Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato su i menjali zakon ne tamo zbog nekog jadra već zbog centra beograda. Proba je bila sa debilnim trgovima i fontanama pa su prešli na h2o močvaru šta mislite dal će se zaustaviti?

Zato moramo da ih jurimo po ulicama! Ne sme nijedan bandit da pobegne! I svaki sledeći koji dođe na vlast da zna šta ga čeka!
 
a mene samo to zanima:vudu:
uvek ce neko maznjavati.
ovi su bar napravili nesto od tog dela..sto svi oni pre njih nisu tu nesto napravili?

a. Proba je bila sa debilnim trgovima i fontanama
pa to su bile ideje i djilasa.
djilas je prvi rekao da ce na slaviji u kruznom toku biti fontana.

djilas nije bio nista bolji nego ovi sad

 
Djilas je bio duplo krace na vlasti. Nije mogao sve da uradi.

Je l' malo sto je resio karton siti, napravio 3 mosta, skole, obdanista, domove zdravlja, kupovao autobuse i tramvaje...

A pri tom je porez na imovinu bio 5 puta manji.

Ovi prvo sto su uradili kad su dosli na vlast je da povecaju poreze i smanje subvencije.

Sto bi rekao Seselj svaka budala moze da vlada kad ima para koliko mu treba.
 
danas u gradskom prevozu...Gospodin Srdjan Skoro:heart:
FLVi1G6XIAghqU2.jpeg
 
uvek ce neko maznjavati.
ovi su bar napravili nesto od tog dela..sto svi oni pre njih nisu tu nesto napravili?


pa to su bile ideje i djilasa.
djilas je prvi rekao da ce na slaviji u kruznom toku biti fontana.

djilas nije bio nista bolji nego ovi sad

Ko vise napravi vise ukrade od svega toga,to samo neki penzosi ne kapiraju koji samo dnevnik gledaju
 
Колико чујем, град је одобрио поскупљење такси услуга, које су и онако високе. Сад је старт 250 динара. Никад ми није био јасан тај старт, у чему је оправданост тог отимања новца. Одредите цену за километар и то је то. Какав старт и сличне будалаштине?
Такође, дозволити Уберу пословање у Србији с београдски таксисти нека потраже други посао.
 
Колико чујем, град је одобрио поскупљење такси услуга, које су и онако високе. Сад је старт 250 динара. Никад ми није био јасан тај старт, у чему је оправданост тог отимања новца. Одредите цену за километар и то је то. Какав старт и сличне будалаштине?
Такође, дозволити Уберу пословање у Србији с београдски таксисти нека потраже други посао.
A kako je u rusiji bajo ..
10km jedna rublja ? z:mrgreen:
 
Колико чујем, град је одобрио поскупљење такси услуга, које су и онако високе. Сад је старт 250 динара. Никад ми није био јасан тај старт, у чему је оправданост тог отимања новца. Одредите цену за километар и то је то. Какав старт и сличне будалаштине?
Такође, дозволити Уберу пословање у Србији с београдски таксисти нека потраже други посао.
ja ne bih ni ogranocavao cenu.
cenu diktira trziste.
dok ima onih kojima ne smeta ta cena oni ce moci da je dizu..kad udare u plafon i stane potraznja, onda ce je sami spustiti.

inace start sluzi zbog kretena koji bi taksi zvali da odu do coska.
 
ja ne bih ni ogranocavao cenu.
cenu diktira trziste.
dok ima onih kojima ne smeta ta cena oni ce moci da je dizu..kad udare u plafon i stane potraznja, onda ce je sami spustiti.

inace start sluzi zbog kretena koji bi taksi zvali da odu do coska.
Које тржиште ако је то градска одлука?
Не може кретен заказати такси до ћошка ако постоји апликација која то контролише?
Такси заказујем путем апликације и одмах ми даје маршуту и цену. Плаћа се путем Google Pay, са андроида.
Значи, возач добија захтев и на њему је да потврди или не вожњу. Новац се аутоматски скида по окончању вожње.
На скрин шотовима, приказ за убер и јандекс такси:
Screenshot_2022-02-12-13-46-54-392_ru.yandex.uber.jpg
Screenshot_2022-02-12-13-54-18-228_ru.yandex.taxi.jpg

Приказана маршута, неких 4-5 километара кошта мање него у Београду старт (180₽ = 241 динар, односно, 188₽ = 252 динара)?!
 
Gledala sam ga u nekoj emisiji na N1 dok sam još bila kod SBB, sve što je rekao bila je pljuvačina po svima, kako poziciji tako i opoziciji, a nikakav plan ili rešenje za bilo šta nisam čula.

Ličilo mi je na ono: Kako Perica zamišlja politiku.
Ja ga pratim odavno, i licno ga obozavam.
Obzirom da ovlascenja predsednika po ustavu nisu velika, on ima svoj tim strucnih ljudi koji znaju sta i kako.
 
После дугог времена и многих саобраћајних заврзлама (могуће је да их је сада више него раније), се стекла потреба да отворимо нови лист са овом темом.

Линк ка новој теми
https://forum.krstarica.com/threads/gradski-prevoz-i-bus-plus-2.944729/
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top