Grand Show

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Сваког петка увече је Grand Show, а како петак одмиче све је мање енергије, прсти слабашни да лупкам по тастатури. Срећом ускоро ће петак и моја енергија ће бити до максимума (high level) и онда сте награбусили:-x

Бај д веј, ево једне екслузивне информације. Успешно су завршили преговори и нова Звезда Гранда је:
fiftycentgrandproductiouu2-1.jpg


:)
 
jes i to sto kazes, dosadno mi da sam pecem ovog "zz grand":D ..... dobro, priznajem... ima tu i nekih rupa u zakonu.... ne mora mi davas tvoju dusu, ali u tom slucaju moras da dovedes nekog nesrecnika koji ce da je da umesto tebe..:p
 
Imam dosta snimljenih emisija Grand Show sa tv Pinka, i rado bi se menjao sa onima koji imaju. Imam skoro sve epizode, ali nemam nista iz aprila i septembra 2007 godine. Molim sve koji su zainteresovani da se jave na ovu temu. Najomiljenije su mi mlade zvezde granda i ove poneke starije kao sto je Stoja (.) (.) i Keba.

Metalcima narkomanima, sektasima kao i hip hop indijancima je zabranjen svako provociranje. Jel jasno:x

Jel neko gledao najnizu licitaciju i kako je Milan Stankovic otiso u Banatski Karlovac?

Grand Show RULE!


310.gif

310.gif

310.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top