Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znas sta... glupo je da se ja i dalje bavim tvojom mastom. Kad budes imao neke cinjenice, to cu da razmotrim.

Ima mnogo boljih mesta za rad nego gsp, ako te bas zanima. Tebi za obavestenje, razgovaras sa studentom.

Cime je onda izazvan taj zar u velicanju GSB-a, isticanju retkih pozitivnih i negiranju mnostva negativnih cinjenica?
Btw, ja jos ne upoznadoh studenta da je zadovoljan, a kamoli da hvali.:)
 
Cime je onda izazvan taj zar u velicanju GSB-a, isticanju retkih pozitivnih i negiranju mnostva negativnih cinjenica?
Btw, ja jos ne upoznadoh studenta da je zadovoljan, a kamoli da hvali.:)

Zato sto sam ja pre nekoliko godina usvojio jedan princip, princip koji ne primenjuje skoro niko. Obicno je slucaj da se sve lose kritikuje (kao da je najgore na svetu), a dobro se prosto ocekuje, pa se ni ne spominje.
Ono sto ja primenjujem je da uvek pohvalim nesto dobro, lepo ili barem trud... Vidim i ja sta sve ne valja ali ja taj deo precutim.
Eto, nadam se da je sada jasnije sta mislim i sta pisem.
 
gosn.Platin i ja sam primetila to....peglanje..:lol:

A niko nije primetio peglanje asistenta z:D

Ma imamo tacno uputstvo kako diplomski treba da izgleda, prve 4 strane su tacno odredjene i sa velicinom slova... a dozvoljeni fontovi su samo arial i times new roman. Velicina naslova u tekstu 14, teksta 12, slova u tabelama 10...

Ajd, da ne spamujem vise, valjda ste culi sta ste hteli z:p
 
ccc...poceli smo da pisemo o grupnim kartama, a vi ste izvoleli da se grupisete u autobusima i da se ljubite, da se peglate sa profankama i asistentima..cccc... Videh pre neki dan u 16 aparat na koji su stavili nalepnicu, medjutim, nema te stvari koja ce spreciti RFID da vam skine 60 dinara za voznju. :)
 
Zato sto sam ja pre nekoliko godina usvojio jedan princip, princip koji ne primenjuje skoro niko. Obicno je slucaj da se sve lose kritikuje (kao da je najgore na svetu), a dobro se prosto ocekuje, pa se ni ne spominje.
Ono sto ja primenjujem je da uvek pohvalim nesto dobro, lepo ili barem trud... Vidim i ja sta sve ne valja ali ja taj deo precutim.
Eto, nadam se da je sada jasnije sta mislim i sta pisem.

Ne trude se oni za dzabe nego za 15 miliona evra u startu +8,5% svakog meseca.

Kad se neko trudi za dzabe, a bez rezultata onda moze pohvala. A ako neko radi za pare bez rezultata onda je to nesto sasvim drugo.
 
Ne trude se oni za dzabe nego za 15 miliona evra u startu +8,5% svakog meseca.

Kad se neko trudi za dzabe, a bez rezultata onda moze pohvala. A ako neko radi za pare bez rezultata onda je to nesto sasvim drugo.

Bio je Djilas skoro u Utisku nedelje... Parking servis je sam napravio sistem sa zonama koji sada imamo. Kad su poceli da ga primenjuju, imiali su za mesec dana prihod kao nekada za godinu...
U GSP su bili dovoljne lencuge da mora grad da ih prisili da primene nov sistem. Bilo im je lepo dok su mogli da kradu. E pa, nema vise...
 
Ono sto ja primenjujem je da uvek pohvalim nesto dobro, lepo ili barem trud... Vidim i ja sta sve ne valja ali ja taj deo precutim.

ako se precutkuje nesto sto ne valja,kako onda da se popravi to sto ne valja?kritika treba da bude konstruktivna,a ne da bude shvacena kao `teorija zavere`
ok je pohvaliti kad je nesto dobro,kad se neko trudi...evo par puta sam i napisala kad je prevoz cist,bez velike guzve da ja uredno otkucam kartu.
 
Bio je Djilas skoro u Utisku nedelje... Parking servis je sam napravio sistem sa zonama koji sada imamo. Kad su poceli da ga primenjuju, imiali su za mesec dana prihod kao nekada za godinu...
U GSP su bili dovoljne lencuge da mora grad da ih prisili da primene nov sistem. Bilo im je lepo dok su mogli da kradu. E pa, nema vise...

