Grb i zastava Vojvodine?

g10.gif

ovo je stari iz 1848 .
vojvodina.jpg

a ovo je novi koji sada vazi
 
Kojim razlogom...ozbiljno te pitam ?:think:


Zнам шта ћеш одговорити,али.....:roll:

Забранила бих насељавање румуна у СРБИЈУ.
Увећава се број несрпског становништва.

Некада смо били већински народ у КИМ.....сећаш ли се???

Да те питам....јеси ли ти Српкиња???
 
Zнам шта ћеш одговорити,али.....:roll:

Забранила бих насељавање румуна у СРБИЈУ.
Увећава се број несрпског становништва.

Некада смо били већински народ у КИМ.....сећаш ли се???

Да те питам....јеси ли ти Српкиња???

Otkud ti znaš šta ću ja odgovoriti...ja ne tvrdim da znam šta bi moja mama odgovorila , a ne neko nepoznat sa foruma:roll:

Ozbiljno sam te pitala zato što nemam pojma da se Rumuni i ostali mađari uopšte i naseljavaju ovde i ovo mi je prva informacija od tebe.

Da, ja jesam Srpkinja.:)
 
Otkud ti znaš šta ću ja odgovoriti...ja ne tvrdim da znam šta bi moja mama odgovorila , a ne neko nepoznat sa foruma:roll:

Ozbiljno sam te pitala zato što nemam pojma da se Rumuni i ostali mađari uopšte i naseljavaju ovde i ovo mi je prva informacija od tebe.

Da, ja jesam Srpkinja.:)

Мислила сам да знаш за Румуне (купују масовно имања у
том делу Србије)
Ниси информисана...ок.

И не треба се сложити с Чанковим жељама и њему сличним.
Пример КИМ.
 

Uz blagoslov magle i nebeske pravde
vreme je, vele, da idem odavde
e, ne volem s takvima ni da se svađam
nisam ja došao, di da se vraćam
tu je sjahao moj askurđel
TO JE NAŠA LEDINA
NAŠA VOJVODINA, JEDNA I JEDINA!!!

A Đole Balašević piše himnu opet, jel?
Stvarno mi je muka od vas paranoičnih šizofrenika što u svemu vidite samo separatizam. Ja jesam Vojvođanin i najviše na svetu volim Vojvodinu, al' to ne znači da hoću da se odvajam od Srbije. Želimo samo da živimo kao svoji na svome, da ne zavisimo od usranog Beograda, i vukoje*ina poput Crne Trave i Pirota. Kako kaže Đole Balašević, "Neću ja Vojvodinu da odvajam od Srbije, ja hoću da je spojim sa svetom od kog je odvojena već godinama!"

Al' ovo najvishe volim: "Vojvodina i Srbija":lol: Nego reci ti meni kako vi to sad bez ovog statuta zavisite od Crne trave i Pirota? I na shta lichi ovo vredjanje? Kao da je tamo Backa Palanka vecni Rim:roll: Ovo je klasicno razmisljanje ispranog mozga i Cankovog pionira. Tako je druze Packy:lol:
 
Мислила сам да знаш за Румуне (купују масовно имања у
том делу Србије)
Ниси информисана...ок.

И не треба се сложити с Чанковим жељама и њему сличним.
Пример КИМ.

A na kom osnovu ti planiraš da zaustaviš useljavanje Rumuna? Kojom pravnom polugom to da izvučeš, to me živo zanima.

Kosovo je pametne naučilo nekim drugim stvarima. Pristup ove vlasti prema Vojvodini i one prema Kosovu su drastično različite, što je znak učenja iz iskustva.
 

Uz blagoslov magle i nebeske pravde
vreme je, vele, da idem odavde
e, ne volem s takvima ni da se svađam
nisam ja došao, di da se vraćam
tu je sjahao moj askurđel
TO JE NAŠA LEDINA
NAŠA VOJVODINA, JEDNA I JEDINA!!!

A Đole Balašević piše himnu opet, jel?
Stvarno mi je muka od vas paranoičnih šizofrenika što u svemu vidite samo separatizam. Ja jesam Vojvođanin i najviše na svetu volim Vojvodinu, al' to ne znači da hoću da se odvajam od Srbije. Želimo samo da živimo kao svoji na svome, da ne zavisimo od usranog Beograda, i vukoje*ina poput Crne Trave i Pirota. Kako kaže Đole Balašević, "Neću ja Vojvodinu da odvajam od Srbije, ja hoću da je spojim sa svetom od kog je odvojena već godinama!"
pa ako ti je beograd usran i zavisis od njega usranoga,onda ti je potrebna dnevna doza fekalija da se naraniš a možeš da se prošetaš po salašu pa iza štale da nađeš isto:)
 
Na dnevniku madjarske tv jedna od udarnih vesti je bio toboznji incident u Ns , kako Srbi ne daju Madjarima da pricaju na madjarskom , ta vest je bila udarna 3 dana na Autonomija info , Slobodna Vojvodina itd da bi policija u svom izvestaju navela da je rec o dvojic pijanih mladica madjarske nacionalnosti jedan od 20 god a drugi 30 god koji su u Busu matletirali putnike i provocirali , na kraju su se nakacili nekom dedi i fizicki ga napali kada je izasao iz Busa , nigde nema demantija a coveku je cak izbacena adresa , br.telefona na sajtu slobodna Vojvodina i pozvani su ljudi da lincuju coveka kako bi se toboze odbranili ugrozeni Madjari , na tom sajtu Autonomija info sam poslao poruku na bazi policijskog izvestaja medjutim nije prosla moderaciju ali zato stoji poruka u kojoj neki lik pod nickom Lala preti Srbima da ce ih ostati isto u Vojvodini kao i na Kosovu, to je samo jedan primer stvaranja tenzija i ocigledne malicioznosti
 
Na dnevniku madjarske tv jedna od udarnih vesti je bio toboznji incident u Ns , kako Srbi ne daju Madjarima da pricaju na madjarskom , ta vest je bila udarna 3 dana na Autonomija info , Slobodna Vojvodina itd da bi policija u svom izvestaju navela da je rec o dvojic pijanih mladica madjarske nacionalnosti jedan od 20 god a drugi 30 god koji su u Busu matletirali putnike i provocirali , na kraju su se nakacili nekom dedi i fizicki ga napali kada je izasao iz Busa , nigde nema demantija a coveku je cak izbacena adresa , br.telefona na sajtu slobodna Vojvodina i pozvani su ljudi da lincuju coveka kako bi se toboze odbranili ugrozeni Madjari , na tom sajtu Autonomija info sam poslao poruku na bazi policijskog izvestaja medjutim nije prosla moderaciju ali zato stoji poruka u kojoj neki lik pod nickom Lala preti Srbima da ce ih ostati isto u Vojvodini kao i na Kosovu, to je samo jedan primer stvaranja tenzija i ocigledne malicioznosti

Renegade brate chini mi se da si ovo vec napisao;). Mislim da su se okolnosti u svetu promenile. Mogu da rade shta god hoce nece im poci za rukom to shto su naumili. Niti je Srbija Miloseviceva, niti je Amerika Klintonova ili Busheva vishe.
 

Back
Top