Grad Čačak i okolina

plazacacak10.jpg


plazacacak.jpg
 
Imaš bus do centra, pa odatle lepo možeš da prošetaš do plaže bedemom, kroz park.... :)

Iskreno, nisi u pravu !!!
Čačak bi se mnogo brže i lepše razvijao da ima bolje organizovan gradski prevoz. Ovih par starih i još par od nedavno uvedenih linija nije dovoljno.
Svaki grad treba da ima razgranate linije prevoza do svih delova i kroz sve delove grada, a na tebi je da odlučiš da li ćeš da se prošetaš ili da koristiš prevoz.

Inače, HVALA za komentare uz fotografije ! ! ! :super:
 
Vidim Rechke, motas se po mom bivsem komsiluku :)
Fotke su super, nedostaje mi Cacak sad jos vise...
Uslikaj malo sad kad padne sneg, ako te ne bude mrzelo (u stvari ne znam, mozda je sneg i kod vas, nisam pitala moje)
 
Vidim Rechke, motas se po mom bivsem komsiluku :)
Fotke su super, nedostaje mi Cacak sad jos vise...
Uslikaj malo sad kad padne sneg, ako te ne bude mrzelo (u stvari ne znam, mozda je sneg i kod vas, nisam pitala moje)

Malo je ovde mojih slika, uglavnom su preuzete

Škljocao sam malo ovih dana dok je bilo snega, a danas je baš fino napadao, pa ću večeras malo da obiđem grad :D

Do tad, postaviću neke starije slike snegom pokrivenog Čačka :)
 
Iskreno, nisi u pravu !!!
Čačak bi se mnogo brže i lepše razvijao da ima bolje organizovan gradski prevoz. Ovih par starih i još par od nedavno uvedenih linija nije dovoljno.
Svaki grad treba da ima razgranate linije prevoza do svih delova i kroz sve delove grada, a na tebi je da odlučiš da li ćeš da se prošetaš ili da koristiš prevoz.

Inače, HVALA za komentare uz fotografije ! ! ! :super:

Naravno, mnogo toga može da se promeni nabolje, naroćito to što su linije prevoza razvučene na krajeve grada, a mnogi centralni delovi su odsečeni i isključeni iz njega, ali meni za sada ne smeta ni ovakvo stanje, jer sam navikao da šetam i u Čačku mi ništa nije daleko
 

Back
Top