Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i da im dele vlažne maramice, da se zaperu. :sad2:

Cudi me diskusija pricalice kada ce za koju godinu kao vremesna dama i ona preci u tabor penzionera.Mislim da pored besplatnog prevoza u vozilima GSP-a penzioneri treba od drustva da dobiju svake godine i besplatan boravak leti u banjama i drugim klimatskim mestima sirom nase Srbije.To sve oni su zasluzili svojim predanim radom.
 
Cudi me diskusija pricalice kada ce za koju godinu kao vremesna dama i ona preci u tabor penzionera.Mislim da pored besplatnog prevoza u vozilima GSP-a penzioneri treba od drustva da dobiju svake godine i besplatan boravak leti u banjama i drugim klimatskim mestima sirom nase Srbije.To sve oni su zasluzili svojim predanim radom.
kako ko,smore penzionerski:evil:

za pricalicu je izvesno da ce jednog dana imati normalnu penziju.....ali za mene nade nema
.a, sto se tice boravka u nekim `zdavim mestima`..nema dzabe ni kod babe,dragi moj smore
 
Sve mogu da razumem,ali da nasi muskarci smrde ujutro u 7-8 sati???!!! :eek: Razumem u poslepodnevnim satima, ali ujutro???!!!:eek:

Nekada su tolike guzve da je u busu intimnije nego u bracnoj postelji :thumbdown: Zasto placamo prevoz?

:ok:

Ni ja ne razumem to, nema opravdanja, bez obzira na doba dana, a ne razumem ni zene koje ih pustaju da izadju iz kuce tako smrdljivi (verovatno ne osete od svog smrada).
 
Sve mogu da razumem,ali da nasi muskarci smrde ujutro u 7-8 sati???!!! :eek: Razumem u poslepodnevnim satima, ali ujutro???!!!:eek:

Nekada su tolike guzve da je u busu intimnije nego u bracnoj postelji :thumbdown: Zasto placamo prevoz?

Bas sam iznenadjen i uvredjen.Ne smrde svi ljudi u busu.Ako se neko redovno kupa pa jos pre nego sto krene u setnju i naflita nekim pristojnim mirisom taj sigurno ne smrdi. Po ovom pitanju ama bas nema nikakve veze dali je neko musko ili zensko.
 
Mislim da svi penzioneri bez obzira na godine starosti trebali bi da imaju besplatan prevoz u vozilima GSP-a kao i besplatne boravke u banjama i drugim klimatskim mestima sirom ove nase domovine u trajanju od 21. dana.Time bi drustvo iskazalo postovanje prema njihovog dugogodisnjem predanom radu.
 
Cudi me diskusija pricalice kada ce za koju godinu kao vremesna dama i ona preci u tabor penzionera.Mislim da pored besplatnog prevoza u vozilima GSP-a penzioneri treba od drustva da dobiju svake godine i besplatan boravak leti u banjama i drugim klimatskim mestima sirom nase Srbije.To sve oni su zasluzili svojim predanim radom.

da nećete možda i muzičke želje sa sve limunom?
ti si jedan negospodin. nisam vremešna dama, to je možda tvoja gospođa.
a prevoz i nije loš....kako god okrenem - stignem gde sam naumila :p

:ok:

Ni ja ne razumem to, nema opravdanja, bez obzira na doba dana, a ne razumem ni zene koje ih pustaju da izadju iz kuce tako smrdljivi (verovatno ne osete od svog smrada).

:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Mislim da svi penzioneri bez obzira na godine starosti trebali bi da imaju besplatan prevoz u vozilima GSP-a kao i besplatne boravke u banjama i drugim klimatskim mestima sirom ove nase domovine u trajanju od 21. dana.Time bi drustvo iskazalo postovanje prema njihovog dugogodisnjem predanom radu.
Odlican predlog, s tim sto bih prosirio teritorijalni okvir na planetarne lokacije, kao i duzinu trajanja na 28 dana obzirom na utroseno vreme u putovanju. Naravno, sve ovo min. jednom godisnje za obicne penzionere a dva ili vise puta za one koji su svojim samopregornim radom ostvarili da danas svi mi zivimo u slobodi i blagostanju.
Ih, sto nemam one male zelene....
 
Pa to nije do konduktera vec kako GSP ili ta privatna firma odluci, znaci zalba upravi. To se zove "rupa u zakonu".


pre dosta godina kad je bilo konduktera pokvario se bus i svi smo vratili karte kondukteru a ovaj je vratio novac.
druga situacija je ako si kucao kartu ali kad bi mi se to desilo ne bi mi palo na pamet da kucam i u tom drugom, isao bih sa otkucanom iz onog pokvarenog ...:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top