Govorila mi baka...

to je kovanica od izhaba i izumba :D
Boga pitaj. Moja baba inace mnogo voli da prica o sexu, al' sve mi napominje da ne pricam nikom.

Pricala mi kako je sa dedom kad je prvi put spavala bilo,nije znala da se "ono onolicko" toliko podigne, kako je neka Mara koja je umrla imala 13 abortusa, sa kim je sve bila, ko je ciji muz, ko cija zena, kako sad se na tim penzionerskim zurkama pojavila neka koja je mislila za nju da je Ciganka i pitala je kako je to imati sex sa Ciganinom, a moja baba se bog zna kako uvredila :lol: i objasnila joj da je ona ceo zivot spavala samo sa jednim i to njenim muzem Jermeninom samo, ko sto je i ona sama Jermenka :lol: i tako ..

Zato ja pisem erotske , na babu sam :lol: :zper:
 
Jedna moja baka nije pozivela da bi me savetovala po pitanju ljubavi, a druga se ne izjasnjava na tu temu.

Medjutim, jedna nasa rodjaka mi je stalno govorila da muskarac ne sme mnogo da me ceka i tome sl. Da je nasa duznost da im udovoljimo, etc.
 
E bake su čudo :lol:
Uvek imaju neki dobar savet, neku prigodnu poslovicu i slično :D

Šta su vama bake/dede/strine.... govorile?

Moja je uvek bila u fazonu - Šta kukaš, jedan se oteg'o, drugi se proteg'o :lol:

1.Nije ljubav paradickom čorbe (hoće reci,nije to sve tako jednostavno,kao skuvati supicu...:),
2.Brak je kao lutrija,pa kako kome ispadne kombinacija,
3.Bracni krevet izgladi sve nesuglasice.
 
lillamu5-756439.gif
 
...mene su ocuvale dve bake...zive danas 'fala Bogu i feministkinje strasne....

...nana ume da kaze - Kada gledas haljinu u izlogu ona ti lepa, sve bi dala da je kupis a kada je dobijes postane ti brzo dosadna...

...baka - Golema vreva golem pazar...

...baka - U zlu se ne ponizi u dobrom se ne ponesi...

...baka - Sta se danas radi nije ni za uz gusle...

...nana - Prvo skolu da zavrsis pa onda neku budalu da nadjes da mu sudis...

...jaoj da, setih se...kada sam krenula sa poslom koji ona nije odobravala rekla je mom ocu "nemojte da joj dopustite, velika porasla ali joj pamet ostala kratka"...
 
Poslednja izmena:

Back
Top