Grad Čačak i okolina

U ponedeljak u velikoj sali Doma kulture sa pocetkom u 19:15 pocinje javna tribina povodom plana da se rusi gradski park.Ucesce ce uzeti arhitetke,ekolozi.drustva za ocuvanje zivotne sredine i svi oni kojima je stalo do parka.
Svi ste pozvani!!!
 
U ponedeljak u velikoj sali Doma kulture sa pocetkom u 19:15 pocinje javna tribina povodom plana da se rusi gradski park.Ucesce ce uzeti arhitetke,ekolozi.drustva za ocuvanje zivotne sredine i svi oni kojima je stalo do parka.
Svi ste pozvani!!!


videh danas u gradu plakate koji pozivaju na protest 23. aprila
ne znam koliko je to pametno, s obzirom da je 24. aprila ove godine Vaskrs, teško da će neko tokom praznika obraćati pažnju na problem parka i protest povodom toga

plakata ima malo, štampajte još i lepite svuda po gradu, privucite pažnju, obavestite ljude preko fejsa, uđite u čačanske grupe i šaljite obaveštenja na njima i na profile
 
upravna zgrada gradskog Vodovoda, kuća s kraja XIX veka

vodovodcacak.jpg

Mala ispravka! ;)
Ovo nije upravna zgrada Vodovoda, već Pošte Čačak. Nalazi se u Kneza Miloša 6.
 
a čuo sam da neće da ruše samo park, nego i atletsku, i bazene, sve što leži na tom pravcu...
A ne znači da neće ništa biti, ako su Beograđani mogli sačuvati onaj svoj mali Peti parkić ili kako se već zove, možemo i mi ovaj naš, samo ako budemo aktivni, ako se ne završi sve na ovom jednom protestu
 
Nekako ne mogu da poverujem da to moze da se desi. Pisite peticiju negde. Inace, eto mene danas u moj rodni, nisam bila mesecima. Jedva cekam da stignem, juce sam od keve narucila njenu sarmu
 
Poslednja izmena:

Back
Top