali u drugom ga nigde nije bilo, čak je veći deo bio zabetoniran negde na poziciji levog halfa, pojma nemam zašto.
 
Čuj - fer? Ja bih onom mafijaškom cirkuzantu od matorog perverznjaka iscedio i poslednju paru koju ima.

Što se tiče tekme, očekivao sam dosta više od Engleza, ili bolje rečeno, od Kapela. Baš su mršavo delovali.

Kad su igrači u pitanju, Džerard odličan u prvom, videlo se da ga je ponela čast nošenja kapitenske trake, ali u drugom ga nigde nije bilo, čak je veći deo bio zabetoniran negde na poziciji levog halfa, pojma nemam zašto.

Sva sreća pa tebe niko ne pita.:hahaha::mrgreen:
Šalim se.;)
 
Johnson i Lennon strasni igraci...Steta sto nije imao ko da iskoristi njihove prodore i centarsuteve...Runi tanak,Lampard 0,kao i Heski...Ameri se pokazali kao neugodna ekipa,pozrtvovana,sa brzim i neugodnim napadacima...Steta sto je Donovan igrao defanzivnije,inace je moglo svasta da bude...I zaista,sta rade ovi Englezi sa golmanima?:dontunderstand: Prvo je bio onaj blesavi Siman,pa Robinson,sad ovaj Grin :mrgreen: Hauard moze da im drzi lekcije 'ladnjaka :worth:
 
Poslednja izmena:
Hahahaha, Englezi već kipe. :D

qd3rc.png


nYh43.png


image.php
 

Back
Top