"Oni" imaju veci prihod, ali nemas ti. Ti od toga nemas nista ako nisi clan biblioteke.
 
www.mts.telekom.rs

BusPlus Info servis - Besplatno prvih šest meseci!

Obaveštavamo vas da od 15. februara možete da dobijate informacije o udaljenosti autobusa na osnovu broja stajališta. To vam omogućava novi info servis - BusPlus Info servis, koji će biti besplatan prvih šest meseci.

Servis vam je dostupan preko USSD koda *011* a da biste dobili informaciju o udaljenosti autobusa potrebno je da dodate i broj stajališta na kome se nalazite. Tako, na primer, ako se nalazite na stajalištu sa brojem 203, željenu informaciju dobićete pozivom na *011*203#

Nakon unetog ispravnog koda, na ekranu će se pojaviti sledeće informacije: naziv stajališta, broj linija autobusa na vašem stajalištu, kao i ukupan broj stajališta do stajališta na kome se nalazite.

Podsećamo vas da je mt:s za sve svoje prepaid i postpaid korisnike, koji kupe BusPlus kartice i pristupe BusPlus benefit programu, pripremio brojne povoljnosti.

Da prostite, kako da znamo broj stajalista ako isti nije napisan na samom stajalistu? Na primer, stajalista tramvaja 12 i 13 kod Hipodroma i kod Sumarskog fakulteta, nemaju obelezen broj, postoji samo bela tabla na kojoj pise koje linije tu staju.
 
Zato sto sam ja pre nekoliko godina usvojio jedan princip, princip koji ne primenjuje skoro niko. Obicno je slucaj da se sve lose kritikuje (kao da je najgore na svetu), a dobro se prosto ocekuje, pa se ni ne spominje.
Ono sto ja primenjujem je da uvek pohvalim nesto dobro, lepo ili barem trud... Vidim i ja sta sve ne valja ali ja taj deo precutim.
Eto, nadam se da je sada jasnije sta mislim i sta pisem.

Nakaradan ti je taj princip skroz. Ali dobro, bitno je da si ti zadovoljan.
 
Da prostite, kako da znamo broj stajalista ako isti nije napisan na samom stajalistu? Na primer, stajalista tramvaja 12 i 13 kod Hipodroma i kod Sumarskog fakulteta, nemaju obelezen broj, postoji samo bela tabla na kojoj pise koje linije tu staju.

1ac8868480.jpg


:mrgreen:
 
"Oni" imaju veci prihod, ali nemas ti. Ti od toga nemas nista ako nisi clan biblioteke.

Ne moram ja ni da imam prihod. Dovoljno da se svercovanje po prevozu iskoreni pa da grad ne mora da "tutne" pokoju milijardu dinara godisnje tamo. A odakle gradu? Pa od poreza... A odakle gradu porez? Od toga sto ja i/ili moji zaradjujemo...

Sto znaci - svi odavno placamo, a sad je sansa da placamo manje - sto ja podrzavam.
 
Ne moram ja ni da imam prihod. Dovoljno da se svercovanje po prevozu iskoreni pa da grad ne mora da "tutne" pokoju milijardu dinara godisnje tamo. A odakle gradu? Pa od poreza... A odakle gradu porez? Od toga sto ja i/ili moji zaradjujemo...

Sto znaci - svi odavno placamo, a sad je sansa da placamo manje - sto ja podrzavam.

Da, vise nece morati da "tutne" u JP, sad ce lepo da ide u privatne dzepove preko kumovsko-burazerskih veza. Na osnovu tih poreza grad treba da ponudi servise, ako ne bspl, a ono po mnogo nizim cenama od postojecih. Ali gosn gradonacelnik ne postuje ni zakone ni rep institucije, debelo se ugradjuje u sve poslove... Ali, tebi je to ok, zar ne?
 
Ne moram ja ni da imam prihod. Dovoljno da se svercovanje po prevozu iskoreni pa da grad ne mora da "tutne" pokoju milijardu dinara godisnje tamo. A odakle gradu? Pa od poreza... A odakle gradu porez? Od toga sto ja i/ili moji zaradjujemo...

Sto znaci - svi odavno placamo, a sad je sansa da placamo manje - sto ja podrzavam.

Kakve ovo ima veze sa svercovanjem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top