Govorila mi baka...

e, rekla mi je da je to od tvoje čula
Sad smo vickasti a.Pa sama si spomenula to a na drugo sigurno nije mislila.Otego je tvoj djedo pa je drugi protego do jajnika...Mislim pogledaj šta ti je rekla...TIme si rekla da ti baka bila nestašna a? Nemoj sad meni prebacuješ ono što si napisala ko je otego a koji je portego ipak je to stvar tvoje bake...
 
Sad smo vickasti a.Pa sama si spomenula to a na drugo sigurno nije mislila.Otego je tvoj djedo pa je drugi protego do jajnika...Mislim pogledaj šta ti je rekla...TIme si rekla da ti baka bila nestašna a? Nemoj sad meni prebacuješ ono što si napisala ko je otego a koji je portego ipak je to stvar tvoje bake...

kad bolje razmislim stvarno izgleda ko savet za grupnjak :mrgreen:
 
"Decko ne sme da ti bude "dole" mnogo obdaren jer ti onda izamba ( koji izraz :heart:) matericu i mnogo se prosiris. Pricala meni to Dragojla jos dok smo mlade bile. Zato je svake nedelje u ono vreme isla u selo kod njenih da se malo sacuva.."

:rotf:

Ahaha a najnovije je:
Dete sto se toliko ceses?
Pa baba nemam pojma svrbi me vrat.
A je l' imas nekog decka?
Nemam (smara me da joj objasnjavam ko je i sta je:lol:)
E pa to ti je dete uzvrela krv sto nemas sex :lol: Treba da nadjes nekog makar za one stvari..


:rotf:
Baba rules!
 
Sad smo vickasti a.Pa sama si spomenula to a na drugo sigurno nije mislila.Otego je tvoj djedo pa je drugi protego do jajnika...Mislim pogledaj šta ti je rekla...TIme si rekla da ti baka bila nestašna a? Nemoj sad meni prebacuješ ono što si napisala ko je otego a koji je portego ipak je to stvar tvoje bake...

veći je problem što ti ne kapiraš poentu
 

Back
Top