Grand Show

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam ti ja bata..... ja sam MRACNI GOSPODAR ................. koga drug miki pomenu:D
jedini put ka spasenju od duge i bolne, do kratke i bolne smrti je da se resis svoje proslosti.... zapali ili budi zapaljen !!!
 
eve je i moj mali mrgud stio na temu:D
joooj kako volim ovo slatko i nastrano bice(sappy)

chus nastrano...slatko jeste :-D al nastrano nije
a010.gif
 
Imam dosta snimljenih emisija Grand Show sa tv Pinka, i rado bi se menjao sa onima koji imaju. Imam skoro sve epizode, ali nemam nista iz aprila i septembra 2007 godine. Molim sve koji su zainteresovani da se jave na ovu temu. Najomiljenije su mi mlade zvezde granda i ove poneke starije kao sto je Stoja (.) (.) i Keba.

Metalcima narkomanima, sektasima kao i hip hop indijancima je zabranjen svako provociranje. Jel jasno:x
Jel neko gledao najnizu licitaciju i kako je Milan Stankovic otiso u Banatski Karlovac?

Grand Show RULE!

Buahahahaha:lol:
A ti ces da mi zabranis da provociram?:lol:
'Ajde bre...Btw,napisao si "Grand Show RULE!"
Nasla sam dve greske:

1.To NIJE istina.Grand je S R A N J E ! ! !
2.Pise se RULES...
Dakle,prvo nauci engleski pa ga upotrebljavaj u govoru ;)
 
Добро...ништа онда , почиње рат.
Дана 17. децембра о.г. оснивам војску "Грандовци". Регрути сваког дана могу доћи испред зграде City Records.
Ја главнокомадујући, Ел Барто, за заменика ђенералштаба именујем Сашу Поповића-ћору, за морал младим напаљеним војницима Секу Алексић. Ова одлука ступа на снагу одмах.

Троглава аждаја, heavy metal, hiphop, rap мора бити свргнута и избачена са планете Земље. До коначне победе!

Ел Барто-Ружичасти.
 
Добро...ништа онда , почиње рат.
Дана 17. децембра о.г. оснивам војску "Грандовци". Регрути сваког дана могу доћи испред зграде City Records.
Ја главнокомадујући, Ел Барто, за заменика ђенералштаба именујем Сашу Поповића-ћору, за морал младим напаљеним војницима Секу Алексић. Ова одлука ступа на снагу одмах.

Троглава аждаја, heavy metal, hiphop, rap мора бити свргнута и избачена са планете Земље. До коначне победе!

Ел Барто-Ружичасти.

Ерр... дечко, ти си у тами Тартара, не можеш да организујеш никакве ратове 8-)
 
Добро...ништа онда , почиње рат.
Дана 17. децембра о.г. оснивам војску "Грандовци". Регрути сваког дана могу доћи испред зграде City Records.
Ја главнокомадујући, Ел Барто, за заменика ђенералштаба именујем Сашу Поповића-ћору, за морал младим напаљеним војницима Секу Алексић. Ова одлука ступа на снагу одмах.

Троглава аждаја, heavy metal, hiphop, rap мора бити свргнута и избачена са планете Земље. До коначне победе!

Ел Барто-Ружичасти.

Jel Ćora nadimak?
Ako jeste,valjalo bi da je slovo Ć VELIKO !!!
 
Добро...ништа онда , почиње рат.
Дана 17. децембра о.г. оснивам војску "Грандовци". Регрути сваког дана могу доћи испред зграде City Records.
Ја главнокомадујући, Ел Барто, за заменика ђенералштаба именујем Сашу Поповића-ћору, за морал младим напаљеним војницима Секу Алексић. Ова одлука ступа на снагу одмах.

Троглава аждаја, heavy metal, hiphop, rap мора бити свргнута и избачена са планете Земље. До коначне победе!

Ел Барто-Ружичасти.

haha... ma kakva organizacija, pa ti se okreces na raznju u podzemlju, jedino da se ti sam organizujes da te manje zulja kolac...
 
Добро...ништа онда , почиње рат.
Дана 17. децембра о.г. оснивам војску "Грандовци". Регрути сваког дана могу доћи испред зграде City Records.
Ја главнокомадујући, Ел Барто, за заменика ђенералштаба именујем Сашу Поповића-ћору, за морал младим напаљеним војницима Секу Алексић. Ова одлука ступа на снагу одмах.

Троглава аждаја, heavy metal, hiphop, rap мора бити свргнута и избачена са планете Земље. До коначне победе!

Ел Барто-Ружичасти.

e imas i moju podrsku protiv repera,hopera...pa cak i ovih danasnjih metalaca,svrgnucemo i pankere,i one jebbene rastamane,i proklete elektro majmune...ALI...
stocu tek vama posle svega da se najebbem matere....ma to nema ni kod cigani8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top